W40 Kursumlijska Banja 2023 livescore, live uitslagen

W40 Kursumlijska Banja live, $40K

Dames enkelspel Clay Serbia W40 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
01.10.23
Finale
Lina Gjorcheska 2 6 6
Antonia Ruzic 0 3 3
30.09.23
Halve finale
Lina Gjorcheska 2 6 6
Dominika Salkova 0 1 3
30.09.23
Halve finale
Antonia Ruzic 2 6 5 6
Daniela Vismane 1 1 7 4
29.09.23
Kwartfinale
Lina Gjorcheska 2 7 7 6
Lois Boisson 0 5 63 4
29.09.23
Kwartfinale
Daniela Vismane 2 6 6
Marie Benoit 0 4 2
29.09.23
Kwartfinale
Antonia Ruzic 2 6 6
Martha Matoula 0 0 3
29.09.23
Kwartfinale
Dominika Salkova 2 6 6
Aleksandra Krunic 0 3 2
28.09.23
3e ronde
Aleksandra Krunic 2 6 6
Julie Struplova 0 2 4
28.09.23
3e ronde
Lina Gjorcheska 2 3 6 6
Mia Ristic 1 6 2 3
28.09.23
3e ronde
Marie Benoit 1 6 3 6
Dea Herdzelas scratch 0 3 0 3
28.09.23
3e ronde
Martha Matoula 1 6 4
Polina Kudermetova scratch 0 0 0
28.09.23
3e ronde
Daniela Vismane 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 4 4
28.09.23
3e ronde
Lois Boisson 2 6 6
Nika Radisic 0 4 2
28.09.23
3e ronde
Antonia Ruzic 2 6 6
Cristina Dinu 0 3 0
28.09.23
3e ronde
Dominika Salkova 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 1 0
27.09.23
2e ronde
Aleksandra Krunic 2 6 7
Astra Sharma 0 2 5
27.09.23
2e ronde
Cristina Dinu 1 6 1
Tena Lukas scratch 0 3 0
27.09.23
2e ronde
Lina Gjorcheska 2 6 6 7
Reka-Luca Jani 1 75 4 63
27.09.23
2e ronde
Marie Benoit 2 6 6 7
Sada Nahimana 0 2 3 63
27.09.23
2e ronde
Dea Herdzelas 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 2 4
27.09.23
2e ronde
Martha Matoula 2 0 7 6
Valeriya Strakhova 1 6 611 4
27.09.23
2e ronde
Daniela Vismane 2 6 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 0 3 0 4
27.09.23
2e ronde
Sapfo Sakellaridi 2 6 4 6
Francesca Curmi 1 2 6 4
27.09.23
2e ronde
Nika Radisic 2 7 6 6
Irina Maria Bara 0 5 4 4
27.09.23
2e ronde
Lois Boisson 2 6 4 6
Dejana Radanovic 1 2 6 3
27.09.23
2e ronde
Polina Kudermetova 2 6 2 6
Alice Rame 1 4 6 1
27.09.23
2e ronde
Antonia Ruzic 2 6 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 2 2 1
27.09.23
2e ronde
Dimitra Pavlou 2 6 7
Lola Radivojevic 0 3 5
27.09.23
2e ronde
Dominika Salkova 2 7 6
Sinja Kraus 0 5 4
27.09.23
2e ronde
Mia Ristic 2 6 6
Gergana Topalova 0 3 3
27.09.23
2e ronde
Julie Struplova 2 6 2 6
Alexandra Cadantu 1 3 6 4
26.09.23
1e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 4 6
Andreea Prisacariu 1 4 6 2
26.09.23
1e ronde
Aleksandra Krunic 2 6 6 6
Daria Stefania Malaescu 0 2 2 2
26.09.23
1e ronde
Cristina Dinu 2 6 6
Ilinca Dalina Amariei 0 2 3
26.09.23
1e ronde
Dea Herdzelas 1 7 6
Elena Pridankina scratch 0 5 3
26.09.23
1e ronde
Martha Matoula 2 6 6
Pia Lovric 0 4 4
26.09.23
1e ronde
Alice Rame 2 6 6
Anja Stankovic 0 1 3
26.09.23
1e ronde
Daniela Vismane 2 6 6
Mia Saveljic 0 3 1
26.09.23
1e ronde
Sada Nahimana 2 6 6
Nina Potocnik 0 2 1
26.09.23
1e ronde
Nika Radisic 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 3 2
26.09.23
1e ronde
Francesca Curmi 2 7 6
Lia Karatancheva 0 63 4
26.09.23
1e ronde
Lois Boisson 2 6 6
Joelle Steur 0 3 2
26.09.23
1e ronde
Antonia Ruzic 2 4 6 6
Carmen Andreea Herea 1 6 1 2
26.09.23
1e ronde
Dimitra Pavlou 2 6 6 6
Zoe Crimmel 0 0 1 2
26.09.23
1e ronde
Dominika Salkova 2 4 6 6
Anastasia Gasanova 1 6 4 1
26.09.23
1e ronde
Mia Ristic 2 7 6 6
Diana Marcinkevica 0 5 0 1
26.09.23
1e ronde
Julie Struplova 2 7 6
Julia Stamatova 0 5 1
25.09.23
Kwalif.
Julia Stamatova 2 7 1 7
Ksenia Laskutova 1 62 6 5
25.09.23
Kwalif.
Alice Rame 2 6 6 6
Eleni Christofi 1 72 4 3
25.09.23
Kwalif.
Lia Karatancheva 2 1 6 6
Pia Lovric 1 6 4 1
25.09.23
Kwalif.
Nika Radisic 2 6 6 6
Suana Tucakovic 0 1 2 1
25.09.23
Kwalif.
Lois Boisson 2 6 6
Karola Patricia Bejenaru 0 2 2
25.09.23
Kwalif.
Joelle Steur 2 6 3 6
Sofia Rocchetti 1 4 6 3
25.09.23
Kwalif.
Dimitra Pavlou 2 6 4 6
Fabienne Gettwart 1 2 6 1
25.09.23
Kwalif.
Elena Pridankina 2 7 7 6
Jana Bojovic 0 5 62 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Julia Stamatova 1 6 2
Tamara Curovic scratch 0 3 0
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Milica Stosovic 0 2 3
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Ksenia Laskutova 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 1 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Eleni Christofi 2 6 7
Denislava Glushkova 0 3 5
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Alice Rame 2 6 6
Mia Sarcev 0 0 0
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Jana Bojovic 2 7 6
Lara Schmidt 0 62 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Lia Karatancheva 1 6 6
Andrea Obradovic scratch 0 1 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Nika Radisic 2 6 6
Basak Eraydin 0 1 3
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Lois Boisson 2 6 6 6
Natalija Senic 1 1 72 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Joelle Steur 2 6 6 6
Andjela Lazarevic 0 0 3 1
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Fabienne Gettwart 2 6 5 6
Adrienn Nagy 1 2 7 3
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Sofia Rocchetti 2 7 6 6
Kateryna Lazarenko 0 65 4 3
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Dimitra Pavlou 2 6 3 6
Celine Simunyu 1 2 6 0
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Pia Lovric 2 6 6 6
Mariia Masiianskaia 0 2 2 0
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Elena Pridankina 2 6 6
Katarina Jokic 0 2 4
24.09.23
1e ronde van de kwal.
Suana Tucakovic 2 7 4 6
Eva Garkusha 1 64 6 2
Dames dubbelspel Clay Serbia W40 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
30.09.23
Finale
Astra Sharma/Valeriya Strakhova 2 6 6 6
Anastasia Gasanova/Ekaterina Makarova (1996) 0 1 4 2
29.09.23
Halve finale
Astra Sharma/Valeriya Strakhova 2 6 6
Lia Karatancheva/Sapfo Sakellaridi 0 4 0
29.09.23
Halve finale
Anastasia Gasanova/Ekaterina Makarova (1996) 2 3 7 10
Nika Radisic/Anita Wagner 1 6 5 8
28.09.23
Kwartfinale
Astra Sharma/Valeriya Strakhova 2 6 6 10
Melanie Klaffner/Sinja Kraus 0 3 4 8
28.09.23
Kwartfinale
Lia Karatancheva/Sapfo Sakellaridi 2 7 6
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 0 67 4
28.09.23
Kwartfinale
Nika Radisic/Anita Wagner 2 3 7 10
Ilinca Dalina Amariei/Andreea Prisacariu 1 6 67 8
28.09.23
Kwartfinale
Anastasia Gasanova/Ekaterina Makarova (1996) 2 7 4 10
Marie Benoit/Alexandra Cadantu 1 5 6 8
26.09.23
1e ronde
Marie Benoit/Alexandra Cadantu 1 2 4 10
Pia Lovric/Alice Rame scratch 0 1 6 8
26.09.23
1e ronde
Lia Karatancheva/Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Zoe Crimmel/Mia Saveljic 0 3 1
26.09.23
1e ronde
Nika Radisic/Anita Wagner 2 6 6
Francesca Curmi/Martha Matoula 0 0 3
26.09.23
1e ronde
Anastasia Gasanova/Ekaterina Makarova (1996) 2 6 3 10
Katarina Jokic/Lola Radivojevic 1 3 6 8
27.09.23
1e ronde
Astra Sharma/Valeriya Strakhova 2 6 6 10
Gergana Topalova/Daniela Vismane 0 1 4 8
27.09.23
1e ronde
Melanie Klaffner/Sinja Kraus 2 6 6
Maja Radenkovic/Mia Sarcev 0 1 3
27.09.23
1e ronde
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 2 6 6
Natalija Senic/Anja Stankovic 0 4 4
27.09.23
1e ronde
Ilinca Dalina Amariei/Andreea Prisacariu 1 w/o 6
Ekaterina Maklakova/Elena Pridankina 0 4
<