Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:00
1e ronde
Mert Naci Turker [LL]  
Fabian Marozsan [2]  
09:00
1e ronde
Mert Alkaya [WC]  
Fletcher Scott [LL]  
09:00
1e ronde
Yu Hsiou Hsu [1]  
Thijmen Loof [q]  
09:00
1e ronde
Fermin Tenti  
Marco Furlanetto [LL]  
09:00
1e ronde
Stefan Palosi [q]  
Zsombor Velcz  
09:30
1e ronde
Ignacio Carou [q]  
Jose Fco. Vidal Azorin [7]  
10:30
1e ronde
Adam Pavlasek [6]  
Olexiy Kolisnyk [q]  
10:30
1e ronde
Oleg Prihodko [WC]  
Mariano Kestelboim  
10:30
1e ronde
Patrik Rikl  
Matias Zukas [4]  
12:00
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva  
Alex Barrena  
12:00
1e ronde
Mathieu Perchicot [3]  
Andrea Picchione [q]  
13:30
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan [5]  
Vladimir Korolev [q]  
13:30
1e ronde
Billy Harris  
Facundo Juarez [8]  
13:30
1e ronde
Ray Ho [q]  
Lorenzo Joaquin Rodriguez [q]  
15:00
1e ronde
Sarp Agabigun [WC]  
Marsel Ilhan  
Heren enkelspel Clay Italy M15 Bergamo sets 1 2 3 4 5
09:30
1e ronde
Danylo Kalenichenko  
Edoardo Eremin  
12:30
1e ronde
Daniele Capecchi  
Benjamin Lock [5]  
14:30
1e ronde
Dragos Nicolae Madaras  
Samuel Vincent Ruggeri [WC]  
16:00
1e ronde
Giovanni Fonio [6]  
Luca Nardi  
Heren enkelspel Hard USA M15 Champaign sets 1 2 3 4 5
17:00
1e ronde
Jason Murray Kubler [1]  
Nathan Ponwith [q]  
17:00
1e ronde
Strong Kirchheimer  
Connor Farren [q]  
17:00
1e ronde
Christian Langmo  
Rio Noguchi [6]  
18:20
1e ronde
Gonzalo Villanueva [4]  
Kweisi Kenyatte [WC]  
18:20
1e ronde
Khololwam Montsi  
Ben Shelton [WC]  
18:30
1e ronde
Gage Brymer  
Sho Shimabukuro [8]  
18:30
1e ronde
Alexander Bernard  
Noah Schachter [q]  
20:00
1e ronde
Benjamin Sigouin  
Gabriel Diallo [q]  
20:00
1e ronde
Ezekiel Clark [WC]  
Sekou Bangoura [3]  
20:00
1e ronde
Vasil Kirkov  
Kyle Seelig [q]  
21:30
1e ronde
Michail Pervolarakis [7]  
Alexander Brown  
21:30
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri [5]  
Tyler Zink [q]  
21:30
1e ronde
Roy Smith  
Thomaz Bellucci [2]  
21:30
1e ronde
Dane Sweeny  
Kento Takeuchi  
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10:30
1e ronde
Adam El Mihdawy  
Uisung Park [q]  
10:30
1e ronde
Alexander Donski [6]  
Omni Kumar [q]  
10:30
1e ronde
Luciano Darderi  
Kody Pearson [q]  
10:30
1e ronde
Juan Bautista Torres  
Santiago Fa Rodriguez Taverna [3]  
11:00
1e ronde
Seong Chan Hong [4]  
Terence Atmane [q]  
11:30
1e ronde
Moez Echargui  
Miles Jones [q]  
11:30
1e ronde
Aidan Mayo [q]  
Jake Van Emburgh [q]  
15:00
1e ronde
Petros Tsitsipas [WC]  
Jabari Stafford [WC]  
15:00
1e ronde
Oscar Weightman [q]  
Kelsey Stevenson  
Heren enkelspel Clay Holland M25 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
11:00
1e ronde
Kaichi Uchida [4]  
Guy Den Heijer [q]  
11:00
1e ronde
Hernan Casanova [7]  
Mats Rosenkranz [q]  
11:00
1e ronde
Simon Freund [q]  
Javier Barranco Cosano [2]  
12:30
1e ronde
Ergi Kirkin [8]  
Marko Tepavac  
12:30
1e ronde
Marvin Moeller [q]  
Jeremy Jahn [6]  
12:30
1e ronde
Deney Wassermann [LL]  
Guy Den Ouden [WC]  
14:00
1e ronde
Louis Wessels  
Carlos Lopez Montagud [q]  
14:00
1e ronde
Guillaume Dermiens [q]  
Ryan Nijboer [WC]  
15:30
1e ronde
Gauthier Onclin  
Michael Geerts [5]  
17:00
1e ronde
Jesper De Jong [1]  
Nicolas Alvarez Varona  
19:00
1e ronde
Dax Donders [WC]  
Amaury Raynel [q]  
Heren enkelspel Clay Switzerland M25 Klosters sets 1 2 3 4 5
09:00
1e ronde
Alexander Erler [3]  
Yannik Steinegger [q]  
09:00
1e ronde
Alex Rybakov [5]  
Leandro Riedi  
10:30
1e ronde
Johan Nikles  
Aziz Dougaz [2]  
12:00
1e ronde
Maximilian Neuchrist  
Sandro Ehrat [6]  
12:00
1e ronde
Tomas Papik [q]  
Tobias Simon  
12:00
1e ronde
Luca Castelnuovo [q]  
Tim Handel [LL]  
12:00
1e ronde
Dominic Stephan Stricker [1]  
Jerome Kym [WC]  
13:30
1e ronde
Jakub Paul  
Patrick Zahraj [q]  
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
10:30
1e ronde
Mohamed Nazim Makhlouf [q]  
Arthur Reymond  
10:30
1e ronde
Dan Added  
Pol Toledo Bague  
10:30
1e ronde
Loris Pourroy [q]  
Dayne Kelly [2]  
11:00
1e ronde
Corentin Denolly [4]  
Arthur Cazaux [WC]  
12:00
1e ronde
Antoine Escoffier [7]  
Lilian Marmousez [WC]  
12:00
1e ronde
Louis Dussin  
Maxime Hamou [8]  
12:00
1e ronde
Mateus Alves (2001)  
Valentin Royer  
12:30
1e ronde
Jonathan Eysseric  
Oriol Roca Batalla [3]  
13:30
1e ronde
Titouan Droguet [WC]  
Robert Strombachs [q]  
13:30
1e ronde
Bradley Paliska [q]  
Thomas Deschamps (FRA) [q]  
14:00
1e ronde
Maxime Mora [q]  
Nicolas Tepmahc [q]  
18:30
1e ronde
Kenny de Schepper  
Hugo Pontico [q]  
Heren enkelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
13:30
2e ronde
Pablo Carreno-Busta [4]  
Jiri Vesely  
14:50
2e ronde
Ugo Humbert [7]  
Sam Querrey  
15:00
2e ronde
Jordan Thompson  
Lukas Klein [q]  
17:30
2e ronde
Stefano Travaglia  
Roberto Bautista Agut [3WC]  
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
11:00
2e ronde
Tristan Lamasine [6]  
Pedro Cachin  
12:00
2e ronde
Hugo Grenier  
Giulio Zeppieri [q]  
13:00
2e ronde
Pedja Krstin  
Manuel Guinard [SE]  
14:00
2e ronde
Malek Jaziri  
Holger Vitus Nodskov Rune [2]  
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
12:00
2e ronde
Gael Monfils [1]  
Max Purcell [LL]  
13:00
2e ronde
Egor Gerasimov  
Alexander Bublik [8]  
13:30
2e ronde
Andreas Seppi [LL]  
Emil Ruusuvuori  
13:30
2e ronde
Lorenzo Sonego [3]  
John Millman  
14:00
2e ronde
Alexei Popyrin  
Ilya Ivashka [q]  
14:30
2e ronde
Alejandro Davidovich Fokina [6]  
Vasek Pospisil  
15:00
2e ronde
Marton Fucsovics  
Reilly Opelka [5]  
16:00
2e ronde
Liam Broady [WC]  
Alex De Minaur [2]  
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
13:30
2e ronde van de kwal.
Viktor Troicki  
Brandon Nakashima  
13:30
2e ronde van de kwal.
Andrej Martin  
Ernests Gulbis  
13:30
2e ronde van de kwal.
Bernabe Zapata Miralles  
Bernard Tomic  
13:30
2e ronde van de kwal.
Anton Matusevich  
Carlos Taberner  
14:00
2e ronde van de kwal.
Tatsuma Ito  
Jason Jung  
14:00
2e ronde van de kwal.
Kamil Majchrzak  
Robin Haase  
14:30
2e ronde van de kwal.
Christopher O'Connell  
Ruben Bemelmans  
14:50
2e ronde van de kwal.
Hugo Dellien  
Daniel Masur  
15:00
2e ronde van de kwal.
Marius Copil  
Antoine Hoang  
15:00
2e ronde van de kwal.
Matthew Ebden  
Arthur Fery  
15:00
2e ronde van de kwal.
Denis Kudla  
Kacper Zuk  
15:00
2e ronde van de kwal.
Damir Dzumhur  
Alex Molcan  
15:00
2e ronde van de kwal.
Brayden Schnur  
Tomas Machac  
15:00
2e ronde van de kwal.
Arthur Rinderknech  
Jack Pinnington Jones  
15:00
2e ronde van de kwal.
Roman Safiullin  
Federico Gaio  
15:00
2e ronde van de kwal.
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Enzo Couacaud  
15:00
2e ronde van de kwal.
Zdenek Kolar  
Nikola Milojevic  
15:00
2e ronde van de kwal.
Tallon Griekspoor  
Shintaro Mochizuki  
15:00
2e ronde van de kwal.
Marc-Andrea Huesler  
Maxime Cressy  
15:00
2e ronde van de kwal.
Felix Gill  
Marc Polmans  
16:30
2e ronde van de kwal.
Mohamed Safwat  
Frederico Ferreira Silva  
16:30
2e ronde van de kwal.
Yasutaka Uchiyama  
Dudi Sela  
16:30
2e ronde van de kwal.
Mackenzie Mcdonald  
Illya Marchenko  
16:30
2e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere  
Sergiy Stakhovsky  
16:30
2e ronde van de kwal.
Ramkumar Ramanathan  
Tomas Martin Etcheverry  
16:30
2e ronde van de kwal.
Altug Celikbilek  
Botic Van De Zandschulp  
16:30
2e ronde van de kwal.
Maxime Janvier  
Oscar Otte  
16:30
2e ronde van de kwal.
Benjamin Bonzi  
Daniel Altmaier  
16:30
2e ronde van de kwal.
Alejandro Tabilo  
Zhizhen Zhang  
16:30
2e ronde van de kwal.
Thiago Seyboth Wild  
Marco Trungelliti  
16:30
2e ronde van de kwal.
Francisco Cerundolo  
Roberto Marcora  
18:00
2e ronde van de kwal.
Andrey Kuznetsov  
Sebastian Ofner  
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Olexiy Kolisnyk/Oleg Prihodko [ALT]  
Fabian Marozsan/Zsombor Velcz  
Heren dubbelspel Clay Italy M15 Bergamo sets 1 2 3 4 5
00:10
1e ronde
David Poljak/Francesco Vilardo [1]  
Omar Giacalone/Pietro Rondoni  
21:00
1e ronde
Giovanni Fonio/Wilson Leite [3]  
Juan Pablo Paz/Augusto Virgili  
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
15:30
1e ronde
Matias Franco Descotte/Santiago Fa Rodriguez Taverna  
Luciano Darderi/Luca Giacomini  
16:30
1e ronde
Ajeet Rai/Benjamin Winter Lopez  
Valentino De Pellegrin/Leonardo Lopez Linquet [WC]  
Heren dubbelspel Clay Holland M25 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
17:00
1e ronde
Simon Freund/Otto Virtanen  
Hernan Casanova/Joao Lucas Reis Da Silva [3]  
17:00
1e ronde
Javier Barranco Cosano/Benjamin Dhoe  
Gijs Brouwer/Jelle Sels [2]  
Heren dubbelspel Clay Switzerland M25 Klosters sets 1 2 3 4 5
13:30
1e ronde
Martin Damm/Alex Rybakov [4]  
Raphael Baltensperger/Jeffrey Von Der Schulenburg [WC]  
15:00
1e ronde
Mika Brunold/Ilias Zimmermann [WC]  
Daniel Cukierman/Nicholas David Ionel  
Heren dubbelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
15:00
Kwartfinale
Erik Crepaldi/Dayne Kelly  
Dan Added/Arthur Reymond [4]  
15:30
Kwartfinale
Viktor Durasovic/Markus Eriksson [3]  
Arthur Bouquier/Louis Dussin  
17:00
Kwartfinale
Oriol Roca Batalla/Mark Vervoort [1]  
Theo Arribage/Titouan Droguet  
17:00
Kwartfinale
Franco Agamenone/Antoine Escoffier  
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric [2]  
Heren dubbelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
13:30
Kwartfinale
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
Marcus Daniell/Philipp Oswald [2]  
16:00
Kwartfinale
Oliver Marach/Aisam Qureshi [3]  
Adrian Mannarino/Miguel-Angel Reyes-Varela  
16:30
Kwartfinale
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [1]  
Novak Djokovic/Carlos Gomez-Herrera [WC]  
Heren dubbelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
11:00
1e ronde
Sergio Galdos/Orlando Luz  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
13:00
1e ronde
Vit Kopriva/Jiri Lehecka  
Robert Galloway/Alex Lawson [2]  
14:30
1e ronde
Evan King/Hunter Reese [3]  
Riccardo Bonadio/Teimuraz Gabashvili  
15:00
1e ronde
Guillermo Duran/Gastao Elias  
Malek Jaziri/Goncalo Oliveira  
17:00
1e ronde
Raul Brancaccio/Giulio Zeppieri [WC]  
Szymon Walkow/Jan Zielinski  
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
12:00
1e ronde
Rohan Bopanna/Divij Sharan  
Alastair Gray/Luke Johnson [WC]  
13:00
1e ronde
Nikola Mektic/Mate Pavic [1]  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
14:30
1e ronde
Max Purcell/Luke Saville  
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara [WC]  
15:00
1e ronde
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin [4]  
Luke Bambridge/Jamie Murray  
16:00
1e ronde
Raven Klaasen/Ben Mclachlan  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [2]  
16:00
1e ronde
Frederik Nielsen/Franko Skugor  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [3]  
17:00
1e ronde
Ken Skupski/Neal Skupski  
Hugo Nys/Jonny O'Mara  
<