Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Carpet Germany Eckental Challenger sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Ilya Ivashka 2 6 6
Jurij Rodionov 0 0 1
05.11.20
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 3 6
Roman Safiullin 1 1 6 3
05.11.20
2e ronde
Alexei Popyrin 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 4
05.11.20
2e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Matthias Bachinger 0 3 1
Heren enkelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Roberto Quiroz 2 6 5 6
Trent Bryde 1 3 7 3
05.11.20
2e ronde
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Alexander Cozbinov 0 4 4
05.11.20
1e ronde
Nicolas Mejia 1 4
Zachary Svajda scratch 0 1
05.11.20
2e ronde
Alexis Galarneau 2 7 6
Matias Soto 0 64 4
05.11.20
2e ronde
Charles Broom 1 w/o
Alex Rybakov 0
05.11.20
2e ronde
Patrick Kypson 2 6 6
Nicolas Mejia 0 0 4
05.11.20
2e ronde
Brandon Holt 1 w/o
Justin Butsch 0
05.11.20
2e ronde
Liam Draxl 2 6 6
Aleksandar Kovacevic 0 2 4
05.11.20
2e ronde
Martin Damm 2 6 6
Tyler Zink 0 3 1
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Matija Pecotic 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 4 4
05.11.20
2e ronde
Lucas Gerch 2 5 6 6
Uladzimir Ignatik 1 7 3 4
05.11.20
Kwartfinale
Ryan Peniston 1 w/o
Matija Pecotic 0
05.11.20
2e ronde
Ryan Peniston 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 2 2
05.11.20
2e ronde
Riccardo Balzerani 2 4 6 6
Nicholas David Ionel 1 6 4 3
05.11.20
2e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Edan Leshem 0 4 3
05.11.20
2e ronde
Evan Furness 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 2
05.11.20
2e ronde
Francesco Forti 2 6 3 7
Maxime Hamou 1 3 6 5
05.11.20
2e ronde
Hanwen Li 2 6 6
Markus Eriksson 0 3 3
Heren enkelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Yan Sabanin 2 7 6
Lucas Renard 0 63 3
05.11.20
2e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Mark Whitehouse 0 4 4
05.11.20
2e ronde
Simon Freund 2 6 6
Karlis Ozolins 0 4 2
05.11.20
2e ronde
Mick Veldheer 2 7 7
Daniil Glinka 0 63 64
05.11.20
2e ronde
Mattias Siimar 2 6 6 6
Kristjan Tamm 1 3 75 3
05.11.20
2e ronde
Otto Virtanen 2 6 6
Vasil Kirkov 0 2 2
05.11.20
2e ronde
Eric Vanshelboim 2 5 6 6
Vladimir Ivanov 1 7 4 4
05.11.20
2e ronde
Leandro Riedi 2 6 6
Harry Wendelken 0 3 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Alessandro Bega 2 7 6
Marko Miladinovic 0 64 3
05.11.20
2e ronde
Yaraslav Shyla 2 5 6 6
Bogdan Bobrov 1 7 3 2
05.11.20
2e ronde
Francesco Vilardo 2 6 6
Christian Langmo 0 3 4
05.11.20
2e ronde
David Poljak 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 3 4
05.11.20
2e ronde
Petros Chrysochos 2 6 3 6
Shintaro Mochizuki 1 2 6 3
05.11.20
2e ronde
Marek Gengel 2 7 7
Omni Kumar 0 66 63
05.11.20
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Jeffrey Von Der Schulenburg 0 3 2
05.11.20
2e ronde
Oleksii Krutykh 2 6 6
Sidharth Rawat 0 1 3
Heren enkelspel I. hard Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 2 7 6
Kimmer Coppejans 0 63 4
05.11.20
2e ronde
Roberto Marcora 2 3 6 6
Lorenzo Musetti 1 6 3 4
05.11.20
2e ronde
Maxime Cressy 2 6 7
Luca Nardi 0 3 64
Heren enkelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
05.11.20
3e ronde
Rafael Nadal 2 6 7
Jordan Thompson 0 1 63
05.11.20
3e ronde
Stan Wawrinka 2 1 6 6
Andrey Rublev 1 6 4 3
05.11.20
3e ronde
Milos Raonic 2 7 6
Marcos Giron 0 61 2
05.11.20
3e ronde
Pablo Carreno-Busta 2 7 6
Norbert Gombos 0 5 2
05.11.20
3e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Alejandro Davidovich Fokina 0 1 1
05.11.20
3e ronde
Daniil Medvedev 2 5 6 6
Alex De Minaur 1 7 2 2
05.11.20
3e ronde
Alexander Zverev 2 7 6 6
Adrian Mannarino 1 611 77 4
05.11.20
3e ronde
Ugo Humbert 2 6 6 6
Marin Cilic 1 3 74 3
Heren dubbelspel Carpet Germany Eckental Challenger sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Jurij Rodionov 2 6 6 10
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 1 3 73 8
05.11.20
Kwartfinale
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Andre Begemann/Julian Lenz 0 3 3
05.11.20
Kwartfinale
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 6
Divij Sharan/Igor Zelenay 0 4 3
05.11.20
Kwartfinale
Dustin Brown/Antoine Hoang 2 6 6
Sander Arends/David Pel 0 4 2
Heren dubbelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Kwartfinale
Jody Maginley/Justin Roberts 1 w/o
Justin Butsch/Alex Rybakov 0
05.11.20
1e ronde
Jody Maginley/Justin Roberts 2 7 6
Boris Arias/Ricardo Rodriguez-Pace 0 66 3
05.11.20
1e ronde
Justin Butsch/Alex Rybakov 2 6 6
Oriol Fillat Gimenez/Alex Sanchez Gonzalez Alejandro 0 3 4
05.11.20
1e ronde
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 2 3 6 12
Alec Adamson/David Fox 1 6 4 10
05.11.20
1e ronde
Alexandre Reco/Nicolas Rousset 2 2 6 10
Martin Damm/Patrick Kypson 1 6 2 6
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Kwartfinale
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric 2 6 6
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 0 2 3
05.11.20
Kwartfinale
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Luca Castelnuovo/Markus Eriksson 0 3 1
05.11.20
Kwartfinale
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 5 10
Lucas Catarina/Luke Johnson 1 5 7 7
05.11.20
Kwartfinale
Ryan Peniston/Michail Pervolarakis 2 6 4 10
Billy Harris/Marcus Willis 1 3 6 8
Heren dubbelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Kwartfinale
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin 2 7 6
Joshua Paris/Mark Whitehouse 0 65 2
05.11.20
Kwartfinale
Kristofer Siimar/Mattias Siimar 2 6 0 12
Simon Freund/Jonathan Mridha 1 3 6 10
05.11.20
Kwartfinale
Daniil Glinka/Kenneth Raisma 2 4 7 10
Adrien Burdet/Leandro Riedi 1 6 65 1
05.11.20
Kwartfinale
Johannes Seeman/Siim Troost 2 6 5 10
Eero Vasa/Iiro Vasa 1 2 7 5
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Kwartfinale
Petr Michnev/David Poljak 2 4 6 10
Christian Langmo/Aidan Mchugh 1 6 3 8
05.11.20
Kwartfinale
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 4 6 11
Sagadat Ayap/Miljan Zekic 1 6 1 9
05.11.20
Kwartfinale
Remy Bertola/Erik Crepaldi 2 6 7
Simon Beaupain/Issei Okamura 0 3 61
05.11.20
Kwartfinale
Vladyslav Orlov/Francesco Vilardo 2 6 6
Felix Corwin/Shintaro Mochizuki 0 2 4
Heren dubbelspel I. hard Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
05.11.20
Halve finale
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 w/o
Quentin Halys/Tristan Lamasine 0
05.11.20
Halve finale
Gregoire Barrere/Albano Olivetti 2 7 6
Romain Arneodo/Luca Margaroli 0 66 4
Heren dubbelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
05.11.20
2e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 7
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop 0 3 64
05.11.20
2e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 1 10
Jamie Murray/Neal Skupski 1 2 6 6
05.11.20
2e ronde
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 3 10
Robert Farah/Horacio Zeballos 1 3 6 6
05.11.20
2e ronde
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 4 63
05.11.20
2e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Taylor Harry Fritz/Casper Ruud 0 4 61
05.11.20
2e ronde
John Peers/Michael Venus 2 6 7
Austin Krajicek/Franko Skugor 0 4 64
<