W25 Karaganda 2021 livescore, live uitslagen

W25 Karaganda live, $25K

Dames enkelspel I. hard Kazakhstan W25 Karaganda sets 1 2 3 4 5
24.10.21
Finale
Yuliya Hatouka 2 7 6
Ekaterina Kazionova 0 5 0
23.10.21
Halve finale
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Valentina Ryser 0 3 1
23.10.21
Halve finale
Yuliya Hatouka 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 2 2
22.10.21
Kwartfinale
Ekaterina Kazionova 2 6 2 6
Ekaterina Maklakova 1 2 6 4
22.10.21
Kwartfinale
Yuliya Hatouka 2 6 7
Nigina Abduraimova 0 2 64
22.10.21
Kwartfinale
Valentina Ryser 2 6 6 7
Elena Malygina 1 4 72 66
22.10.21
Kwartfinale
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 2 7
Ekaterina Reyngold 1 1 6 65
21.10.21
2e ronde
Nigina Abduraimova 2 6 3 6
Ekaterina Yashina 1 2 6 3
21.10.21
2e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 3 6
Vladlena Bokova 1 4 6 2
21.10.21
2e ronde
Yuliya Hatouka 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 2 2
21.10.21
2e ronde
Elena Malygina 2 6 6
Anastasia Kovaleva 0 1 2
21.10.21
2e ronde
Valentina Ryser 2 6 7
Berfu Cengiz 0 4 5
21.10.21
2e ronde
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Ganna Poznikhirenko 0 2 2
21.10.21
2e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 3 6
Anna Ukolova 1 2 6 2
21.10.21
2e ronde
Ekaterina Maklakova 2 6 7
Vlada Koval 0 3 5
19.10.21
1e ronde
Berfu Cengiz 2 4 7 6
Polina Kudermetova 1 6 5 1
19.10.21
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 4 4
19.10.21
1e ronde
Elena Malygina 2 7 7
Marina Melnikova 0 62 5
20.10.21
1e ronde
Ekaterina Yashina 1 4
Milana Maslenkova scratch 0 0
20.10.21
1e ronde
Nigina Abduraimova 2 6 6 7
Valeriya Strakhova 1 1 74 67
20.10.21
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 6 5 7
Gozal Ainitdinova 1 2 7 66
20.10.21
1e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Suzan Lamens 0 4 0
20.10.21
1e ronde
Anna Ukolova 2 7 7
Justina Mikulskyte 0 5 65
20.10.21
1e ronde
Yuliya Hatouka 2 6 6 7
Clara Vlasselaer 1 4 75 63
20.10.21
1e ronde
Vlada Koval 2 6 6
Alisa Kummel 0 2 4
20.10.21
1e ronde
Valentina Ryser 2 7 6
Anastasiya Soboleva 0 64 0
20.10.21
1e ronde
Ekaterina Reyngold 2 6 7
Shalimar Talbi 0 2 63
20.10.21
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Viktoria Morvayova 0 1 3
20.10.21
1e ronde
Vladlena Bokova 2 6 7
Dana Baidaulet 0 4 5
20.10.21
1e ronde
Anastasia Kovaleva 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 2 4
20.10.21
1e ronde
Ekaterina Maklakova 2 6 6
Sofiya Chursina 0 0 3
19.10.21
Kwalif.
Anna Ukolova 2 6 6
Larisa Bekmetova 0 1 3
19.10.21
Kwalif.
Milana Maslenkova 2 6 3 15
Polina Bakhmutkina 1 4 6 13
19.10.21
Kwalif.
Clara Vlasselaer 2 6 6
Noel Saidenova 0 2 1
19.10.21
Kwalif.
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Angelika Shapovalova 0 1 2
19.10.21
Kwalif.
Vladlena Bokova 2 6 7
Tamara Curovic 0 2 5
19.10.21
Kwalif.
Alisa Kummel 2 6 6
Martyna Kubka 0 4 2
19.10.21
Kwalif.
Anastasia Kovaleva 2 7 6
Ayla Aksu 0 5 3
19.10.21
Kwalif.
Anastasiya Soboleva 2 6 6
Iuliia Nikitina 0 0 3
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Tamara Curovic 2 6 6
Tamara Cherkassova 0 0 0
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Larisa Bekmetova 2 6 6
Asima Sazanova 0 1 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Ayla Aksu 2 6 6
Polina Pavlova 0 0 2
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Anna Ukolova 2 6 6
Amina Salibayeva 0 3 4
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Polina Bakhmutkina 2 6 6
Elizaveta Gnilozubova 0 1 3
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Milana Maslenkova 2 6 6
Tatyana Chsherbakova 0 1 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Clara Vlasselaer 2 7 6
Zlata Yankovskaya 0 5 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Tomiris Mussina 0 0 0
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Noel Saidenova 2 6 6
Adel Ismagulova 0 4 3
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Iuliia Nikitina 2 6 6
Mariya Sinitsyna 0 4 0
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 7 1 10
Aglaya Fedorova 1 610 6 2
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Vladlena Bokova 2 6 6
Taira Abildayeva 0 0 4
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Alisa Kummel 2 6 6
Alexandra Daradur 0 1 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Anastasia Kovaleva 2 6 6
Hanna Vinahradava 0 2 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Anastasiya Soboleva 2 6 6
Stefanya Shalakhova 0 4 1
18.10.21
1e ronde van de kwal.
Angelika Shapovalova 2 6 6
Maria Mikhailova 0 1 2
Dames dubbelspel I. hard Kazakhstan W25 Karaganda sets 1 2 3 4 5
24.10.21
Finale
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 2 7 6
Tamara Curovic/Elena Malygina 0 5 4
23.10.21
Halve finale
Tamara Curovic/Elena Malygina 2 6 7
Dana Baidaulet/Ekaterina Maklakova 0 4 61
23.10.21
Halve finale
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 2 6 7
Polina Kudermetova/Ekaterina Reyngold 0 4 65
22.10.21
Kwartfinale
Tamara Curovic/Elena Malygina 2 6 1 10
Suzan Lamens/Marina Melnikova 1 1 6 7
22.10.21
Kwartfinale
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 2 4 6 10
Vlada Koval/Viktoria Morvayova 1 6 2 6
22.10.21
Kwartfinale
Polina Kudermetova/Ekaterina Reyngold 2 6 6
Justina Mikulskyte/Ekaterina Yashina 0 3 2
22.10.21
Kwartfinale
Dana Baidaulet/Ekaterina Maklakova 2 7 7
Valentina Ryser/Clara Vlasselaer 0 5 63
20.10.21
1e ronde
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 2 6 2 12
Ekaterina Kazionova/Ekaterina Makarova (1996) 1 2 6 10
20.10.21
1e ronde
Polina Kudermetova/Ekaterina Reyngold 2 7 6
Polina Bakhmutkina/Noel Saidenova 0 5 1
20.10.21
1e ronde
Vlada Koval/Viktoria Morvayova 2 6 6
Tamara Cherkassova/Tatyana Chsherbakova 0 3 1
21.10.21
1e ronde
Tamara Curovic/Elena Malygina 2 4 7 10
Vladlena Bokova/Anastasiya Soboleva 1 6 65 7
21.10.21
1e ronde
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko/Marianna Zakarlyuk 0 3 3
21.10.21
1e ronde
Justina Mikulskyte/Ekaterina Yashina 2 6 7
Sofiya Chursina/Mariya Sinitsyna 0 1 5
21.10.21
1e ronde
Valentina Ryser/Clara Vlasselaer 2 6 3 10
Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka 1 4 6 8
21.10.21
1e ronde
Dana Baidaulet/Ekaterina Maklakova 2 7 6
Berfu Cengiz/Shalimar Talbi 0 5 0
<