W80+H Les Franqueses 2021 livescore, live uitslagen

W80+H Les Franqueses del Valles live, $80K+H

Dames enkelspel Hard Spain W80+H Les Franqueses sets 1 2 3 4 5
31.10.21
Finale
Maryna Zanevska 2 7 6
Ylena In-Albon 0 65 4
30.10.21
Halve finale
Maryna Zanevska 1 6
Nina Stojanovic scratch 0 3
30.10.21
Halve finale
Ylena In-Albon 2 6 6
Arina Rodionova 0 4 3
29.10.21
Kwartfinale
Arina Rodionova 2 6 2 6
Linda Fruhvirtova 1 2 6 4
29.10.21
Kwartfinale
Maryna Zanevska 2 6 6
Dalma Galfi 0 0 2
29.10.21
Kwartfinale
Nina Stojanovic 2 7 6
Andrea Lazaro Garcia 0 5 3
29.10.21
Kwartfinale
Ylena In-Albon 2 4 6 7
Natalija Stevanovic 1 6 4 61
28.10.21
2e ronde
Arina Rodionova 2 6 2 7
Darya Astakhova 1 1 6 65
28.10.21
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 4 1
28.10.21
2e ronde
Natalija Stevanovic 2 6 4 6
Arantxa Rus 1 4 6 4
28.10.21
2e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 1 3
28.10.21
2e ronde
Nina Stojanovic 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Dalma Galfi 2 6 7
Anastasia Tikhonova 0 1 65
28.10.21
2e ronde
Ylena In-Albon 2 6 6
Isabella Shinikova 0 4 3
28.10.21
2e ronde
Linda Fruhvirtova 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 4 1
26.10.21
1e ronde
Arina Rodionova 2 6 6
Marina Bassols Ribera 0 3 3
26.10.21
1e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 7 6
Oksana Selekhmeteva 0 65 1
26.10.21
1e ronde
Nina Stojanovic 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 3 2
26.10.21
1e ronde
Eva Guerrero Alvarez 2 6 7
Maria Gutierrez Carrasco 0 4 61
27.10.21
1e ronde
Arantxa Rus 2 6 4 7
Susan Bandecchi 1 4 6 5
27.10.21
1e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 6
Irina Khromacheva 0 4 3
27.10.21
1e ronde
Isabella Shinikova 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 3 2
27.10.21
1e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6 6
Alina Charaeva 1 2 72 4
27.10.21
1e ronde
Natalija Stevanovic 2 6 6
Joanna Garland 0 3 3
27.10.21
1e ronde
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 1 0
27.10.21
1e ronde
Dalma Galfi 2 3 6 6
Celia Cervino Ruiz 1 6 4 1
27.10.21
1e ronde
Ylena In-Albon 2 3 6 6
Olga Danilovic 1 6 3 4
27.10.21
1e ronde
Guiomar Zuleta De Reales 2 5 6 7
Yue Yuan 1 7 4 65
27.10.21
1e ronde
Anastasia Tikhonova 2 1 6 6
Daniela Vismane 1 6 3 4
27.10.21
1e ronde
Darya Astakhova 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 4 1
27.10.21
1e ronde
Linda Fruhvirtova 2 6 6 6
Viktoriya Tomova 1 1 74 4
25.10.21
Kwalif.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 2 4
25.10.21
Kwalif.
Daniela Vismane 2 6 3 10
Weronika Falkowska 1 0 6 6
25.10.21
Kwalif.
Alina Charaeva 2 6 6
Ane Mintegi Del Olmo 0 2 2
25.10.21
Kwalif.
Darya Astakhova 2 6 6
Joanna Garland 0 1 3
25.10.21
Kwalif.
Linda Fruhvirtova 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 4 1
26.10.21
Kwalif.
Yue Yuan 2 7 6
Lena Papadakis 0 5 3
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Paula Arias Manjon 0 4 1
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Celia Cervino Ruiz 2 5 6 10
Riya Bhatia 1 7 4 4
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Lena Papadakis 2 7 6
Diana Marcinkevica 0 5 2
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Elena Bogdan 0 3 4
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Yue Yuan 2 6 6
Lara Escauriza 0 2 0
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Daniela Vismane 2 6 6
Judith Perello Saavedra 0 2 4
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Weronika Falkowska 2 7 6
Mihaela Djakovic 0 64 3
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Joanna Garland 2 6 6
Lidia Moreno Arias 0 2 2
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Alina Charaeva 2 6 6
Lian Tran 0 2 1
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Darya Astakhova 2 6 7
Anna Klasen 0 2 68
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Ane Mintegi Del Olmo 2 7 3 10
Andrea Gamiz 1 5 6 4
25.10.21
2e ronde van de kwal.
Linda Fruhvirtova 2 6 6
Jordina Cegarra Ramirez 0 1 2
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Elena Bogdan 2 6 6
Beatrice Laura Pirtac 0 1 4
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Andrea Gamiz 2 6 6
Carolina Gomez 0 2 3
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Diana Marcinkevica 2 6 6
Caroline Romeo 0 1 4
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Anna Klasen 2 6 6
Natalia Fehr 0 0 3
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Nicole Fossa Huergo 2 3 6 10
Tena Lukas 1 6 4 7
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Riya Bhatia 2 4 6 10
Sathwika Sama 1 6 4 8
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Lidia Moreno Arias 2 6 6
Julia Payola 0 2 4
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 2 3
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Lena Papadakis 2 6 6
Maria Garcia Cid 0 3 4
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Olga Parres Azcoitia 0 3 2
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Paula Arias Manjon 2 6 6
Jiho Shin 0 3 4
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Weronika Falkowska 2 6 7
Tatiana Pieri 0 3 65
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Lara Escauriza 2 6 7
Olivia Gram 0 1 5
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Joanna Garland 2 6 4 10
Tara Wurth 1 4 6 3
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 4 6 10
Sofia Nami Samavati 1 6 2 6
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Judith Perello Saavedra 2 6 6
Chiara Scholl 0 4 0
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Lian Tran 2 6 6
Enola Chiesa 0 4 2
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 1
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Linda Fruhvirtova 2 4 7 10
Eden Silva 1 6 66 7
24.10.21
1e ronde van de kwal.
Jordina Cegarra Ramirez 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 0 0
Dames dubbelspel Hard Spain W80+H Les Franqueses sets 1 2 3 4 5
31.10.21
Finale
Irina Khromacheva/Arina Rodionova 2 2 6 10
Susan Bandecchi/Eden Silva 1 6 3 6
29.10.21
Halve finale
Irina Khromacheva/Arina Rodionova 2 6 6
Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova 0 2 4
29.10.21
Halve finale
Susan Bandecchi/Eden Silva 2 6 6
Marina Bassols Ribera/Alina Charaeva 0 3 3
27.10.21
Kwartfinale
Marina Bassols Ribera/Alina Charaeva 2 7 6
Darya Astakhova/Weronika Falkowska 0 5 2
28.10.21
Kwartfinale
Irina Khromacheva/Arina Rodionova 2 6 6
Natalija Stevanovic/Tereza Mrdeza 0 1 2
28.10.21
Kwartfinale
Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova 2 3 6 10
Celia Cervino Ruiz/Olga Parres Azcoitia 1 6 4 6
28.10.21
Kwartfinale
Susan Bandecchi/Eden Silva 2 7 2 11
Isabella Shinikova/Daniela Vismane 1 5 6 9
26.10.21
1e ronde
Natalija Stevanovic/Tereza Mrdeza 2 7 7
Riya Bhatia/Nicole Fossa Huergo 0 5 64
26.10.21
1e ronde
Irina Khromacheva/Arina Rodionova 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru/Emily Webley-Smith 0 0 2
26.10.21
1e ronde
Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova 2 7 6
Diana Marcinkevica/Yue Yuan 0 65 3
26.10.21
1e ronde
Susan Bandecchi/Eden Silva 2 6 3 10
Elena Bogdan/Reka-Luca Jani 1 4 6 3
26.10.21
1e ronde
Isabella Shinikova/Daniela Vismane 2 4 6 12
Olga Danilovic/Linda Fruhvirtova 1 6 3 10
26.10.21
1e ronde
Marina Bassols Ribera/Alina Charaeva 2 6 6
Anna Popescu/Chiara Scholl 0 2 2
26.10.21
1e ronde
Darya Astakhova/Weronika Falkowska 2 6 2 15
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 1 1 6 13
26.10.21
1e ronde
Celia Cervino Ruiz/Olga Parres Azcoitia 2 6 2 10
Ali Collins/Andrea Gamiz 1 3 6 7
<