M15 Kursumlijska Banja 2024 livescore, live uitslagen

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
16.06.24
Finale
Petar Jovanovic 1 6 2
Luka Pavlovic scratch 0 4 0
15.06.24
Halve finale
Luka Pavlovic 2 7 6
Marat Sharipov (RUS) 0 5 3
15.06.24
Halve finale
Petar Jovanovic 2 3 7 6
Dusan Obradovic 1 6 62 4
14.06.24
Kwartfinale
Luka Pavlovic 2 5 6 6
Dinko Dinev 1 7 2 2
14.06.24
Kwartfinale
Dusan Obradovic 2 7 6 6
Sascha Gueymard Wayenburg 0 64 3 2
14.06.24
Kwartfinale
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6 7
Benito Sanchez Martinez 1 1 72 5
14.06.24
Kwartfinale
Petar Jovanovic 2 6 7 7
Savva Polukhin 0 3 63 5
13.06.24
2e ronde
Savva Polukhin 2 6 6
Kristijan Juhas 0 3 3
13.06.24
2e ronde
Luka Pavlovic 2 6 6
Kirill Mishkin 0 2 2
13.06.24
2e ronde
Benito Sanchez Martinez 2 3 7 6
Saba Purtseladze 1 6 64 1
13.06.24
2e ronde
Dusan Obradovic 2 6 6 6
Ignacio Parisca 0 2 1 1
13.06.24
2e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Fred Simonsson 0 0 3
13.06.24
2e ronde
Sascha Gueymard Wayenburg 2 6 7
Novak Novakovic 0 4 5
13.06.24
2e ronde
Petar Jovanovic 2 7 6
Tommaso Compagnucci 0 5 4
13.06.24
2e ronde
Dinko Dinev 2 6 6
Maxim Krapivin 0 4 3
11.06.24
1e ronde
Kristijan Juhas 2 6 6
Faris Zakaryia 0 1 1
11.06.24
1e ronde
Novak Novakovic 2 7 6
Albert Saar 0 65 3
12.06.24
1e ronde
Fred Simonsson 2 6 7
Nikola Lulic 0 2 5
12.06.24
1e ronde
Savva Polukhin 2 7 7
Stefan Popovic 0 67 5
12.06.24
1e ronde
Luka Pavlovic 2 6 3 6
Kristjan Tamm 1 4 6 4
12.06.24
1e ronde
Tommaso Compagnucci 2 6 7 6
Denis Constantin Spiridon 0 2 5 4
12.06.24
1e ronde
Maxim Krapivin 2 7 6
Todor Vukomanovic 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Saba Purtseladze 2 7 6
Gorazd Srbljak 0 62 3
12.06.24
1e ronde
Benito Sanchez Martinez 2 6 3 6
Saveliy Ivanov 1 4 6 2
12.06.24
1e ronde
Dusan Obradovic 2 6 6 6
Shendrit Deari 0 2 3 2
12.06.24
1e ronde
Kirill Mishkin 2 6 1 6
Sergej Zivkovic 1 4 6 0
12.06.24
1e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6 6
Gabriel Donev 0 1 4 0
12.06.24
1e ronde
Sascha Gueymard Wayenburg 2 6 7
Nikola Milojevic 0 4 65
12.06.24
1e ronde
Petar Jovanovic 2 6 6
Simon Anthony Ivanov 0 4 0
12.06.24
1e ronde
Dinko Dinev 2 7 6
Viktor Markov 0 63 4
12.06.24
1e ronde
Ignacio Parisca 2 6 4 6
Michael Bassem Sobhy 1 4 6 0
11.06.24
Kwalif.
Shendrit Deari 2 6 7 6
Zoran Ludoski 0 4 65 0
11.06.24
Kwalif.
Fred Simonsson 2 6 7
Kabeer Kapasi 0 3 5
11.06.24
Kwalif.
Benito Sanchez Martinez 1 6 4
Mal Agushi scratch 0 1 0
11.06.24
Kwalif.
Kirill Mishkin 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 4 1
11.06.24
Kwalif.
Denis Constantin Spiridon 2 6 6 10
Maxim Krapivin 1 70 4 7
11.06.24
Kwalif.
Viktor Markov 2 6 6 10
David Naharro 0 4 1 7
11.06.24
Kwalif.
Petar Jovanovic 2 6 6
Joan Torres Espinosa 0 3 2
11.06.24
Kwalif.
Dinko Dinev 2 7 6
Luka Petrovic 0 68 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Shendrit Deari 2 6 6
Francisco Montana 0 2 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Fred Simonsson 2 6 7
Nemanja Bojkovic 0 1 5
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 6 6
Cahir Warik 0 2 3
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Benito Sanchez Martinez 2 6 6
Obrad Markovski 0 2 3
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Luka Petrovic 2 6 6
Radoslav Shandarov 0 2 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Kirill Mishkin 2 6 2 10
Rejhan Gicic 1 4 6 7
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Denis Constantin Spiridon 2 6 7 10
Erik Vladimirov 0 4 5 7
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Viktor Markov 2 6 6
Vardan Manukyan 0 3 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Aleksandar Ljubojevic 0 2 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Petar Jovanovic 2 6 6
Aleksandar Daskalovic 0 2 4
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Dinko Dinev 2 6 6
Stefan Micov 0 2 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
David Naharro 2 0 6 10
Vlado Jankanj 1 6 4 7
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Joan Torres Espinosa 2 6 6 10
Angel Hernandez 0 2 3 7
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Mal Agushi 2 6 6
Andrej Tasevski 0 0 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Kabeer Kapasi 2 7 7
Stefan Skobelev 0 62 63
08.06.24
1e ronde van de kwal.
Gur Trakhtenberg 1 w/o 7
Kiril Zahariev 0 63
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Shendrit Deari 2 6 6
Vuk Arnautovic 0 2 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Micov 2 6 6
Yile Li 0 4 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Fred Simonsson 2 6 6
Simeon Stankovic 0 1 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Radoslav Shandarov 2 6 6
Yanko Yankov 0 2 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 6 6
Yutong Su 0 2 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Benito Sanchez Martinez 2 6 6
Lazar Dimitrijevic 0 2 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Obrad Markovski 2 6 6
Alexandar Balj 0 3 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Luka Petrovic 2 6 6
Timothy Carlsson Seger 0 2 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Kirill Mishkin 2 6 6
Astro Pilipovic 0 0 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Denis Constantin Spiridon 2 6 6
Dejan Mihajlovic 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Viktor Markov 2 7 6
Jovan Bjelobrk 0 5 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Mihailovic 2 6 2 10
Jordi Garcia Mestre 1 4 6 6
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Petar Jovanovic 2 6 6 10
Strahinja Cejovic 0 0 1 6
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Dinko Dinev 2 6 6
Vanja Petrov 0 2 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Skobelev 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 0 3 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
David Naharro 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 1 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Francisco Montana 2 6 6 10
Igor Stablovic 1 75 4 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Joan Torres Espinosa 2 6 6 10
Xavier Ferrer Mateo 0 1 2 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mal Agushi 2 7 6
Filip Kana 0 5 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Erik Vladimirov 2 7 6
Ilija Palavestra 0 5 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Vardan Manukyan 2 6 6
Mateya Stanisavljevic 0 1 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6
Carlos Giraldi 0 2 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Zoran Ludoski 2 6 6
Aleksandar Hudjec 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Vlado Jankanj 2 6 6
Vasil Shandarov 0 4 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Cahir Warik 2 6 6
Ognjen Jagrovic 0 2 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Andrej Tasevski 1 w/o 6
Milan Drinic 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Daskalovic 2 6 4 10
Nikola Mitrovic 1 0 6 5
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Nemanja Bojkovic 2 3 6 10
Boris Stojanovic 1 6 3 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Angel Hernandez 2 6 6 10
Mihail Ivanov 0 3 3 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Rejhan Gicic 2 6 3 10
Balsa Djokovic 1 4 6 8
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Kabeer Kapasi 2 6 6 10
Ilija Zoroja 0 3 0 8
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
15.06.24
Finale
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 2 6 10
Stefan Latinovic/Luka Pavlovic 1 6 2 1
14.06.24
Halve finale
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 3 6 10
Saveliy Ivanov/Savva Polukhin 1 6 4 4
14.06.24
Halve finale
Stefan Latinovic/Luka Pavlovic 2 7 6 10
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 0 64 4 4
13.06.24
Kwartfinale
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 2 7 6
Aleksandar Ljubojevic/Astro Pilipovic 0 68 2
13.06.24
Kwartfinale
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Michael Bassem Sobhy/Faris Zakaryia 0 3 2
13.06.24
Kwartfinale
Stefan Latinovic/Luka Pavlovic 2 4 6 10
Novak Novakovic/Stefan Skobelev 1 6 1 5
13.06.24
Kwartfinale
Saveliy Ivanov/Savva Polukhin 2 6 6 10
Nicolas Rafael Goldberg Alviani/David Naharro 0 2 4 5
11.06.24
1e ronde
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Jordi Garcia Mestre/Kirill Mishkin 0 3 4
11.06.24
1e ronde
Nicolas Rafael Goldberg Alviani/David Naharro 2 2 7 10
Tommaso Compagnucci/Denis Constantin Spiridon 1 6 64 8
11.06.24
1e ronde
Aleksandar Ljubojevic/Astro Pilipovic 2 6 6 10
Mihail Ivanov/Vasil Shandarov 0 3 4 8
11.06.24
1e ronde
Stefan Latinovic/Luka Pavlovic 2 7 6
Samuel Martinez Arjona/Joan Torres Espinosa 0 5 4
11.06.24
1e ronde
Saveliy Ivanov/Savva Polukhin 2 6 6
Stefan Milicevic/Dusan Obradovic 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Michael Bassem Sobhy/Faris Zakaryia 2 6 6
Nikola Lulic/Yutong Su 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Dinko Dinev/Vardan Manukyan 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Novak Novakovic/Stefan Skobelev 2 6 6
Zoran Ludoski/Viktor Markov 0 3 2
<