Ibague Challenger 2024 livescore, live uitslagen

Ibague Challenger live, $41K

Heren enkelspel Clay Colombia Ibague Challenger sets 1 2 3 4 5
29.06.24
Finale
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Facundo Mena 0 0 4
28.06.24
Halve finale
Facundo Mena 2 7 3 6
Matias Soto 1 61 6 2
28.06.24
Halve finale
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Nicolas Mejia 0 3 2
27.06.24
Kwartfinale
Facundo Mena 2 6 7
Hady Habib 0 4 66
27.06.24
Kwartfinale
Nicolas Mejia 2 6 6
Tomas Farjat 0 2 3
27.06.24
Kwartfinale
Matias Soto 2 6 6
Juan Bautista Torres 0 2 4
27.06.24
Kwartfinale
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Valerio Aboian 0 1 3
26.06.24
2e ronde
Facundo Mena 2 6 7
Juan Carlos Prado Angelo 0 4 65
26.06.24
2e ronde
Hady Habib 1 6 3
Roberto Cid Subervi scratch 0 3 2
26.06.24
2e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 3 2
26.06.24
2e ronde
Matias Soto 2 7 6
Mateo Barreiros Reyes 0 63 2
26.06.24
2e ronde
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Noah Schachter 0 0 2
26.06.24
2e ronde
Tomas Farjat 2 4 7 6
Matheus Pucinelli De Almeida 1 6 65 2
26.06.24
2e ronde
Valerio Aboian 2 7 6
Renzo Olivo 0 67 1
26.06.24
2e ronde
Juan Bautista Torres 2 3 6 6
Leonardo Aboian 1 6 3 2
24.06.24
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Samuel Heredia 0 3 2
24.06.24
1e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Ulises Blanch 0 5 3
24.06.24
1e ronde
Tomas Farjat 2 6 3 6
Jose Pereira 1 3 6 3
24.06.24
1e ronde
Juan Bautista Torres 2 6 0 6
Pedro Boscardin Dias 1 1 6 3
24.06.24
1e ronde
Juan Carlos Prado Angelo 2 6 1 6
Diego Barreto Sanchez 1 2 6 2
25.06.24
1e ronde
Renzo Olivo 2 6 7
Daniel Antonio Nunez 0 2 63
25.06.24
1e ronde
Facundo Mena 2 7 6
Garrett Johns 0 61 4
25.06.24
1e ronde
Roberto Cid Subervi 2 6 7
Adria Soriano Barrera 0 4 63
25.06.24
1e ronde
Hady Habib 2 6 6
Alexander Stater 0 4 1
25.06.24
1e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Johan Alexander Rodriguez 0 2 1
25.06.24
1e ronde
Leonardo Aboian 2 7 7
Gonzalo Villanueva 0 64 64
25.06.24
1e ronde
Matias Soto 2 6 6
Nicolas Zanellato 0 4 4
25.06.24
1e ronde
Noah Schachter 2 6 6 6
Dali Blanch 1 73 4 2
25.06.24
1e ronde
Mateo Barreiros Reyes 2 3 6 6
Juan Sebastian Gomez 1 6 4 1
25.06.24
1e ronde
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Juan Sebastian Osorio 0 1 0
25.06.24
1e ronde
Valerio Aboian 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 4 2
24.06.24
Kwalif.
Juan Sebastian Gomez 2 5 6 6
Kousuke Ogura 1 7 1 1
24.06.24
Kwalif.
Alexander Stater 2 5 6 6
Bautista Vilicich 1 7 2 3
24.06.24
Kwalif.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 7
Victor Lilov 0 0 65
24.06.24
Kwalif.
Mateo Barreiros Reyes 2 3 7 7
Noah Schachter 1 6 62 67
24.06.24
Kwalif.
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 4 2
24.06.24
Kwalif.
Dali Blanch 2 6 6
Arvid Nordquist 0 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Juan Sebastian Gomez 1 3
Luis Britto scratch 0 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arvid Nordquist 2 6 6
Mateo Castaneda 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kousuke Ogura 2 6 6
Imran Sibille 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Noah Schachter 2 3 6 6
Andres Urrea 1 6 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Stater 2 6 6
Nicolas Buitrago 0 4 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Salvador Price 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 7
Juan Trujillo Hernandez 0 3 63
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Antonio Nunez 2 7 6
Enrique Pena 0 5 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Bautista Vilicich 2 6 6
Michael Beltran Rubio 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandr Lobanov 2 6 6
Alexey Nesterov 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Colombia Ibague Challenger sets 1 2 3 4 5
29.06.24
Finale
Finn Reynolds/Matias Soto 2 6 4 10
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 1 4 6 7
28.06.24
Halve finale
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 6 6
Mateo Barreiros Reyes/Kousuke Ogura 0 4 3
28.06.24
Halve finale
Finn Reynolds/Matias Soto 2 6 7
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 0 1 5
27.06.24
Kwartfinale
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 7 4 10
Diego Barreto Sanchez/Alexander Stater 1 5 6 7
27.06.24
Kwartfinale
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 2 6 5 10
Johan Alexander Rodriguez/Adria Soriano Barrera 1 4 7 7
27.06.24
Kwartfinale
Finn Reynolds/Matias Soto 2 6 6
Alvaro Guillen Meza/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 3 2
27.06.24
Kwartfinale
Mateo Barreiros Reyes/Kousuke Ogura 2 6 6
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 0 4 4
25.06.24
1e ronde
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 2 7 6
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato 0 61 2
25.06.24
1e ronde
Finn Reynolds/Matias Soto 2 6 6
Garrett Johns/Pranav Kumar 0 1 4
26.06.24
1e ronde
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 7 7
Juan Sebastian Gomez/Andres Urrea 0 5 66
26.06.24
1e ronde
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 7 7
Aleksandr Lobanov/Alexey Nesterov 0 5 66
26.06.24
1e ronde
Alvaro Guillen Meza/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 4 6 10
Brandon Perez/Noah Schachter 1 6 3 4
26.06.24
1e ronde
Diego Barreto Sanchez/Alexander Stater 2 6 6
Michael Beltran Rubio/Sebastian Serrano 0 3 2
26.06.24
1e ronde
Johan Alexander Rodriguez/Adria Soriano Barrera 2 7 6
Samuel Heredia/Nicolas Mejia 0 65 3
26.06.24
1e ronde
Mateo Barreiros Reyes/Kousuke Ogura 2 4 7 10
Tomas Farjat/Juan Carlos Prado Angelo 1 6 613 8
<