W15 Sharm ElSheikh 2023 livescore, live uitslagen

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
08.10.23
Finale
Sandra Samir 2 5 6 7
Elena-Teodora Cadar 1 7 3 5
07.10.23
Halve finale
Elena-Teodora Cadar 2 6 4 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 4 6 1
07.10.23
Halve finale
Sandra Samir 2 7 6
Katarina Kuzmova 0 66 3
06.10.23
Kwartfinale
Elena-Teodora Cadar 2 7 7
Arlinda Rushiti 0 5 63
06.10.23
Kwartfinale
Sandra Samir 2 6 3 6
Evgeniya Burdina 1 2 6 3
06.10.23
Kwartfinale
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 3 1
06.10.23
Kwartfinale
Katarina Kuzmova 2 6 6
Merna Refaat 0 1 2
05.10.23
2e ronde
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Gio Jang 0 1 3
05.10.23
2e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Maya Drozd 0 3 1
05.10.23
2e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Daria Zelinskaya 0 4 1
05.10.23
2e ronde
Arlinda Rushiti 2 7 6
Caroline Brack 0 5 2
05.10.23
2e ronde
Evgeniya Burdina 2 6 6
Alyssa Reguer 0 4 1
05.10.23
2e ronde
Katarina Kuzmova 1 6
Aleksandra Pospelova scratch 0 2
05.10.23
2e ronde
Merna Refaat 2 7 6
Sara Milanese 0 5 1
05.10.23
2e ronde
Darja Suvirdjonkova 2 6 6
Margherita Marcon 0 4 2
04.10.23
1e ronde
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 1 1
04.10.23
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Carola Cavelli 0 1 1
04.10.23
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Klara Veldman 0 1 4
04.10.23
1e ronde
Arlinda Rushiti 2 6 6
Zuzanna Bednarz 0 2 0
04.10.23
1e ronde
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Mariam Atia 0 1 2
04.10.23
1e ronde
Evgeniya Burdina 2 6 6
Jian Ibrahim 0 2 1
04.10.23
1e ronde
Katarina Kuzmova 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska 0 1 2
04.10.23
1e ronde
Merna Refaat 2 6 6
Diana Yakovleva 0 3 0
04.10.23
1e ronde
Darja Suvirdjonkova 2 7 6
Yasmin Ezzat 0 66 3
04.10.23
1e ronde
Margherita Marcon 2 2 6 6
Briana Szabo 1 6 4 2
04.10.23
1e ronde
Alyssa Reguer 2 6 6
Paula Cembranos 0 2 1
04.10.23
1e ronde
Daria Zelinskaya 2 6 6
Anastasia Ogno 0 1 0
04.10.23
1e ronde
Gio Jang 2 2 6 7
Patricija Paukstyte 1 6 3 62
04.10.23
1e ronde
Sara Milanese 2 6 6 6
Carlotta Moccia 1 74 1 3
04.10.23
1e ronde
Caroline Brack 2 4 6 6
Giuliana Bestetti 1 6 3 1
04.10.23
1e ronde
Maya Drozd 2 6 2 6
Hephzibah Oluwadare 1 3 6 1
03.10.23
Kwalif.
Carlotta Moccia 2 6 6
Gurleen Singh 0 0 0
03.10.23
Kwalif.
Klara Veldman 2 6 6
Alicja Formella 0 1 0
03.10.23
Kwalif.
Daria Zelinskaya 2 6 6
Veronika Udina 0 1 1
03.10.23
Kwalif.
Zuzanna Bednarz 2 4 6 10
Danique Havermans 1 6 4 8
03.10.23
Kwalif.
Jian Ibrahim 2 4 6 10
Ottavia Massetti 1 6 1 8
03.10.23
Kwalif.
Paula Cembranos 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 4 3
03.10.23
Kwalif.
Maya Drozd 2 7 6
Tatyana Nikolenko 0 5 3
03.10.23
Kwalif.
Diana Yakovleva 2 2 6 10
Emma Martellenghi 1 6 4 7
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Wei Zheng 0 2 3
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Alicja Formella 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 3 2
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Gurleen Singh 2 6 6
Sharanya Shetty 0 2 4
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Carlotta Moccia 2 3 6 10
Lorena Schaedel 1 6 3 6
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Tatyana Nikolenko 2 7 4 10
Amanda Carolina Nava Elkin 1 66 6 8
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Klara Veldman 2 6 6
Kate Zueva 0 0 2
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Ottavia Massetti 2 6 6
Kseniia Piskareva 0 1 2
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Danique Havermans 2 6 6
Martina Peretti 0 3 0
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Daria Zelinskaya 2 7 6
Sonia Cassani 0 64 2
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Zuzanna Bednarz 2 6 6 10
Benedetta Baratto 1 2 76 8
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Jian Ibrahim 2 2 7 10
Karina Jumazhanova 1 6 5 5
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Veronika Udina 2 4 6 10
Martina Smolenova 1 6 2 7
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Paula Cembranos 2 6 6
Annabelle Lammas 0 2 1
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Maya Drozd 2 6 6
Amelia Fortescue 0 3 2
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Emma Martellenghi 2 6 6
Lara Charles 0 2 0
02.10.23
2e ronde van de kwal.
Diana Yakovleva 2 6 6
Greta Medeghini 0 1 2
01.10.23
1e ronde van de kwal.
Ottavia Massetti 2 6 6
Radhika Vasudeva 0 1 0
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
07.10.23
Finale
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 2 6 11
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 1 6 3 9
06.10.23
Halve finale
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 6 4 10
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 1 1 6 5
06.10.23
Halve finale
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 0 4 4
05.10.23
Kwartfinale
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 3 6 10
Margherita Marcon/Sara Milanese 1 6 2 8
05.10.23
Kwartfinale
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 2 6 7
Zuzanna Bednarz/Evgeniya Burdina 0 2 63
05.10.23
Kwartfinale
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 2 6 6
Carola Cavelli/Emma Martellenghi 0 4 3
05.10.23
Kwartfinale
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 4 10
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Sandra Samir 1 4 6 8
03.10.23
1e ronde
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 6 6
Tatyana Nikolenko/Lorena Schaedel 0 3 0
03.10.23
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Sandra Samir 2 6 6
Gio Jang/Carlotta Moccia 0 1 4
03.10.23
1e ronde
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 2 6 6
Karina Jumazhanova/Prathyusha Rachapudi 0 4 3
03.10.23
1e ronde
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 2 7 6
Mariam Atia/Merna Refaat 0 64 4
03.10.23
1e ronde
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 6
Danique Havermans/Klara Veldman 0 2 3
03.10.23
1e ronde
Zuzanna Bednarz/Evgeniya Burdina 2 6 6
Amelia Fortescue/Annabelle Lammas 0 2 4
03.10.23
1e ronde
Margherita Marcon/Sara Milanese 2 6 3 10
Caroline Brack/Amanda Carolina Nava Elkin 1 4 6 4
03.10.23
1e ronde
Carola Cavelli/Emma Martellenghi 2 7 6
Yasmin Ezzat/Alicja Formella 0 5 3
<