M15 Monastir 2024 livescore, live uitslagen

M15 Monastir live, $15K

Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
16.06.24
Finale
Kris Van Wyk 2 6 7
Egor Agafonov 0 1 5
15.06.24
Halve finale
Kris Van Wyk 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 3 3
15.06.24
Halve finale
Egor Agafonov 2 6 6
Etienne Donnet 0 1 4
14.06.24
Kwartfinale
Kris Van Wyk 2 7 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 5 2
14.06.24
Kwartfinale
Manish Sureshkumar 2 6 6
Alexandre Reco 0 2 2
14.06.24
Kwartfinale
Etienne Donnet 2 7 6
Natan Rodrigues 0 68 1
14.06.24
Kwartfinale
Egor Agafonov 2 6 6
Peter Alam 0 2 3
13.06.24
2e ronde
Kris Van Wyk 2 6 6 6
Niklas Schell 1 2 74 4
13.06.24
2e ronde
Manish Sureshkumar 2 6 6
Amr Elsayed 0 2 2
13.06.24
2e ronde
Alexandre Reco 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 3 1
13.06.24
2e ronde
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 3 6 7
Daniel Khazime 1 6 1 65
13.06.24
2e ronde
Etienne Donnet 1 6 3
Jack Loutit scratch 0 1 2
13.06.24
2e ronde
Natan Rodrigues 2 6 6
Milosz Sroka 0 0 1
13.06.24
2e ronde
Egor Agafonov 2 7 3 6
Nicolas Jadoun 1 5 6 3
13.06.24
2e ronde
Peter Alam 2 6 6
Yanis Ghazouani Durand 0 4 0
11.06.24
1e ronde
Niklas Schell 2 7 6
Jordan Chiu 0 64 1
11.06.24
1e ronde
Alexandre Reco 2 2 6 6
Ammar Elamin 1 6 2 2
11.06.24
1e ronde
Peter Alam 2 4 6 6
Tai Sach 1 6 4 2
11.06.24
1e ronde
Milosz Sroka 2 6 6
Artom Mukhtarulin 0 1 4
11.06.24
1e ronde
Jack Loutit 2 7 6
Noah Lopez 0 64 3
12.06.24
1e ronde
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Lohithaksha Bathrinath 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Kris Van Wyk 2 3 6 6
Tianhui Zhang 1 6 4 1
12.06.24
1e ronde
Manish Sureshkumar 2 6 6
Paul Ender 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 7 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 62 3
12.06.24
1e ronde
Etienne Donnet 2 6 6
Thomas Drayton 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Natan Rodrigues 2 4 6 6
Aziz Ouakaa 1 6 3 2
12.06.24
1e ronde
Egor Agafonov 2 6 6
Lachlan Vickery 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Amr Elsayed 2 6 6
Nicolas Ifi 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Nicolas Jadoun 2 6 6
Maximo Oberto Calleri 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Yanis Ghazouani Durand 2 6 6
Robin Boeckli 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Daniel Khazime 2 7 1 6
Rudolf Niklas Christiansen 1 5 6 3
10.06.24
Kwalif.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6
Victor Sklenka 0 3 4
10.06.24
Kwalif.
Rudolf Niklas Christiansen 2 7 6
Ahmed Mouhan 0 5 0
10.06.24
Kwalif.
Natan Rodrigues 2 6 6
Hugo Pierre 0 4 2
10.06.24
Kwalif.
Lohithaksha Bathrinath 2 3 6 10
Milosz Sroka 1 6 1 4
10.06.24
Kwalif.
Paul Ender 2 6 6
Ruslan Serazhetdinov 0 3 3
10.06.24
Kwalif.
Thomas Drayton 2 3 6 10
Jules Leroux 1 6 1 6
10.06.24
Kwalif.
Lachlan Vickery 2 7 6
Maximillian Relic 0 64 4
10.06.24
Kwalif.
Robin Boeckli 2 6 6
Arthur O'Sullivan 0 3 4
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Hugo Pierre 2 6 6
Josh Roe Flannelly 0 4 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 7 6
Brar Navraj Singh Nav 0 5 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Ahmed Mouhan 2 6 6
Lyle Zaloumis 0 1 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Rudolf Niklas Christiansen 2 6 7
Alexey Dubinin 0 4 5
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Natan Rodrigues 2 7 6
Valentino De Pellegrin 0 61 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Lohithaksha Bathrinath 2 7 6
Cian Maguire 0 65 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Milosz Sroka 2 6 6
Andre Coopersmith 0 3 0
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Victor Sklenka 2 7 6
Carlos Maria Zarate 0 5 3
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Paul Ender 2 6 6
Ben Stecker 0 2 1
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Arthur O'Sullivan 2 6 6
Mattia Ricci 0 1 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Jules Leroux 2 6 6
Freddie Healey 0 3 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Thomas Drayton 2 6 3 10
Jake Trondson 1 2 6 8
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Lachlan Vickery 2 6 6
Joel Mark Gibson 0 3 3
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Ruslan Serazhetdinov 2 7 6
Leon Formella 0 64 4
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Robin Boeckli 2 6 6
Gil Brahier 0 4 2
10.06.24
2e ronde van de kwal.
Maximillian Relic 2 6 6
Amrutjay Mohanty 0 1 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Pierre 2 6 6
Bouraoui Fares 0 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6
Finn Lester 0 1 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexey Dubinin 1 7 2
Nicolas Philibert scratch 0 5 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Valentino De Pellegrin 1 w/o
Inas Sarajlic 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Ahmed Mouhan 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Rudolf Niklas Christiansen 2 6 6
George Gregoriou 0 1 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Leon Formella 1 6 5
Maksym Khlyvniuk scratch 0 1 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Natan Rodrigues 1 3
Alvaro Garcia scratch 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Lohithaksha Bathrinath 1 w/o
Sarthak Sharma 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Milosz Sroka 1 w/o
Khaled Frikha 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Victor Sklenka 2 6 6
Yosri Abdelmoula 0 1 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Lyle Zaloumis 1 w/o
Francois Van Wyk 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Cian Maguire 2 6 6
Takahiro Kubo 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Josh Roe Flannelly 2 6 6
Haithem Rabbouche 0 1 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Paul Ender 2 6 6
Mohamed Sanad Bouhlel 0 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Amrutjay Mohanty 1 w/o
Rayen Hermassi 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Arthur O'Sullivan 1 3
Patrick Yeh Hsiang Wong scratch 0 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Jules Leroux 1 6 3
Photos Photiades (2003) scratch 0 3 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Drayton 1 w/o
Patrik Hinz 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Jake Trondson 1 w/o
Ashwajit Senjam 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Lachlan Vickery 2 6 6
Sam Baldwin 0 2 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Brar Navraj Singh Nav 2 4 7 10
Scott Cameron 1 6 63 5
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Freddie Healey 2 6 6
Kaivalya Raval 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Ruslan Serazhetdinov 2 7 4 10
Mateo Matulovich 1 5 6 8
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Robin Boeckli 1 w/o
Sirojiddin Musurmonov 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mattia Ricci 2 3 6 10
Aniketh Venkataraman 1 6 3 8
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Gil Brahier 1 w/o
Jan Neuburger Higby 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Maria Zarate 2 6 6
Safwan Alzeyadi 0 2 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Joel Mark Gibson 1 w/o
Tristan Berard 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Maximillian Relic 2 6 6
Lleyton Richards 0 1 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Ben Stecker 2 6 6
Ian Jiang 0 3 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Andre Coopersmith 1 w/o
Theertha Shashank Macherla 0
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
15.06.24
Finale
Egor Agafonov/Grigoriy Lomakin 2 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Kris Van Wyk 0 3 3
14.06.24
Halve finale
Egor Agafonov/Grigoriy Lomakin 2 6 6
Valentino De Pellegrin/Victor Sklenka 0 0 3
14.06.24
Halve finale
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Kris Van Wyk 2 7 6
Amr Elsayed/Aziz Ouakaa 0 5 1
13.06.24
Kwartfinale
Amr Elsayed/Aziz Ouakaa 2 6 2 10
Finn Lester/Tianhui Zhang 1 3 6 8
13.06.24
Kwartfinale
Egor Agafonov/Grigoriy Lomakin 2 6 6
Cian Maguire/Josh Roe Flannelly 0 1 1
13.06.24
Kwartfinale
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Kris Van Wyk 2 7 3 10
Etienne Donnet/Natan Rodrigues 1 62 6 7
13.06.24
Kwartfinale
Valentino De Pellegrin/Victor Sklenka 2 7 6
Lohithaksha Bathrinath/Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 65 1
11.06.24
1e ronde
Lohithaksha Bathrinath/Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 4 7 10
Photos Photiades (2003)/Jake Trondson 1 6 64 4
11.06.24
1e ronde
Amr Elsayed/Aziz Ouakaa 2 6 6
Leon Formella/Ben Stecker 0 1 2
11.06.24
1e ronde
Egor Agafonov/Grigoriy Lomakin 2 7 6
Yanis Ghazouani Durand/Jules Leroux 0 5 4
11.06.24
1e ronde
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Kris Van Wyk 2 6 6
Safwan Alzeyadi/Ahmed Mouhan 0 2 0
11.06.24
1e ronde
Etienne Donnet/Natan Rodrigues 2 6 7
Ammar Elamin/Noah Lopez 0 2 63
11.06.24
1e ronde
Finn Lester/Tianhui Zhang 2 6 3 10
Mateo Matulovich/Carlos Maria Zarate 1 2 6 2
11.06.24
1e ronde
Valentino De Pellegrin/Victor Sklenka 2 7 7
Jordan Chiu/Manish Sureshkumar 0 64 5
11.06.24
1e ronde
Cian Maguire/Josh Roe Flannelly 1 6 4
Jack Loutit/Tai Sach scratch 0 3 2
<