W25 Sharm ElSheikh 2023 livescore, live uitslagen

W25 Sharm ElSheikh live, $25K

Dames enkelspel Hard Egypt W25 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
29.10.23
Finale
Valentini Grammatikopoulou 2 7 7
Linda Klimovicova 0 61 5
28.10.23
Halve finale
Valentini Grammatikopoulou 2 4 7 6
Marina Melnikova 1 6 5 1
28.10.23
Halve finale
Linda Klimovicova 2 6 6
Salma Drugdova 0 0 2
27.10.23
Kwartfinale
Marina Melnikova 2 6 3 6
Alexandra Shubladze 1 4 6 2
27.10.23
Kwartfinale
Valentini Grammatikopoulou 2 6 7
Karola Patricia Bejenaru 0 1 5
27.10.23
Kwartfinale
Linda Klimovicova 2 6 6
Yasmin Ezzat 0 4 1
27.10.23
Kwartfinale
Salma Drugdova 2 7 7
Jenny Duerst 0 5 5
26.10.23
2e ronde
Marina Melnikova 2 6 6
Sandra Samir 0 3 2
26.10.23
2e ronde
Valentini Grammatikopoulou 2 6 0 7
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 3 6 5
26.10.23
2e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Tamara Kostic 0 2 2
26.10.23
2e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Denise Hrdinkova 0 1 0
26.10.23
2e ronde
Yasmin Ezzat 2 6 6
Ekaterina Shalimova 0 1 4
26.10.23
2e ronde
Linda Klimovicova 2 6 6
Aglaya Fedorova 0 2 2
26.10.23
2e ronde
Salma Drugdova 2 6 6
Merna Refaat 0 1 2
26.10.23
2e ronde
Alexandra Shubladze 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 1 2
25.10.23
1e ronde
Marina Melnikova 2 6 6
Polina Iatcenko 0 3 1
25.10.23
1e ronde
Valentini Grammatikopoulou 2 4 6 6
Alisa Kummel 1 6 2 3
25.10.23
1e ronde
Sandra Samir 2 4 6 6
Ekaterina Kuznetsova 1 6 3 2
25.10.23
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 7 6
Isis Louise Van Den Broek 0 63 4
25.10.23
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 6 3
Kateryna Lazarenko scratch 0 4 0
25.10.23
1e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Rebecca Munk Mortensen 0 2 4
25.10.23
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 7
Aruzhan Sagandikova 0 2 5
25.10.23
1e ronde
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Alexandra Iordache 0 2 2
25.10.23
1e ronde
Yasmin Ezzat 2 6 4 6
Aliona Falei 1 3 6 1
25.10.23
1e ronde
Linda Klimovicova 2 6 6
Maelys Bougrat 0 1 4
25.10.23
1e ronde
Merna Refaat 1 7 4
Valeriya Strakhova scratch 0 5 1
25.10.23
1e ronde
Denise Hrdinkova 1 4
Kamilla Bartone scratch 0 0
25.10.23
1e ronde
Salma Drugdova 2 3 6 6
Anouck Vrancken Peeters 1 6 4 4
25.10.23
1e ronde
Tamara Kostic 2 6 6
Katarina Kuzmova 0 2 3
25.10.23
1e ronde
Aglaya Fedorova 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 4 3
25.10.23
1e ronde
Alexandra Shubladze 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 4 2
24.10.23
Kwalif.
Maelys Bougrat 2 6 6
Aglaya Fedorova 0 3 0
24.10.23
Kwalif.
Alexandra Iordache 2 7 6
Marie Weckerle 0 62 2
24.10.23
Kwalif.
Alisa Kummel 2 6 6
Zhanel Rustemova 0 2 2
24.10.23
Kwalif.
Salma Drugdova 2 6 7
Sarah Van Emst 0 3 5
24.10.23
Kwalif.
Tamara Kostic 2 6 6
Margherita Marcon 0 3 2
24.10.23
Kwalif.
Rebecca Munk Mortensen 1 6
Darja Suvirdjonkova scratch 0 3
24.10.23
Kwalif.
Ekaterina Kuznetsova 2 1 6 11
Lola Marandel 1 6 1 9
24.10.23
Kwalif.
Kateryna Lazarenko 1 6 4
Sevil Yuldasheva scratch 0 0 0
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Sevil Yuldasheva 2 6 6
Christine Gouws 0 1 1
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Lola Marandel 2 6 4 10
Sara Pantelic 1 1 6 6
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Maelys Bougrat 2 6 6
Weronika Ewald 0 3 4
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Marie Weckerle 2 6 6
Carolann Delaunay 0 3 3
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Alexandra Iordache 2 6 6
Diana Yakovleva 0 2 2
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Alisa Kummel 2 6 6
Olivia Bergler 0 4 1
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Zhanel Rustemova 2 4 6 10
Emma Tothova 1 6 3 2
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Darja Suvirdjonkova 2 6 6
Maddalena Giordano 0 3 1
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Margherita Marcon 2 6 6 10
Nicol Benesova 1 3 72 7
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Salma Drugdova 2 6 6
Daria Zelinskaya 0 4 4
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Tamara Kostic 2 6 6
Yu Shan 0 3 4
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Rebecca Munk Mortensen 2 7 6
Sandugash Kenzhibayeva 0 5 4
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Aglaya Fedorova 2 6 4 10
Alessia Popescu 1 2 6 8
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 6
Humera Baharmus 0 1 0
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Sarah Van Emst 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 4 1
23.10.23
2e ronde van de kwal.
Kateryna Lazarenko 2 6 6
Maria Mikhailova 0 0 0
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Yu Shan 2 6 6
Kiera Dennis-Nelson 0 0 0
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Maelys Bougrat 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska 0 4 4
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Maddalena Giordano 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 0 4
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Alisa Kummel 2 6 6
Tabeth Tadoum 0 0 1
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Zhanel Rustemova 2 6 7
Akanksha Dileep Nitture 0 2 64
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Daria Zelinskaya 2 7 6
Aminata Sall 0 5 1
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Sholape Ayanbadejo 0 0 0
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Christine Gouws 2 4 6 10
Anna Jakovleva 1 6 4 7
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Carolann Delaunay 2 7 6
Wei Zheng 0 62 2
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 0 2
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Alessia Popescu 2 6 6
Maya Drozd 0 4 3
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Sara Pantelic 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 3 1
22.10.23
1e ronde van de kwal.
Diana Yakovleva 2 7 6
Elina Popescu 0 5 2
Dames dubbelspel Hard Egypt W25 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
28.10.23
Finale
Karola Patricia Bejenaru/Yasmine Mansouri 2 6 7
Katarina Kuzmova/Ekaterina Shalimova 0 2 65
27.10.23
Halve finale
Karola Patricia Bejenaru/Yasmine Mansouri 2 6 6
Jenny Duerst/Marie Weckerle 0 1 3
27.10.23
Halve finale
Katarina Kuzmova/Ekaterina Shalimova 1 6 3
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Merna Refaat scratch 0 1 0
26.10.23
Kwartfinale
Karola Patricia Bejenaru/Yasmine Mansouri 2 6 6
Isis Louise Van Den Broek/Sarah Van Emst 0 4 2
26.10.23
Kwartfinale
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Merna Refaat 2 6 6
Sandugash Kenzhibayeva/Zhanel Rustemova 0 3 4
26.10.23
Kwartfinale
Katarina Kuzmova/Ekaterina Shalimova 2 6 6
Aruzhan Sagandikova/Alexandra Shubladze 0 3 4
26.10.23
Kwartfinale
Jenny Duerst/Marie Weckerle 2 7 6
Yasmin Ezzat/Aglaya Fedorova 0 5 4
24.10.23
1e ronde
Sandugash Kenzhibayeva/Zhanel Rustemova 2 6 7
Alexandra Iordache/Margherita Marcon 0 4 5
24.10.23
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Merna Refaat 2 7 1 11
Elena-Teodora Cadar/Sandra Samir 1 5 6 9
24.10.23
1e ronde
Aruzhan Sagandikova/Alexandra Shubladze 2 6 4 10
Maria Mikhailova/Daria Zelinskaya 1 4 6 7
24.10.23
1e ronde
Yasmin Ezzat/Aglaya Fedorova 2 7 6
Valentini Grammatikopoulou/Elizaveta Koklina 0 61 2
24.10.23
1e ronde
Jenny Duerst/Marie Weckerle 2 6 6
Humera Baharmus/Akanksha Dileep Nitture 0 0 3
25.10.23
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru/Yasmine Mansouri 2 6 6
Anastasia Goncharova 2/Madison Tattini 0 4 1
25.10.23
1e ronde
Isis Louise Van Den Broek/Sarah Van Emst 2 6 6
Salma Drugdova/Denise Hrdinkova 0 2 3
25.10.23
1e ronde
Katarina Kuzmova/Ekaterina Shalimova 2 7 0 10
Zhibek Kulambayeva/Valeriya Strakhova 1 67 6 7
<