W15 Sharm ElSheikh 2024 livescore, live uitslagen

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
03.03.24
Finale
Sandra Samir 2 6 6
Laura Samson 0 0 4
02.03.24
Halve finale
Sandra Samir 2 6 3 6
Arlinda Rushiti 1 3 6 1
02.03.24
Halve finale
Laura Samson 2 7 6
Merna Refaat 0 5 3
01.03.24
Kwartfinale
Sandra Samir 2 6 4 7
Alisa Kummel 1 1 6 5
01.03.24
Kwartfinale
Arlinda Rushiti 1 1
Irina Balus scratch 0 0
01.03.24
Kwartfinale
Merna Refaat 2 6 6
Evgeniya Burdina 0 2 0
01.03.24
Kwartfinale
Laura Samson 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 0 3
29.02.24
2e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Mana Ayukawa 0 2 1
29.02.24
2e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Daria Kuczer 0 4 3
29.02.24
2e ronde
Arlinda Rushiti 2 4 6 6
Vlada Mincheva 1 6 3 4
29.02.24
2e ronde
Evgeniya Burdina 2 6 6
Olga Danilova 0 4 4
29.02.24
2e ronde
Alisa Kummel 2 2 7 6
Briana Szabo 1 6 5 2
29.02.24
2e ronde
Merna Refaat 2 6 3 6
Kateryna Lazarenko 1 4 6 1
29.02.24
2e ronde
Irina Balus 2 3 6 6
Karola Patricia Bejenaru 1 6 4 4
29.02.24
2e ronde
Laura Samson 2 6 4 6
Anouck Vrancken Peeters 1 2 6 4
28.02.24
1e ronde
Mana Ayukawa 2 7 4 6
Danielle Daley 1 5 6 3
28.02.24
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Ekaterina Makarova (2001) 0 4 1
28.02.24
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Francesca Pace 0 1 2
28.02.24
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 2 2
28.02.24
1e ronde
Daria Kuczer 2 7 4 6
Aminata Sall 1 63 6 3
28.02.24
1e ronde
Arlinda Rushiti 2 6 6
Flavie Brugnone 0 1 1
28.02.24
1e ronde
Evgeniya Burdina 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 3 3
28.02.24
1e ronde
Alisa Kummel 2 6 6
Emma Tothova 0 1 1
28.02.24
1e ronde
Merna Refaat 1 6
Ola Abou Zekry scratch 0 4
28.02.24
1e ronde
Briana Szabo 2 6 6 6
Giuliana Bestetti 1 74 2 4
28.02.24
1e ronde
Irina Balus 2 6 6
Maaya Rajeshwaran Revathi 0 0 3
28.02.24
1e ronde
Anouck Vrancken Peeters 2 6 6
Varvara Bernovich 0 1 4
28.02.24
1e ronde
Vlada Mincheva 2 6 6
Sina Herrmann 0 1 2
28.02.24
1e ronde
Kateryna Lazarenko 2 7 6
Andre Lukosiute 0 64 1
28.02.24
1e ronde
Laura Samson 2 2 6 6
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 1 6 3 1
28.02.24
1e ronde
Olga Danilova 2 6 6
Jane Dunyon 0 3 4
27.02.24
Kwalif.
Giuliana Bestetti 2 6 6
Maria Golovina 0 1 4
27.02.24
Kwalif.
Daria Kuczer 2 6 6 10
Annika Barth 1 75 1 2
27.02.24
Kwalif.
Ekaterina Makarova (2001) 2 6 2 10
Michelle Dzjachangirova 1 3 6 6
27.02.24
Kwalif.
Ayline Esina Samardzic 2 7 2 10
Jiumeng Liu 1 5 6 2
27.02.24
Kwalif.
Aminata Sall 2 6 6
Caroline Brack 0 4 4
27.02.24
Kwalif.
Olga Danilova 2 6 6
Diana Yakovleva 0 0 4
27.02.24
Kwalif.
Varvara Bernovich 2 6 6
Tanisha Kashyap 0 3 2
27.02.24
Kwalif.
Maaya Rajeshwaran Revathi 2 6 6
Aely Arai 0 4 4
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Giuliana Bestetti 1 6 3
Liisa Varul scratch 0 1 1
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Daria Kuczer 2 6 6
Vasilissa Kupriyanova 0 1 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Makarova (2001) 1 6 2
Georgia Kalamaris scratch 0 4 0
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Ayline Esina Samardzic 2 6 6
Anjali Kotecha 0 2 2
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Aminata Sall 2 7 0 10
Ellie Blackford 1 5 6 6
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Annika Barth 2 6 6
Mirjana Jovanovic 0 3 2
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Michelle Dzjachangirova 2 6 6
Mija Ljubic 0 4 0
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Caroline Brack 2 6 6
Elizaveta Gurianova 0 2 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Tanisha Kashyap 2 6 6
Lara Charles 0 2 0
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Maria Golovina 2 6 6
Eva Maria Ionescu 0 2 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Aely Arai 2 7 6
Sara Pantelic 0 5 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Jiumeng Liu 2 7 6
Anamaria Kurtsikashvili 0 5 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Diana Yakovleva 2 6 6
Greta Medeghini 0 1 4
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Olga Danilova 2 6 3 10
Melanie Klaffner 1 3 6 3
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Varvara Bernovich 2 7 4 12
Nicol Benesova 1 5 6 10
26.02.24
2e ronde van de kwal.
Maaya Rajeshwaran Revathi 2 6 6
Martina Smolenova 0 3 0
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Giuliana Bestetti 2 6 6
Noemie Dadoun 0 4 0
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Ketevan Jeladze 0 2 2
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Greta Medeghini 2 6 1 10
Shuchi Chen 1 4 6 8
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Elizaveta Gurianova 2 6 3 10
Lauryn Jacobs 1 2 6 8
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Sara Pantelic 2 6 6
Paulina Martynova 0 3 1
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Vasilissa Kupriyanova 2 2 6 10
Charlotte Van Zonneveld 1 6 3 7
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Jiumeng Liu 2 6 6
Judith Van Kessel 0 2 1
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Olga Danilova 1 w/o
Eszter Dorka Finak 0
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Varvara Bernovich 2 7 6
Jael Molongo 0 5 1
25.02.24
1e ronde van de kwal.
Maaya Rajeshwaran Revathi 2 6 6
Vlada Kozak 0 0 2
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
02.03.24
Finale
Karola Patricia Bejenaru/Andre Lukosiute 2 6 6
Mana Ayukawa/Briana Szabo 0 4 3
01.03.24
Halve finale
Karola Patricia Bejenaru/Andre Lukosiute 2 4 6 10
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 1 6 1 7
01.03.24
Halve finale
Mana Ayukawa/Briana Szabo 2 6 6
Merna Refaat/Sandra Samir 0 4 3
29.02.24
Kwartfinale
Karola Patricia Bejenaru/Andre Lukosiute 2 7 6
Daria Kuczer/Liisa Varul 0 64 4
29.02.24
Kwartfinale
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6 10
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Arlinda Rushiti 1 71 4 3
29.02.24
Kwartfinale
Merna Refaat/Sandra Samir 2 6 5 10
Evgeniya Burdina/Martina Smolenova 1 4 7 8
29.02.24
Kwartfinale
Mana Ayukawa/Briana Szabo 2 6 1 10
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah/Aminata Sall 1 4 6 7
27.02.24
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru/Andre Lukosiute 2 6 6
Danielle Daley/Anouck Vrancken Peeters 0 2 3
27.02.24
1e ronde
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 4 6 10
Ola Abou Zekry/Ellie Blackford 1 6 2 8
27.02.24
1e ronde
Merna Refaat/Sandra Samir 2 6 3 10
Flavie Brugnone/Tanisha Kashyap 1 3 6 1
27.02.24
1e ronde
Evgeniya Burdina/Martina Smolenova 2 6 6
Annika Barth/Michelle Dzjachangirova 0 4 3
27.02.24
1e ronde
Mana Ayukawa/Briana Szabo 2 6 6
Giuliana Bestetti/Greta Medeghini 0 1 4
27.02.24
1e ronde
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah/Aminata Sall 2 6 6
Irina Balus/Emma Tothova 0 3 4
27.02.24
1e ronde
Daria Kuczer/Liisa Varul 2 6 6
Olga Danilova/Jane Dunyon 0 2 3
27.02.24
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Arlinda Rushiti 2 5 6 10
Sina Herrmann/Francesca Pace 1 7 3 7
<