Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Maximilian Marterer 1 w/o
Sergiy Stakhovsky 0
13.11.20
Kwartfinale
Antoine Hoang 1 w/o
Mathias Bourgue 0
13.11.20
Kwartfinale
Lukas Klein 2 6 7
Emil Ruusuvuori 0 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Tomas Machac 2 6 6
Matteo Viola 0 2 4
Heren enkelspel Hard USA Cary Challenger sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Prajnesh Gunneswaran 2 3 7 7
Thomaz Bellucci 1 6 5 65
13.11.20
Kwartfinale
Denis Kudla 2 6 6
Dmitry Popko 0 4 1
13.11.20
Kwartfinale
Mikael Torpegaard 2 6 3 7
Brandon Nakashima 1 2 6 5
13.11.20
Kwartfinale
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Christopher Eubanks 0 4 4
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
13.11.20
2e ronde
Sebastian Fanselow 2 6 6
Luke Johnson 0 4 1
13.11.20
2e ronde
Lucas Gerch 2 3 6 11
Facundo Diaz Acosta 1 6 3 9
13.11.20
2e ronde
Ryan Peniston 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 2 1
13.11.20
Kwartfinale
Ryan Peniston 1 7 7 3
Corentin Denolly scratch 0 6 0
13.11.20
Kwartfinale
Lucas Catarina 2 7 3 6
Cezar Cretu (ROU) 1 64 6 4
13.11.20
2e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Henry Patten 0 2 3
13.11.20
2e ronde
Corentin Denolly 2 7 6
Stuart Parker 0 65 1
13.11.20
2e ronde
Evan Furness 2 6 6
Jan Choinski 0 4 0
13.11.20
Kwartfinale
Evan Furness 2 6 6
Lucas Gerch 0 2 0
13.11.20
Kwartfinale
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 3 2
13.11.20
2e ronde
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 4 2
13.11.20
2e ronde
Cezar Cretu (ROU) 2 6 6
Sho Shimabukuro 0 2 2
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Erik Crepaldi 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 66 1
13.11.20
Kwartfinale
Bogdan Bobrov 2 6 7
Christian Langmo 0 2 5
13.11.20
Kwartfinale
Petros Chrysochos 2 6 6
Petr Michnev 0 3 3
13.11.20
Kwartfinale
Vladyslav Orlov 1 7 4
David Poljak scratch 0 5 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Javier Barranco Cosano 2 7 5 6
Gianluigi Quinzi 1 67 7 4
13.11.20
Kwartfinale
Thomas Laurent 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 2 2
13.11.20
Kwartfinale
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Pedro Cachin 0 4 3
13.11.20
Kwartfinale
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Timofey Skatov 0 2 2
Heren enkelspel I. hard Bulgaria Sofia sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Halve finale
Vasek Pospisil 2 6 6 6
Richard Gasquet 1 76 2 0
13.11.20
Halve finale
Jannik Sinner 2 6 7
Adrian Mannarino 0 3 5
Heren dubbelspel I. hard Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Halve finale
Lukas Klein/Alex Molcan 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 65 3
13.11.20
Halve finale
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori 2 7 7
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 0 62 64
Heren dubbelspel Hard USA Cary Challenger sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Halve finale
Luke Bambridge/Nathaniel Lammons 1 w/o
Nathan Pasha/Martin Redlicki 0
13.11.20
Halve finale
Teimuraz Gabashvili/Dennis Novikov 2 7 6 10
Hunter Reese/Sem Verbeek 1 5 76 8
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
13.11.20
1e ronde
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 6 6
Toby Alex Kodat/Yshai Oliel 0 4 2
13.11.20
1e ronde
Maxime Hamou/Gerardo Lopez Villasenor 2 6 2 13
Nicholas David Ionel/Rio Noguchi 1 1 6 11
13.11.20
1e ronde
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Ioannis Kountourakis/Theodoros Mitsakos 0 3 3
13.11.20
1e ronde
Stefan Palosi/Ryan Peniston 2 6 0 11
Daniel Cukierman/Edan Leshem 1 3 6 9
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Halve finale
Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla 2 7 6
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 0 63 3
13.11.20
Halve finale
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin 2 6 6
Siddhant Banthia/Alastair Gray 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Kwartfinale
Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito 2 2 6 11
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 1 6 3 9
13.11.20
Kwartfinale
Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 5 10
Johan Nikles/Marco Trungelliti 1 3 7 5
13.11.20
Halve finale
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 2 6 3 13
Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 4 6 11
13.11.20
Kwartfinale
Holger Vitus Nodskov Rune/Eric Vanshelboim 2 6 6
Georgii Kravchenko/Damien Wenger 0 3 1
13.11.20
Kwartfinale
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 3 7 10
Marco Bortolotti/David Jorda Sanchis 1 6 63 8
13.11.20
Halve finale
Abedallah Shelbayh/Pedro Vives Marcos 2 6 3 10
Ivan Gakhov/Jaume Pla Malfeito 1 4 6 5
Heren dubbelspel I. hard Bulgaria Sofia sets 1 2 3 4 5
13.11.20
Halve finale
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 7 6
Tomislav Brkic/Marin Cilic 0 5 4
<