W25 Vrnjacka Banja 2023 livescore, live uitslagen

W25 Vrnjacka Banja live, $25K

Dames enkelspel Clay Serbia W25 Vrnjacka Banja sets 1 2 3 4 5
20.08.23
Finale
Polona Hercog 2 6 6
Isabella Shinikova 0 2 4
19.08.23
Halve finale
Polona Hercog 2 6 6 6
Mia Ristic 1 4 710 1
19.08.23
Halve finale
Isabella Shinikova 2 1 6 7
Martina Colmegna 1 6 3 64
18.08.23
Kwartfinale
Polona Hercog 2 6 6 7
Fangran Tian 0 4 2 64
18.08.23
Kwartfinale
Isabella Shinikova 2 6 6
Elena Malygina 0 1 0
18.08.23
Kwartfinale
Martina Colmegna 2 6 6
Cristina Dinu 0 2 3
18.08.23
Kwartfinale
Mia Ristic 1 3 7 4
Tena Lukas scratch 0 6 5 0
17.08.23
2e ronde
Polona Hercog 2 6 6 4
Laura Hietaranta 0 2 1 0
17.08.23
2e ronde
Isabella Shinikova 2 6 6
Ivana Popovic 0 1 1
17.08.23
2e ronde
Cristina Dinu 2 6 6
Pia Lovric 0 2 3
17.08.23
2e ronde
Tena Lukas 2 6 6
Diletta Cherubini 0 1 1
17.08.23
2e ronde
Martina Colmegna 2 7 6
Suana Tucakovic 0 5 1
17.08.23
2e ronde
Elena Malygina 2 6 4 6
Silvia Njiric 1 2 6 1
17.08.23
2e ronde
Fangran Tian 2 6 6 6
Alevtina Ibragimova 0 2 3 1
17.08.23
2e ronde
Mia Ristic 2 6 6
Denislava Glushkova 0 4 1
15.08.23
1e ronde
Isabella Shinikova 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 0 4
15.08.23
1e ronde
Laura Hietaranta 1 6 4
Lia Karatancheva scratch 0 2 0
15.08.23
1e ronde
Mia Ristic 2 6 6
Ekaterina Kazionova 0 1 1
16.08.23
1e ronde
Polona Hercog 2 6 6
Antonia Ruzic 0 4 2
16.08.23
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 6
Tamara Curovic 0 2 3
16.08.23
1e ronde
Cristina Dinu 2 7 6
Dimitra Pavlou 0 62 3
16.08.23
1e ronde
Tena Lukas 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 0 1
16.08.23
1e ronde
Martina Colmegna 2 4 6 6
Julia Stamatova 1 6 2 3
16.08.23
1e ronde
Elena Malygina 2 6 7 6
Laura Svatikova 0 4 66 3
16.08.23
1e ronde
Ivana Popovic 2 7 2 6
Elena Micic 1 5 6 4
16.08.23
1e ronde
Diletta Cherubini 2 6 6 6
Elena Milovanovic 0 1 1 4
16.08.23
1e ronde
Denislava Glushkova 2 6 6
Emma Tothova 0 2 1
16.08.23
1e ronde
Fangran Tian 2 6 6
Anja Stankovic 0 0 3
16.08.23
1e ronde
Pia Lovric 2 6 6
Zoe Crimmel 0 1 1
16.08.23
1e ronde
Alevtina Ibragimova 2 6 6
Ziva Falkner 0 3 4
16.08.23
1e ronde
Suana Tucakovic 2 6 7
Natalija Senic 0 4 62
15.08.23
Kwalif.
Polona Hercog 2 6 6
Viktoria Veleva 0 1 1
15.08.23
Kwalif.
Julia Stamatova 2 6 6
Fatma Idrizovic 0 4 4
15.08.23
Kwalif.
Laura Svatikova 2 6 6 10
Elena Micic 1 3 75 8
15.08.23
Kwalif.
Elena Milovanovic 2 6 6 10
Jovana Grujic 0 4 1 8
15.08.23
Kwalif.
Fangran Tian 2 6 6
Karine Marion Job 0 1 0
15.08.23
Kwalif.
Emma Tothova 2 6 2 10
Magdalena Stoilkovska 1 0 6 5
15.08.23
Kwalif.
Alevtina Ibragimova 2 1 6 13
Arina Bulatova 1 6 2 11
15.08.23
Kwalif.
Suana Tucakovic 2 7 6 13
Martina Marusinova 0 65 3 11
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Polona Hercog 2 6 6
Tara Mihaljevic 0 1 3
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Julia Stamatova 2 7 6
Darya Velikova 0 5 1
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Laura Svatikova 2 6 6
Mia Mayerova 0 0 0
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Magdalena Stoilkovska 2 6 7
Tea Nikcevic 0 1 5
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Elena Milovanovic 2 6 6
Anastasija Arsic 0 2 1
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Karine Marion Job 2 6 6
Victoria Borodulina 0 1 3
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Fangran Tian 2 6 6
Viktoria Lackova 0 3 0
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Martina Marusinova 2 4 6 10
Angelina Mihajlovic 1 6 2 4
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Viktoria Veleva 2 7 6 10
Madison Bourguignon 0 5 4 4
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Elena Micic 2 6 6 11
Adela Polakovicova 1 0 76 9
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Fatma Idrizovic 2 6 6 11
Simona Maksimovic 0 0 1 9
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Arina Bulatova 2 6 6
Kristina Samardzic (GER) 0 4 2
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Emma Tothova 2 6 7
Ekaterina Kuznetsova 0 2 5
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Jovana Grujic 2 6 6
Mia Popovic 0 1 0
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Alevtina Ibragimova 2 6 4 10
Natalia Slaba 1 3 6 8
14.08.23
2e ronde van de kwal.
Suana Tucakovic 2 6 6 10
Iva Lakic 0 1 1 8
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Simona Maksimovic 2 6 6
Marija Djurasic 0 2 1
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Kristina Samardzic (GER) 2 6 6
Iva Daneva 0 2 2
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Mia Mayerova 2 6 6
Galena Krastenova 0 4 2
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Tea Nikcevic 2 6 6
Nina Zabrdac 0 1 1
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Darya Velikova 2 3 6 10
Doroteja Petrovic 1 6 4 8
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Viktoria Veleva 2 6 6 10
Nikol Palecek 0 4 1 8
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Natalia Slaba 2 6 6
Jelena Gojkovic 0 3 2
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Anastasija Arsic 2 6 6
Milica Stosovic 0 1 4
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 5 10
Anastasija Radojevic 1 4 7 5
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Jovana Grujic 2 6 6 10
Majra Djokic 0 0 0 5
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Viktoria Lackova 2 6 7
Sara Mikaca 0 4 5
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Angelina Mihajlovic 2 2 6 10
Alisa Vasileva 1 6 1 8
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Adela Polakovicova 2 6 6 10
Jana Mrdovic 0 3 0 8
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Iva Lakic 2 6 6
Natasa Luzajic 0 1 1
13.08.23
1e ronde van de kwal.
Tara Mihaljevic 2 6 7
Anja Pisar 0 3 5
Dames dubbelspel Clay Serbia W25 Vrnjacka Banja sets 1 2 3 4 5
19.08.23
Finale
Elena Milovanovic/Ivana Popovic 2 6 6
Diletta Cherubini/Laura Hietaranta 0 4 1
18.08.23
Halve finale
Elena Milovanovic/Ivana Popovic 2 4 6 15
Michaela Bayerlova/Elena Malygina 1 6 3 13
18.08.23
Halve finale
Diletta Cherubini/Laura Hietaranta 2 6 6 15
Victoria Borodulina/Tea Nikcevic 0 2 1 13
17.08.23
Kwartfinale
Michaela Bayerlova/Elena Malygina 2 6 4 17
Denislava Glushkova/Isabella Shinikova 1 2 6 15
17.08.23
Kwartfinale
Elena Milovanovic/Ivana Popovic 2 7 7 17
Elena Micic/Anja Stankovic 0 5 63 15
17.08.23
Kwartfinale
Diletta Cherubini/Laura Hietaranta 2 6 6
Pia Lovric/Adrienn Nagy 0 2 0
17.08.23
Kwartfinale
Victoria Borodulina/Tea Nikcevic 2 6 7
Alevtina Ibragimova/Ekaterina Kazionova 0 3 5
15.08.23
1e ronde
Pia Lovric/Adrienn Nagy 2 6 6
Julia Stamatova/Fangran Tian 0 4 2
15.08.23
1e ronde
Michaela Bayerlova/Elena Malygina 2 6 6
Zoe Crimmel/Angelina Mihajlovic 0 0 3
15.08.23
1e ronde
Elena Milovanovic/Ivana Popovic 2 4 7 10
Tamara Curovic/Silvia Njiric 1 6 66 7
15.08.23
1e ronde
Diletta Cherubini/Laura Hietaranta 2 6 6 10
Marija Djurasic/Simona Maksimovic 0 1 0 7
15.08.23
1e ronde
Victoria Borodulina/Tea Nikcevic 2 7 6
Mia Popovic/Leontina Stojanovic 0 5 1
16.08.23
1e ronde
Elena Micic/Anja Stankovic 1 w/o 6
Lia Karatancheva/Dimitra Pavlou 0 1
17.08.23
1e ronde
Alevtina Ibragimova/Ekaterina Kazionova 2 6 7
Martina Colmegna/Cristina Dinu 0 0 5
<