Lima 1 Challenger 2024 livescore, live uitslagen

Lima 1 Challenger live, $41K

Heren enkelspel Clay Peru Lima 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
16.06.24
Finale
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Pedro Boscardin Dias 0 4 3
15.06.24
Halve finale
Juan Manuel Cerundolo 2 7 5 6
Juan Bautista Torres 1 65 7 4
15.06.24
Halve finale
Pedro Boscardin Dias 2 6 6
Hernan Casanova 0 3 4
14.06.24
Kwartfinale
Hernan Casanova 2 6 6
Diego Barreto Sanchez 0 1 2
14.06.24
Kwartfinale
Juan Manuel Cerundolo 2 7 4 6
Matheus Pucinelli De Almeida 1 63 6 3
14.06.24
Kwartfinale
Pedro Boscardin Dias 1 w/o
Karue Sell 0
14.06.24
Kwartfinale
Juan Bautista Torres 2 6 7
Facundo Mena 0 3 64
12.06.24
2e ronde
Facundo Mena 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 4 1
12.06.24
2e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Garrett Johns 0 0 3
12.06.24
2e ronde
Juan Bautista Torres 2 6 6
Juan Carlos Prado Angelo 0 0 2
13.06.24
2e ronde
Karue Sell 2 6 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 2 4
13.06.24
2e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Igor Gimenez 0 0 3
13.06.24
2e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 7 7
Santiago Rodriguez Taverna 0 65 5
13.06.24
2e ronde
Pedro Boscardin Dias 2 6 7
Joao Lucas Reis Da Silva 0 2 63
10.06.24
1e ronde
Pedro Sakamoto 2 6 6
Milledge Cossu 0 1 0
10.06.24
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 5 7
Lautaro Midon 1 3 7 63
10.06.24
1e ronde
Garrett Johns 2 6 6
Luis Jose Nakamine 0 2 2
10.06.24
1e ronde
Juan Bautista Torres 2 6 6
Renzo Olivo 0 2 1
11.06.24
1e ronde
Facundo Mena 2 3 7 7
Roberto Cid Subervi 1 6 62 5
11.06.24
1e ronde
Karue Sell 2 6 4 6
Hady Habib 1 3 6 4
11.06.24
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Blaise Bicknell 0 1 0
11.06.24
1e ronde
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Harrison Adams 0 4 2
11.06.24
1e ronde
Santiago Rodriguez Taverna 2 6 2 7
Wilson Leite 1 2 6 5
11.06.24
1e ronde
Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Gonzalo Bueno 0 66 4
11.06.24
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Alvaro Guillen Meza 0 3 4
11.06.24
1e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Nicolas Zanellato 0 63 3
11.06.24
1e ronde
Igor Gimenez 2 6 5 7
Mateo Barreiros Reyes 1 2 7 5
11.06.24
1e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Nicolas Alvarez 0 3 3
11.06.24
1e ronde
Pedro Boscardin Dias 2 6 6
Valerio Aboian 0 3 3
11.06.24
1e ronde
Juan Carlos Prado Angelo 2 6 6 6
Emile Hudd 1 4 74 2
10.06.24
Kwalif.
Karue Sell 2 6 6
Alexander Stater 0 0 4
10.06.24
Kwalif.
Harrison Adams 2 7 6
Bautista Vilicich 0 5 3
10.06.24
Kwalif.
Emile Hudd 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 4 2
10.06.24
Kwalif.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 6
Leonardo Aboian 0 3 2
10.06.24
Kwalif.
Igor Gimenez 2 2 6 6
Franco Ribero 1 6 0 3
10.06.24
Kwalif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Wilson Leite 0 4 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Wilson Leite 2 6 6
Alberto Alvarado Berrospi 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Karue Sell 2 6 6
Emilio Gomez 0 2 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Harrison Adams 2 6 6
Seita Watanabe 0 3 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Leonardo Aboian 2 6 6
Stefano Chappuis 0 0 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Franco Ribero 2 3 6 6
Tomas Farjat 1 6 2 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Emile Hudd 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 4 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Stater 2 6 7
Dali Blanch 0 3 63
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Guido Ivan Justo 2 6 6
Rodrigo Varillas 0 0 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 5 6
Trey Hilderbrand 1 4 7 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Igor Gimenez 2 2 6 6
Christopher Li 1 6 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Rafael Botran Neutze 0 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Bautista Vilicich 2 6 3 6
Juan Sebastian Gomez 1 0 6 3
Heren dubbelspel Clay Peru Lima 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
15.06.24
Finale
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 7 6
Pedro Boscardin Dias/Pedro Sakamoto 0 5 3
14.06.24
Halve finale
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 6 6
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato 0 4 3
14.06.24
Halve finale
Pedro Boscardin Dias/Pedro Sakamoto 2 6 6
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 0 3 3
13.06.24
Kwartfinale
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato 2 7 6
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 0 67 4
13.06.24
Kwartfinale
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 6 6
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 0 2 1
13.06.24
Kwartfinale
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 6 2 10
Garrett Johns/Noah Schachter 1 4 6 4
13.06.24
Kwartfinale
Pedro Boscardin Dias/Pedro Sakamoto 2 6 6
Emilio Gomez/Luis Jose Nakamine 0 4 4
11.06.24
1e ronde
Pedro Boscardin Dias/Pedro Sakamoto 2 6 6
Conner Huertas del Pino/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 2 3
11.06.24
1e ronde
Emilio Gomez/Luis Jose Nakamine 2 6 6
Milledge Cossu/Sebastian Rodriguez 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 6 6
Igor Gimenez/Joao Lucas Reis Da Silva 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 2 7 6
Tomas Farjat/Alvaro Guillen Meza 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato 2 7 7
Roberto Cid Subervi/Roy Stepanov 0 65 5
12.06.24
1e ronde
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 6 5 10
Gonzalo Bueno/Juan Carlos Prado Angelo 1 4 7 7
12.06.24
1e ronde
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 6 6
Emile Hudd/David Stevenson 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Garrett Johns/Noah Schachter 2 6 6
Ignacio Carou/Facundo Mena 0 2 4
<