W35 Changwon 2024 livescore, live uitslagen

W35 Changwon live, $35K

Dames enkelspel Hard Republic of Korea W35 Changwon sets 1 2 3 4 5
02.06.24
Finale
Hanna Chang 2 6 6
Petra Hule 0 4 4
01.06.24
Halve finale
Petra Hule 2 7 6
Dayeon Back 0 5 2
01.06.24
Halve finale
Hanna Chang 2 6 6
Kyoka Okamura 0 3 3
31.05.24
Kwartfinale
Kyoka Okamura 2 6 6
Haruka Kaji 0 1 4
31.05.24
Kwartfinale
Petra Hule 2 6 6
Haruna Arakawa 0 1 2
31.05.24
Kwartfinale
Hanna Chang 2 6 6
Hikaru Sato 0 2 3
31.05.24
Kwartfinale
Dayeon Back 2 4 6 6
Gabriella Da Silva Fick 1 6 2 2
30.05.24
2e ronde
Kyoka Okamura 2 7 2 7
Erika Sema 1 5 6 5
30.05.24
2e ronde
Haruka Kaji 2 2 6 6
Yeon Woo Ku 1 6 3 3
30.05.24
2e ronde
Petra Hule 2 7 6
Aoi Ito 0 5 3
30.05.24
2e ronde
Hanna Chang 2 3 6 6
Misaki Matsuda 1 6 4 4
30.05.24
2e ronde
Haruna Arakawa 2 7 7
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 0 5 5
30.05.24
2e ronde
Gabriella Da Silva Fick 2 1 6 7
Miho Kuramochi 1 6 4 610
30.05.24
2e ronde
Dayeon Back 2 7 6
Lizette Cabrera 0 5 1
30.05.24
2e ronde
Hikaru Sato 2 6 6
Hina Inoue 0 2 3
28.05.24
1e ronde
Erika Sema 2 6 6
Yeseo Park 0 4 1
28.05.24
1e ronde
Kyoka Okamura 2 6 7
Han Gyeol Jeong 0 3 62
28.05.24
1e ronde
Haruka Kaji 2 6 6
Natsumi Kawaguchi 0 2 4
28.05.24
1e ronde
Lizette Cabrera 2 6 7
Ayano Shimizu 0 3 5
28.05.24
1e ronde
Petra Hule 2 6 6
Fangzhou Liu 0 3 2
28.05.24
1e ronde
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 7 6
Ya-Hsuan Lee 0 67 2
28.05.24
1e ronde
Hina Inoue 2 6 6
Mi Jeong Kwon 0 4 1
28.05.24
1e ronde
Miho Kuramochi 2 6 6
Eri Shimizu 0 4 3
29.05.24
1e ronde
Hanna Chang 2 6 6
Sakura Hosogi 0 3 1
29.05.24
1e ronde
Haruna Arakawa 2 6 6
Hyoseon Kim 0 0 0
29.05.24
1e ronde
Gabriella Da Silva Fick 2 4 6 6
Ya-Yi Yang 1 6 2 2
29.05.24
1e ronde
Misaki Matsuda 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 3 3
29.05.24
1e ronde
Yeon Woo Ku 2 5 6 6
Han Shi 1 7 3 0
29.05.24
1e ronde
Dayeon Back 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 1 4
29.05.24
1e ronde
Hikaru Sato 2 7 6 6
Zongyu Li 1 63 74 4
29.05.24
1e ronde
Aoi Ito 2 6 6
Rina Saigo 0 1 4
27.05.24
Kwalif.
Haruna Arakawa 2 6 6
I-Hsuan Cho 0 3 3
27.05.24
Kwalif.
Mayuka Aikawa 2 6 6
Rina Saigo 0 1 4
27.05.24
Kwalif.
Yeon Woo Ku 2 1 7 10
Dabin Kim 1 6 65 4
27.05.24
Kwalif.
Dayeon Back 2 6 7
Hwiwon Wi 0 4 65
27.05.24
Kwalif.
Hikaru Sato 2 6 6
Jeong Moon 0 4 0
27.05.24
Kwalif.
Han Shi 2 6 6
Kisa Yoshioka 0 2 2
28.05.24
Kwalif.
Anastasia Gasanova 2 7 1 10
Vaidehi Chaudhari 1 64 6 0
28.05.24
Kwalif.
Misaki Matsuda 2 6 6
Meiqi Guo 0 4 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Dabin Kim 2 6 6
Ha Yeong Ryu 0 2 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Anastasia Gasanova 2 6 6
Ji Min Park 0 0 3
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Ji-Hee Choi 0 2 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Haruna Arakawa 2 6 6
Sunam Jeong 0 1 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
I-Hsuan Cho 2 6 6
A Young Jang 0 4 0
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Kisa Yoshioka 2 6 7 10
Seo Hyeon Jang 1 76 5 5
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Mayuka Aikawa 2 6 6
Hee Won Ju 0 1 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Rina Saigo 2 7 6
Eunji Lee (2001) 0 64 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Meiqi Guo 2 3 6 10
Yidi Yang 1 6 1 5
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Misaki Matsuda 2 6 5 10
Suha Lee 1 3 7 5
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Yeon Woo Ku 2 6 6
On Yu Choi 0 0 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Dayeon Back 2 6 6
Sarah Victoria Majesty Nita 0 0 0
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Jeong Moon 2 6 6
Xiangruyi Ji 0 2 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Hwiwon Wi 2 6 5 10
Yi Tsen Cho 1 1 7 8
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Hikaru Sato 2 6 6
Eunji Oh 0 3 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Han Shi 2 6 6
Eunchae Kim 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji-Hee Choi 2 6 6
Annette Robertson 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dabin Kim 2 6 6
Gyeong Seo Lee 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sunam Jeong 2 6 6
Maralgoo Chogsomjav 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Haruna Arakawa 2 6 6
Na Hyun Kang 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
I-Hsuan Cho 2 2 6 10
Cherry Kim 1 6 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Xiangruyi Ji 2 6 6
Eun Se Jang 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Kisa Yoshioka 2 6 6
Ju-Yun Jeng 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yi Tsen Cho 2 6 6
Kahyeon Han 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mayuka Aikawa 2 6 6
Yujin Ahn 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunji Oh 2 6 6
Ye Eun Kim 0 0 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rina Saigo 2 6 6
Yukina Saigo 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yeon Woo Ku 2 6 6
Han Hyeongju 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dayeon Back 2 6 6
Eun Ji Lee 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeong Moon 2 7 0 10
Ayumi Koshiishi 1 63 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hwiwon Wi 2 6 6
Naoko Eto 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hikaru Sato 2 6 7
Heerae Im 0 1 63
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ha Yeong Ryu 2 6 6
Jieon Oh 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
A Young Jang 2 6 6
Eunji Lim 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Han Shi 2 6 6
Ji Eun Lee (2005) 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 6 6
Haram Kim 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunchae Kim 2 6 6
Ryeong Gyeong Park 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sarah Victoria Majesty Nita 2 6 4 12
Sun Min Ha 1 4 6 10
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hee Won Ju 2 6 6
Dain Kim 0 2 4
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Gasanova 2 6 7
Yujin Kim 0 1 61
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Juae Shin 0 1 0
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji Min Park 2 7 6
Sena Yoon 0 5 2
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Yidi Yang 2 6 1 10
Eunhye Lee 1 2 6 8
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Meiqi Guo 2 6 6 10
Yugyeong Oh 1 71 1 3
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Misaki Matsuda 2 6 6
Miyu Nakashima 0 1 2
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Seo Hyeon Jang 2 5 6 10
Minseo Kim (2004) 1 7 1 5
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Suha Lee 2 6 6
Sumin Lee 0 0 1
Dames dubbelspel Hard Republic of Korea W35 Changwon sets 1 2 3 4 5
01.06.24
Finale
Paige Mary Hourigan/Erika Sema 2 6 4 10
Zongyu Li/Han Shi 1 4 6 4
31.05.24
Halve finale
Paige Mary Hourigan/Erika Sema 2 4 6 13
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 1 6 2 11
31.05.24
Halve finale
Zongyu Li/Han Shi 2 6 6
Ayano Shimizu/Kisa Yoshioka 0 4 3
30.05.24
Kwartfinale
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 2 6 6
Yukina Saigo/Hikaru Sato 0 4 1
30.05.24
Kwartfinale
Paige Mary Hourigan/Erika Sema 2 6 6
Lizette Cabrera/Gabriella Da Silva Fick 0 3 2
30.05.24
Kwartfinale
Zongyu Li/Han Shi 2 6 3 10
Petra Hule/Natsumi Kawaguchi 1 4 6 4
30.05.24
Kwartfinale
Ayano Shimizu/Kisa Yoshioka 2 6 6
Mi Jeong Kwon/Eunhye Lee 0 4 3
28.05.24
1e ronde
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 2 6 6
Natsuho Arakawa/Aoi Ito 0 1 3
28.05.24
1e ronde
Yukina Saigo/Hikaru Sato 2 6 6
Sakura Hosogi/Misaki Matsuda 0 3 2
29.05.24
1e ronde
Paige Mary Hourigan/Erika Sema 2 6 6
Hyoseon Kim/Jieon Oh 0 1 1
29.05.24
1e ronde
Zongyu Li/Han Shi 2 6 4 16
Han Gyeol Jeong/Yeseo Park 1 2 6 14
29.05.24
1e ronde
Ayano Shimizu/Kisa Yoshioka 2 1 7 10
Kyoka Okamura/Peangtarn Plipuech 1 6 5 4
29.05.24
1e ronde
Lizette Cabrera/Gabriella Da Silva Fick 1 w/o
Ya-Hsuan Lee/Ya-Yi Yang 0
29.05.24
1e ronde
Petra Hule/Natsumi Kawaguchi 2 6 6
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty/Vaidehi Chaudhari 0 2 2
29.05.24
1e ronde
Mi Jeong Kwon/Eunhye Lee 2 7 6
Dayeon Back/Ji-Hee Choi 0 5 4
<