Aix En Provence 2020 livescore, live uitslagen

TENNIS LIVE TOERNOOIEN


TENNIS RANKINGS

Aix En Provence Challenger live, ˆ137K, Officiële site

Heren enkelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
13.09.20
Finale
Oscar Otte 2 6 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 2 74 4
12.09.20
Halve finale
Oscar Otte 1 5
Daniel Altmaier scratch 0 4
12.09.20
Halve finale
Thiago Seyboth Wild 2 7 6
Alejandro Tabilo 0 64 3
12.09.20
Kwartfinale
Oscar Otte 2 6 6
Danilo Petrovic 0 3 2
12.09.20
Kwartfinale
Daniel Altmaier 2 7 6
Pablo Cuevas 0 5 3
12.09.20
Kwartfinale
Alejandro Tabilo 2 4 6 6
Federico Gaio 1 6 2 4
12.09.20
Kwartfinale
Thiago Seyboth Wild 2 3 6 6
Antoine Hoang 1 6 2 1
09.09.20
2e ronde
Oscar Otte 2 7 6
Leonardo Mayer 0 65 3
09.09.20
2e ronde
Antoine Hoang 2 6 6
Quentin Halys 0 3 3
09.09.20
2e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Roberto Cid Subervi 0 1 5
11.09.20
2e ronde
Pablo Cuevas 2 6 6
Harold Mayot 0 3 4
11.09.20
2e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Elias Ymer 0 4 4
11.09.20
2e ronde
Danilo Petrovic 2 5 6 7
Roberto Carballes Baena 1 7 3 5
11.09.20
2e ronde
Daniel Altmaier 2 7 6
Pedro Sousa 0 5 3
11.09.20
2e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 7
Marco Cecchinato 0 3 65
07.09.20
1e ronde
Leonardo Mayer 2 6 6
Hugo Dellien 0 3 2
07.09.20
1e ronde
Danilo Petrovic 2 6 6 6
Juan Pablo Varillas 1 1 73 2
07.09.20
1e ronde
Roberto Cid Subervi 2 6 6 6
Hugo Gaston 1 3 76 3
07.09.20
1e ronde
Quentin Halys 2 7 6
Alexei Popyrin 0 5 3
07.09.20
1e ronde
Antoine Hoang 2 6 6
Bradley Klahn 0 0 2
08.09.20
1e ronde
Pablo Cuevas 2 6 6
Renzo Olivo 0 2 3
08.09.20
1e ronde
Pedro Sousa 2 3 6 6
Jason Jung 1 6 2 4
08.09.20
1e ronde
Federico Gaio 2 7 6
Gilles Simon 0 5 2
08.09.20
1e ronde
Marco Cecchinato 2 6 6
Mohamed Safwat 0 0 1
08.09.20
1e ronde
Oscar Otte 2 6 3 6
Arthur Cazaux 1 3 6 3
08.09.20
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Dustin Brown 0 4 4
08.09.20
1e ronde
Elias Ymer 2 6 2 6
Ruben Bemelmans 1 4 6 4
08.09.20
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 4 6
Federico Coria 1 1 6 3
08.09.20
1e ronde
Alejandro Tabilo 2 7 7
Roberto Marcora 0 5 5
08.09.20
1e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Gianluca Mager 0 3 5
08.09.20
1e ronde
Harold Mayot 2 6 6 6
Emilio Gomez 1 77 3 4
06.09.20
Kwalif.
Renzo Olivo 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
06.09.20
Kwalif.
Roberto Cid Subervi 2 5 6 6
Enzo Couacaud 1 7 4 4
06.09.20
Kwalif.
Elias Ymer 2 6 6
Arthur Cazaux 0 4 4
06.09.20
Kwalif.
Hugo Gaston 2 7 7
Ruben Bemelmans 0 64 5
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Ruben Bemelmans 2 7 4 6
Peter Polansky 1 64 6 3
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Renzo Olivo 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Roberto Cid Subervi 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 1 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Enzo Couacaud 1 3 6 4
Ulises Blanch scratch 0 6 3 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Elias Ymer 2 7 6
Marco Trungelliti 0 64 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Hugo Gaston 2 6 6
Maxime Janvier 0 3 0
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Arthur Cazaux 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6 7
Joao Menezes 1 73 1 64
Heren dubbelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
12.09.20
Finale
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 7
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 4 64
11.09.20
Halve finale
Andres Molteni/Hugo Nys 2 7 6
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 0 5 3
12.09.20
Halve finale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 2
11.09.20
Kwartfinale
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 1 1
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli scratch 0 2
11.09.20
Kwartfinale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 4 10
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 1 4 6 7
11.09.20
Kwartfinale
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 6
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 0 4 4
11.09.20
Kwartfinale
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 6
Romain Arneodo/Quentin Halys 0 4 2
08.09.20
1e ronde
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 4 10
Federico Coria/Hugo Dellien 1 1 6 5
09.09.20
1e ronde
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 2 6 6
Andrea Collarini/Leonardo Mayer 0 4 3
09.09.20
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 6
Arthur Cazaux/Harold Mayot 0 5 4
09.09.20
1e ronde
Romain Arneodo/Quentin Halys 1 w/o
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 0
09.09.20
1e ronde
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 6
Pablo Cuevas/Renzo Olivo 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 3 7 10
Rafael Matos/Thiago Seyboth Wild 1 6 5 7
09.09.20
1e ronde
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 7
Alex Lawson/Hunter Reese 0 4 66
09.09.20
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli 2 7 7
Jason Jung/Bradley Klahn 0 5 5
<