W25 Kursumlijska Banja 2023 livescore, live uitslagen

W25 Kursumlijska Banja live, $25K

Dames enkelspel Clay Serbia W25 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
02.07.23
Finale
Martha Matoula 2 6 7
Anca Alexia Todoni 0 2 62
01.07.23
Halve finale
Martha Matoula 2 7 6
Anja Stankovic 0 5 4
01.07.23
Halve finale
Anca Alexia Todoni 2 7 6
Ziva Falkner 0 5 0
30.06.23
Kwartfinale
Martha Matoula 2 6 6
Kathleen Kanev 0 3 3
30.06.23
Kwartfinale
Ziva Falkner 2 6 6
Lea Boskovic 0 4 2
30.06.23
Kwartfinale
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 3 1
30.06.23
Kwartfinale
Anja Stankovic 2 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 2 2
29.06.23
2e ronde
Valeriya Strakhova 2 6 6 6
Michaela Laki 1 74 1 2
29.06.23
2e ronde
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6 6
Katerina Stewart 0 3 3 2
29.06.23
2e ronde
Martha Matoula 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 3 4
29.06.23
2e ronde
Lea Boskovic 2 6 4 6
Julie Struplova 1 4 6 2
29.06.23
2e ronde
Kathleen Kanev 2 6 6 6
Mia Ristic 0 4 4 2
29.06.23
2e ronde
Ziva Falkner 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 4 0
29.06.23
2e ronde
Anca Alexia Todoni 2 6 7
Andreea Prisacariu 0 4 64
29.06.23
2e ronde
Anja Stankovic 2 7 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 61 2
27.06.23
1e ronde
Lea Boskovic 2 7 6
Elena-Teodora Cadar 0 64 1
27.06.23
1e ronde
Michaela Bayerlova 2 6 6
Zoe Crimmel 0 1 0
28.06.23
1e ronde
Valeriya Strakhova 2 6 6
Ana Candiotto 0 0 2
28.06.23
1e ronde
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6
Cristina Dinu 0 4 3
28.06.23
1e ronde
Katerina Stewart 2 7 7
Dunja Maric 0 64 5
28.06.23
1e ronde
Martha Matoula 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 3 3
28.06.23
1e ronde
Andreea Prisacariu 2 7 6
Pia Lovric 0 64 0
28.06.23
1e ronde
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Elena Micic 0 4 3
28.06.23
1e ronde
Kathleen Kanev 2 6 6
Julia Avdeeva 0 3 1
28.06.23
1e ronde
Dimitra Pavlou 1 6 1
Andjela Lazarevic scratch 0 3 0
28.06.23
1e ronde
Michaela Laki 2 6 4 6
Ekaterina Yashina 1 4 6 1
28.06.23
1e ronde
Anca Alexia Todoni 2 6 6 6
Tiphanie Lemaitre 0 3 2 1
28.06.23
1e ronde
Mia Ristic 2 6 6
Mana Kawamura 0 3 3
28.06.23
1e ronde
Julie Struplova 2 6 6
Denislava Glushkova 0 1 0
29.06.23
1e ronde
Ziva Falkner 2 7 6
Jessie Aney 0 5 3
29.06.23
1e ronde
Anja Stankovic 2 7 6
Seone Mendez 0 5 1
27.06.23
Kwalif.
Katerina Stewart 2 7 6
Dimitra Pavlou 0 62 1
27.06.23
Kwalif.
Martha Matoula 2 6 6
Aleksandra Pospelova 0 3 2
27.06.23
Kwalif.
Tiphanie Lemaitre 2 7 6
Lavinia Tanasie 0 62 1
27.06.23
Kwalif.
Mana Kawamura 1 5 6
Draginja Vukovic scratch 0 2 1
27.06.23
Kwalif.
Denislava Glushkova 2 6 6
Suana Tucakovic 0 4 2
27.06.23
Kwalif.
Pia Lovric 1 4 3
Lara Salden scratch 0 6 3
27.06.23
Kwalif.
Ana Candiotto 2 6 7
Ziva Falkner 0 4 66
27.06.23
Kwalif.
Dunja Maric 1 w/o 7
Adrienn Nagy 0 66
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Katerina Stewart 2 6 6
Justina Maria Gonzalez Daniele 0 3 2
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Martha Matoula 2 6 6
Laura Svatikova 0 4 2
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Lara Salden 2 6 6
Julia Stamatova 0 4 2
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Aleksandra Pospelova 2 4 7 10
Polina Leykina 1 6 61 7
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Tiphanie Lemaitre 2 6 6 10
Eleni Christofi 0 4 1 7
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Adrienn Nagy 2 6 6
Mia Popovic 0 4 0
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 7 7
Fatma Idrizovic 0 5 64
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Mana Kawamura 2 6 6
Dariia Monakhova 0 1 2
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Ziva Falkner 2 6 6
Jelena Cvijanovic 0 4 3
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Denislava Glushkova 2 6 5 11
Zuzanna Bednarz 1 4 7 9
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Dimitra Pavlou 2 6 6 11
Doroteja Petrovic 0 4 4 9
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Pia Lovric 2 6 6
Ekaterina Vishnevskaya 0 2 2
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Ana Candiotto 2 6 6
Katerina Mandelikova 0 3 3
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Lavinia Tanasie 2 6 6
Jana Stojanova 0 2 4
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Dunja Maric 1 w/o 6
Patricia Maria Tig 0 4
26.06.23
2e ronde van de kwal.
Suana Tucakovic 2 6 6
Isabella Dunlap 0 2 2
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Julia Stamatova 2 5 6 14
Sylvie Zund 1 7 2 12
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Laura Svatikova 2 6 6 14
Mirjana Jovanovic 0 2 0 12
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Eleni Christofi 2 6 2 10
Maja Radenkovic 1 3 6 5
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Aleksandra Pospelova 1 6 2 10
Mija Ljubic scratch 0 2 0 5
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Vishnevskaya 2 4 6 10
Laura Cilekova 1 6 1 4
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Dariia Monakhova 1 6 2 10
Lena Karlovcan scratch 0 0 0 4
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Katerina Mandelikova 2 7 6
Noka Juric 0 5 1
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Fatma Idrizovic 2 6 6
Helena Muzinic 0 2 1
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Doroteja Petrovic 2 6 6
Marija Djurasic 0 2 1
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Zuzanna Bednarz 2 6 2 10
Gebriela Mihaylova 1 3 6 6
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Mia Popovic 2 6 6 10
Simona Maksimovic 0 0 4 6
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Jana Stojanova 2 7 7
Svetlana Samardzic 0 65 5
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Jelena Cvijanovic 2 6 6
Anja Pisar 0 4 2
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Dunja Maric 1 6 4
Jana Bojovic scratch 0 4 3
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Suana Tucakovic 2 6 7
Valentina Ivanov 0 3 5
25.06.23
1e ronde van de kwal.
Justina Maria Gonzalez Daniele 2 2 6 10
Milica Stosovic 1 6 1 6
Dames dubbelspel Clay Serbia W25 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
01.07.23
Finale
Cristina Dinu/Valeriya Strakhova 2 4 6 10
Polina Leykina/Julia Stamatova 1 6 2 8
30.06.23
Halve finale
Cristina Dinu/Valeriya Strakhova 2 4 6 12
Eleni Christofi/Martha Matoula 1 6 0 10
30.06.23
Halve finale
Polina Leykina/Julia Stamatova 1 w/o 6 12
Seone Mendez/Katerina Stewart 0 0 10
28.06.23
Kwartfinale
Cristina Dinu/Valeriya Strakhova 1 w/o
Kajsa Rinaldo Persson/Lara Salden 0
29.06.23
Kwartfinale
Seone Mendez/Katerina Stewart 2 6 6
Elena Micic/Anja Stankovic 0 3 2
29.06.23
Kwartfinale
Eleni Christofi/Martha Matoula 2 5 7 10
Elena-Teodora Cadar/Ylona-Georgiana Ghioroaie 1 7 5 7
29.06.23
Kwartfinale
Polina Leykina/Julia Stamatova 2 3 6 10
Michaela Bayerlova/Julie Struplova 1 6 1 7
27.06.23
1e ronde
Cristina Dinu/Valeriya Strakhova 2 3 6 10
Mana Kawamura/Aleksandra Pospelova 1 6 4 6
27.06.23
1e ronde
Seone Mendez/Katerina Stewart 2 6 7 10
Andreea Prisacariu/Ekaterina Yashina 0 1 61 6
27.06.23
1e ronde
Eleni Christofi/Martha Matoula 2 4 6 10
Ana Candiotto/Tiphanie Lemaitre 1 6 3 8
27.06.23
1e ronde
Elena Micic/Anja Stankovic 2 6 6 10
Zoe Crimmel/Iva Zelic 0 2 3 8
27.06.23
1e ronde
Michaela Bayerlova/Julie Struplova 2 7 6
Leontina Stojanovic/Ekaterina Vishnevskaya 0 66 4
27.06.23
1e ronde
Kajsa Rinaldo Persson/Lara Salden 1 w/o 6
Pia Lovric/Adrienn Nagy 0 4
27.06.23
1e ronde
Polina Leykina/Julia Stamatova 2 6 6
Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova 0 2 2
29.06.23
1e ronde
Elena-Teodora Cadar/Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Marija Djurasic/Dariia Monakhova 0 0 3
<