Losinj Challenger 2021 livescore, live uitslagen

Losinj Challenger live, ˆ44K

Heren enkelspel Clay Croatia Losinj Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.21
Finale
Carlos Taberner 1 w/o
Marco Cecchinato 0
23.10.21
Halve finale
Marco Cecchinato 2 6 7
Nerman Fatic 0 3 64
23.10.21
Halve finale
Carlos Taberner 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 4 3
23.10.21
Kwartfinale
Alessandro Giannessi 2 6 6 6
Raul Brancaccio 1 3 76 1
23.10.21
Kwartfinale
Marco Cecchinato 2 6 2 7
Mathias Bourgue 1 0 6 5
23.10.21
Kwartfinale
Nerman Fatic 2 7 6
Filip Misolic 0 66 2
23.10.21
Kwartfinale
Carlos Taberner 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 2 0
20.10.21
2e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 3 6
Franco Agamenone 1 67 6 1
20.10.21
2e ronde
Marco Cecchinato 2 6 7 6
Nino Serdarusic 1 74 64 1
20.10.21
2e ronde
Mathias Bourgue 2 6 6
Aldin Setkic 0 0 2
20.10.21
2e ronde
Raul Brancaccio 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 4 1
21.10.21
2e ronde
Andrea Arnaboldi 2 6 3 6
Jonas Forejtek 1 3 6 4
21.10.21
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 2 6
Georgii Kravchenko 1 3 6 3
21.10.21
2e ronde
Carlos Taberner 2 7 3 6
Geoffrey Blancaneaux 1 61 6 1
21.10.21
2e ronde
Filip Misolic 2 6 7
Andrej Martin 0 1 611
18.10.21
1e ronde
Aldin Setkic 2 6 6
Anthony Genov 0 3 4
18.10.21
1e ronde
Mathias Bourgue 1 5
Danilo Petrovic scratch 0 2
18.10.21
1e ronde
Nino Serdarusic 2 2 6 6
Manuel Guinard 1 6 3 4
18.10.21
1e ronde
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Nikola Milojevic 0 3 1
18.10.21
1e ronde
Jonas Forejtek 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 4 4
19.10.21
1e ronde
Andrea Arnaboldi 2 6 3 6
Jay Clarke 1 3 6 3
19.10.21
1e ronde
Andrej Martin 2 7 6
Mili Poljicak 0 62 3
19.10.21
1e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 7
Robin Haase 0 64 5
19.10.21
1e ronde
Franco Agamenone 2 7 6
Duje Ajdukovic 0 62 0
19.10.21
1e ronde
Marco Cecchinato 2 7 7
Alvaro Lopez San Martin 0 65 62
19.10.21
1e ronde
Nerman Fatic 2 7 6
Nicolas Alvarez Varona 0 5 2
19.10.21
1e ronde
Carlos Taberner 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 4 3
19.10.21
1e ronde
Raul Brancaccio 2 6 3 6
Ergi Kirkin 1 3 6 2
19.10.21
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 2 3
19.10.21
1e ronde
Filip Misolic 2 6 6
Arjun Kadhe 0 1 2
19.10.21
1e ronde
Georgii Kravchenko 2 6 6
Blaz Rola 0 4 2
18.10.21
Kwalif.
Arjun Kadhe 1 6 1
Sadio Doumbia scratch 0 4 1
18.10.21
Kwalif.
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Fabien Reboul 0 4 4
18.10.21
Kwalif.
Filip Misolic 2 6 6
Pavel Nejedly 0 2 1
18.10.21
Kwalif.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Anirudh Chandrasekar 0 0 1
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Sadio Doumbia 2 6 6 6
N. Vijay Sundar Prashanth 1 73 4 0
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Arjun Kadhe 2 6 6
James Cerretani 0 3 0
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Fabien Reboul 2 7 6
Admir Kalender 0 64 0
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Pavel Nejedly 2 6 6
Fabian Fallert 0 4 2
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Anirudh Chandrasekar 2 6 6
Eldin Nokic 0 0 1
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Ivan Sabanov 0 2 2
17.10.21
1e ronde van de kwal.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Gal Emersic Potocnik 0 2 2
Heren dubbelspel Clay Croatia Losinj Challenger sets 1 2 3 4 5
23.10.21
Finale
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Vlad Victor Cornea/Ergi Kirkin 0 1 65
23.10.21
Halve finale
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
James Cerretani/Fabian Fallert 0 3 4
23.10.21
Halve finale
Vlad Victor Cornea/Ergi Kirkin 2 0 6 10
Antonio Sancic/Artem Sitak 1 6 0 5
21.10.21
Kwartfinale
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 0 2 3
21.10.21
Kwartfinale
Antonio Sancic/Artem Sitak 2 7 6
Robin Haase/Mats Hermans 0 5 4
21.10.21
Kwartfinale
James Cerretani/Fabian Fallert 2 7 6
Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth 0 5 3
21.10.21
Kwartfinale
Vlad Victor Cornea/Ergi Kirkin 2 6 1 10
Geoffrey Blancaneaux/Arjun Kadhe 1 3 6 4
19.10.21
1e ronde
James Cerretani/Fabian Fallert 2 3 7 10
Danilo Petrovic/Ivan Sabanov 1 6 65 3
20.10.21
1e ronde
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 7 6
Jonas Forejtek/Filip Cristian Jianu 0 5 4
20.10.21
1e ronde
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Javier Barranco Cosano/Alvaro Lopez San Martin 0 3 5
20.10.21
1e ronde
Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6 10
Admir Kalender/Mili Poljicak 1 2 73 5
20.10.21
1e ronde
Antonio Sancic/Artem Sitak 2 7 6
Nicolas Alvarez Varona/Georgii Kravchenko 0 63 1
20.10.21
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux/Arjun Kadhe 2 6 7
Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes 0 2 5
20.10.21
1e ronde
Vlad Victor Cornea/Ergi Kirkin 2 6 6
Nerman Fatic/Aldin Setkic 0 1 2
20.10.21
1e ronde
Robin Haase/Mats Hermans 2 6 6
Anthony Genov/Eldin Nokic 0 4 4
<