M15 Tallahassee 2022 livescore, live uitslagen

M15 Tallahassee live, $15K

Heren enkelspel I. hard USA M15 Tallahassee sets 1 2 3 4 5
30.10.22
Finale
Alex Knaff 2 6 6
William Grant 0 3 0
29.10.22
Halve finale
Alex Knaff 2 4 7 7
Philip Henning 1 6 62 63
29.10.22
Halve finale
William Grant 2 7 6
Andreja Petrovic 0 64 4
28.10.22
Kwartfinale
Alex Knaff 2 4 6 7
Antoine Cornut-Chauvinc 1 6 3 5
28.10.22
Kwartfinale
William Grant 1 6
Ryan Shane scratch 0 3
28.10.22
Kwartfinale
Philip Henning 2 5 6 6
Cooper Williams 1 7 3 1
28.10.22
Kwartfinale
Andreja Petrovic 2 6 6 6
Cash Hanzlik 1 3 75 0
27.10.22
2e ronde
Ryan Shane 2 3 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 1 6 1 4
27.10.22
2e ronde
Alex Knaff 2 6 6
Marcus McDaniel 0 3 1
27.10.22
2e ronde
William Grant 2 6 6
Loris Pourroy 0 4 4
27.10.22
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Jonas Pelle Hartenstein 0 1 3
27.10.22
2e ronde
Philip Henning 2 6 6
Youcef Rihane 0 1 1
27.10.22
2e ronde
Andreja Petrovic 2 6 6
Andres Martin 0 4 4
27.10.22
2e ronde
Cash Hanzlik 2 6 6
Trent Bryde 0 4 3
27.10.22
2e ronde
Cooper Williams 2 6 6
Dan Martin 0 4 2
25.10.22
1e ronde
Ryan Shane 2 6 6
Leanid Boika 0 2 3
25.10.22
1e ronde
Alex Knaff 2 6 7
Kousuke Ogura 0 3 63
25.10.22
1e ronde
William Grant 2 6 5 6
Filip Jeff Planinsek 1 0 7 4
25.10.22
1e ronde
Loris Pourroy 2 6 6
Axel Garcian 0 2 4
26.10.22
1e ronde
Ricardo Rodriguez-Pace 2 7 3 6
Nemanja Malesevic 1 66 6 4
26.10.22
1e ronde
Trent Bryde 2 7 6
Younes Lalami Laaroussi 0 5 3
26.10.22
1e ronde
Dan Martin 2 6 3 6
Leo Vithoontien 1 4 6 3
26.10.22
1e ronde
Youcef Rihane 2 4 6 7
Jakob Schnaitter 1 6 1 63
26.10.22
1e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 7 0 6
Mark Wallner 1 66 6 3
26.10.22
1e ronde
Philip Henning 2 6 6
Blaise Bicknell 0 2 1
26.10.22
1e ronde
Andreja Petrovic 2 6 6
Rowland Phillips 0 3 2
26.10.22
1e ronde
Marcus McDaniel 2 6 6 6
Paul Inchauspe 1 3 71 1
26.10.22
1e ronde
Cash Hanzlik 2 6 6
Eduardo Nava 0 2 1
26.10.22
1e ronde
Andres Martin 2 6 7
Learner Tien 0 3 5
26.10.22
1e ronde
Cooper Williams 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 4 1
26.10.22
1e ronde
Jonas Pelle Hartenstein 2 6 6 7
Kyle Kang 1 76 3 69
25.10.22
Kwalif.
Trent Bryde 2 7 4 10
Mateusz Terczynski 1 64 6 7
25.10.22
Kwalif.
Rowland Phillips 2 6 6
John Bernard 0 4 4
25.10.22
Kwalif.
Nemanja Malesevic 2 6 7
Aleksa Ciric 0 3 67
25.10.22
Kwalif.
Philip Henning 2 6 6
Joshua Dous Karpenschif 0 3 1
25.10.22
Kwalif.
Marcus McDaniel 2 6 3 10
Martim Leote Prata 1 3 6 7
25.10.22
Kwalif.
Leo Vithoontien 2 6 6
Jaycer Lyeons 0 3 0
25.10.22
Kwalif.
Jonas Pelle Hartenstein 2 1 6 10
Carles Hernandez 1 6 4 4
25.10.22
Kwalif.
Mark Wallner 2 6 6
Jody Maginley 0 3 2
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Mateusz Terczynski 2 6 3 10
Roman Postolka 1 1 6 8
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Trent Bryde 2 7 6
Patrick Harper 0 5 2
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Jody Maginley 2 6 6
Liam Puttergill 0 2 2
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Martim Leote Prata 2 6 6
Maks Silagy 0 3 2
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Jaycer Lyeons 2 6 7
Jacob Olar 0 3 65
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Rowland Phillips 2 6 6
Alex Zuckerman 0 3 1
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Nemanja Malesevic 2 6 6
Santiago Padilla Cote 0 3 2
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Philip Henning 2 6 6
James Connel 0 4 3
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Carles Hernandez 2 6 6
Niklas Von Hellens 0 3 0
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Aleksa Ciric 2 7 7
Keshav Chopra 0 64 65
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Marcus McDaniel 2 6 6
Abraham Asaba 0 1 1
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Joshua Dous Karpenschif 2 4 6 10
Matias Ponce De Leon Gomila 1 6 2 6
24.10.22
1e ronde van de kwal.
John Bernard 2 7 6
Sebastian Rafael Sotelo 0 64 3
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Leo Vithoontien 2 3 6 10
Jake Bhangdia 1 6 3 3
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Jonas Pelle Hartenstein 2 6 3 13
Alex Bulte 1 3 6 11
24.10.22
1e ronde van de kwal.
Mark Wallner 2 6 6
Carlos Gimenez Perez 0 0 2
Heren dubbelspel I. hard USA M15 Tallahassee sets 1 2 3 4 5
28.10.22
Finale
Abraham Asaba/Jody Maginley 2 4 6 10
Ricardo Rodriguez-Pace/Mateusz Terczynski 1 6 2 7
27.10.22
Halve finale
Abraham Asaba/Jody Maginley 2 7 7
Joshua Dous Karpenschif/Maks Silagy 0 64 69
27.10.22
Halve finale
Ricardo Rodriguez-Pace/Mateusz Terczynski 2 6 7
Axel Garcian/Cash Hanzlik 0 2 5
26.10.22
Kwartfinale
Joshua Dous Karpenschif/Maks Silagy 2 7 3 10
Patrick Harper/Martim Leote Prata 1 64 6 7
26.10.22
Kwartfinale
Axel Garcian/Cash Hanzlik 2 1 6 10
Kyle Kang/Eduardo Nava 1 6 3 6
26.10.22
Kwartfinale
Abraham Asaba/Jody Maginley 2 6 6
William Grant/Learner Tien 0 1 4
26.10.22
Kwartfinale
Ricardo Rodriguez-Pace/Mateusz Terczynski 2 2 6 10
Isaac Nortie Nortey/Roy Stepanov 1 6 4 5
25.10.22
1e ronde
Joshua Dous Karpenschif/Maks Silagy 2 7 6
Chukwudumebi Smarty/Leonardo Vega 0 5 2
25.10.22
1e ronde
Isaac Nortie Nortey/Roy Stepanov 2 7 4 10
Sekou Bangoura/Sathi Reddy Chirala 1 5 6 7
25.10.22
1e ronde
Axel Garcian/Cash Hanzlik 2 7 2 10
Antoine Cornut-Chauvinc/Alex Knaff 1 62 6 8
25.10.22
1e ronde
Abraham Asaba/Jody Maginley 2 7 3 14
Andreja Petrovic/Loris Pourroy 1 5 6 12
25.10.22
1e ronde
William Grant/Learner Tien 2 6 4 10
Blaise Bicknell/Rowland Phillips 1 3 6 7
25.10.22
1e ronde
Ricardo Rodriguez-Pace/Mateusz Terczynski 2 5 6 10
Younes Lalami Laaroussi/Brandon Perez 1 7 4 3
25.10.22
1e ronde
Kyle Kang/Eduardo Nava 2 7 7
Paul Inchauspe/Cooper Williams 0 5 64
26.10.22
1e ronde
Patrick Harper/Martim Leote Prata 2 6 6
William Bushamuka/Mwendwa Mbithi 0 2 2
<