W60 Gold Coast 2023 livescore, live uitslagen

W60 Gold Coast live, $60K

Dames enkelspel Hard Australia W60 Gold Coast sets 1 2 3 4 5
03.12.23
Finale
Talia Gibson 2 7 6
Olivia Gadecki 0 5 2
02.12.23
Halve finale
Olivia Gadecki 2 6 7
Miho Kuramochi 0 1 64
02.12.23
Halve finale
Talia Gibson 2 6 6
Eri Shimizu 0 1 4
01.12.23
Kwartfinale
Eri Shimizu 2 6 6
Petra Hule 0 2 2
01.12.23
Kwartfinale
Olivia Gadecki 2 6 6
Ivana Popovic 0 3 3
01.12.23
Kwartfinale
Talia Gibson 2 7 6
Maddison Inglis 0 5 3
01.12.23
Kwartfinale
Miho Kuramochi 2 7 6
Melisa Ercan 0 60 1
30.11.23
2e ronde
Petra Hule 2 7 6
Kaylah Mcphee 0 5 1
30.11.23
2e ronde
Maddison Inglis 2 7 6
Erika Sema 0 5 2
30.11.23
2e ronde
Eri Shimizu 2 6 2 6
Sayaka Ishii 1 4 6 4
30.11.23
2e ronde
Olivia Gadecki 2 6 6
Kisa Yoshioka 0 2 0
30.11.23
2e ronde
Ivana Popovic 2 6 4 6
Emerson Jones 1 2 6 1
30.11.23
2e ronde
Talia Gibson 2 6 7
Elena Micic 0 3 63
30.11.23
2e ronde
Melisa Ercan 2 4 6 6
Himeno Sakatsume 1 6 2 2
30.11.23
2e ronde
Miho Kuramochi 2 7 6
Dayeon Back 0 5 3
29.11.23
1e ronde
Erika Sema 2 6 6
Hikaru Sato 0 2 4
29.11.23
1e ronde
Petra Hule 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 2 4
29.11.23
1e ronde
Maddison Inglis 1 6
Destanee Aiava scratch 0 2
29.11.23
1e ronde
Kisa Yoshioka 2 1 6 6
Yuki Naito 1 6 1 3
29.11.23
1e ronde
Eri Shimizu 2 6 6 6
Saki Imamura 1 3 75 3
29.11.23
1e ronde
Olivia Gadecki 2 7 6
Fangzhou Liu 0 67 2
29.11.23
1e ronde
Dayeon Back 2 6 6
Seone Mendez 0 3 3
29.11.23
1e ronde
Talia Gibson 2 6 6
Ankita Raina 0 1 2
29.11.23
1e ronde
Elena Micic 2 6 6 7
Tahlia Kokkinis 1 3 75 5
29.11.23
1e ronde
Miho Kuramochi 2 6 6
Maya Joint 0 4 3
29.11.23
1e ronde
Sayaka Ishii 2 6 2 7
Joanna Garland 1 3 6 67
29.11.23
1e ronde
Emerson Jones 1 6 2
Darya Astakhova scratch 0 4 3
30.11.23
1e ronde
Kaylah Mcphee 2 7 6
Sakura Hosogi 0 5 1
30.11.23
1e ronde
Ivana Popovic 2 6 6
Haruna Arakawa 0 3 2
30.11.23
1e ronde
Himeno Sakatsume 2 6 6
Elysia Bolton 0 0 3
30.11.23
1e ronde
Melisa Ercan 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 1 2
27.11.23
Kwalif.
Hiroko Kuwata 1 6 2
Mio Mushika scratch 0 3 0
27.11.23
Kwalif.
Fangzhou Liu 2 6 6
Hikaru Sato 0 4 3
27.11.23
Kwalif.
Kisa Yoshioka 2 1 6 6
Han Shi 1 6 3 3
27.11.23
Kwalif.
Ivana Popovic 2 6 6
Rinko Matsuda 0 3 2
27.11.23
Kwalif.
Saki Imamura 2 2 6 6
Belle Thompson 1 6 1 2
27.11.23
Kwalif.
Dayeon Back 2 3 6 6
Elena Micic 1 6 2 4
27.11.23
Kwalif.
Melisa Ercan 2 6 6
Sabastiani Leon 0 1 0
27.11.23
Kwalif.
Sayaka Ishii 2 6 6
Elysia Bolton 0 3 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Hiroko Kuwata 2 7 4 6
Laquisa Khan 1 5 6 1
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Fangzhou Liu 2 6 6
Lily Fairclough 0 3 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Sabastiani Leon 2 6 1 6
Jessy Rompies 1 4 6 4
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Kisa Yoshioka 2 6 6
Mana Ayukawa 0 3 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Belle Thompson 2 6 5 6
Erina Hayashi 1 2 7 3
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Ivana Popovic 2 6 4 6
Lara Walker 1 3 6 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Elysia Bolton 2 6 6
Lily Taylor 0 3 3
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Saki Imamura 2 7 6
Alicia Smith 0 5 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Dayeon Back 2 3 7 6
Roisin Gilheany 1 6 5 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Hikaru Sato 2 3 6 6
Alana Subasic 1 6 1 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Han Shi 2 4 6 6
Jelena Cvijanovic 1 6 1 0
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Melisa Ercan 2 6 6
Tenika Mcgiffin 0 2 4
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Mio Mushika 2 6 6
Cara Korhonen 0 1 1
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Elena Micic 2 6 6
Ashlee Narker 0 1 2
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Rinko Matsuda 2 6 6
Nagi Hanatani 0 3 4
26.11.23
1e ronde van de kwal.
Sayaka Ishii 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 3 0
Dames dubbelspel Hard Australia W60 Gold Coast sets 1 2 3 4 5
02.12.23
Finale
Roisin Gilheany/Maya Joint 2 7 6
Melisa Ercan/Alicia Smith 0 63 1
01.12.23
Halve finale
Roisin Gilheany/Maya Joint 2 5 6 10
Erina Hayashi/Eri Shimizu 1 7 0 3
02.12.23
Halve finale
Melisa Ercan/Alicia Smith 2 4 7 11
Michaela Bayerlova/Tenika Mcgiffin 1 6 67 9
01.12.23
Kwartfinale
Melisa Ercan/Alicia Smith 1 w/o
Talia Gibson/Petra Hule 0
01.12.23
Kwartfinale
Roisin Gilheany/Maya Joint 2 6 3 10
Erika Sema/Kisa Yoshioka 1 3 6 6
01.12.23
Kwartfinale
Erina Hayashi/Eri Shimizu 2 6 5 10
Jessy Rompies/Prarthana Thombare 1 2 7 5
01.12.23
Kwartfinale
Michaela Bayerlova/Tenika Mcgiffin 2 6 4 10
Miho Kuramochi/Hiroko Kuwata 1 3 6 5
30.11.23
1e ronde
Jessy Rompies/Prarthana Thombare 2 6 6
Dayeon Back/Sabastiani Leon 0 3 2
30.11.23
1e ronde
Talia Gibson/Petra Hule 2 7 6
Elena Micic/Lily Taylor 0 68 1
30.11.23
1e ronde
Melisa Ercan/Alicia Smith 2 7 3 10
Lily Fairclough/Olivia Gadecki 1 65 6 7
30.11.23
1e ronde
Roisin Gilheany/Maya Joint 2 7 6
Destanee Aiava/Maddison Inglis 0 62 4
30.11.23
1e ronde
Erina Hayashi/Eri Shimizu 2 3 6 10
Saki Imamura/Sayaka Ishii 1 6 4 7
30.11.23
1e ronde
Erika Sema/Kisa Yoshioka 2 6 6
Elysia Bolton/Emerson Jones 0 4 4
30.11.23
1e ronde
Michaela Bayerlova/Tenika Mcgiffin 2 7 6
Natsuho Arakawa/Hikaru Sato 0 5 3
30.11.23
1e ronde
Miho Kuramochi/Hiroko Kuwata 2 3 6 10
Beatrice Gumulya/Olivia Tjandramulia 1 6 4 6
<