M25 Kiseljak 2024 livescore, live uitslagen

M25 Kiseljak live, $25K

Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak sets 1 2 3 4 5
02.06.24
Finale
Maks Kasnikowski 2 6 6
Jay Clarke 0 2 2
01.06.24
Halve finale
Jay Clarke 2 4 7 6
Marat Sharipov (RUS) 1 6 5 3
01.06.24
Halve finale
Maks Kasnikowski 2 6 6 6
Daniel Dutra Da Silva 1 4 75 1
31.05.24
Kwartfinale
Daniel Dutra Da Silva 2 6 3 6
Jakub Paul 1 3 6 3
31.05.24
Kwartfinale
Jay Clarke 2 6 6
Matias Soto 0 2 4
31.05.24
Kwartfinale
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Koray Kirci 0 2 0
31.05.24
Kwartfinale
Maks Kasnikowski 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 3 1
30.05.24
2e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 7 6
John Sperle 0 65 2
30.05.24
2e ronde
Jay Clarke 2 6 6 6
Juan Bautista Otegui 1 71 4 1
30.05.24
2e ronde
Koray Kirci 2 6 2 7
Marko Topo 1 0 6 5
30.05.24
2e ronde
Matthew Dellavedova 2 6 3 6
Sergey Fomin 1 3 6 3
30.05.24
2e ronde
Jakub Paul 2 6 6
Rio Noguchi 0 1 1
30.05.24
2e ronde
Matias Soto 2 6 6
Vladan Tadic 0 3 3
30.05.24
2e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 7
Elmer Moller 0 2 65
30.05.24
2e ronde
Maks Kasnikowski 1 6 3
Faris Zakaryia scratch 0 4 3
28.05.24
1e ronde
Sergey Fomin 2 6 6
Antonio Pelivan 0 0 0
28.05.24
1e ronde
Rio Noguchi 2 6 6
Nikola Jovanovic 0 1 0
29.05.24
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Koki Matsuda 0 0 4
29.05.24
1e ronde
Jay Clarke 2 6 5 6
Noa Vukadin 1 2 7 1
29.05.24
1e ronde
Koray Kirci 2 6 6
Ivan Biletic 0 0 4
29.05.24
1e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Ivan Kazakov 0 1 1
29.05.24
1e ronde
Matthew Dellavedova 2 7 6
Sasa Markovic 0 610 1
29.05.24
1e ronde
Jakub Paul 2 6 2 6
Alen Mujakic 1 0 6 0
29.05.24
1e ronde
Matias Soto 2 6 6
Oskar Oliver Stuchlik 0 3 1
29.05.24
1e ronde
Faris Zakaryia 2 6 7
Marko Mesarovic 0 3 5
29.05.24
1e ronde
Vladan Tadic 2 6 4 6
Denys Klok 1 3 6 2
29.05.24
1e ronde
John Sperle 2 6 2 7
Stefan Latinovic 1 3 6 63
29.05.24
1e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Thomas Patton 0 4 2
29.05.24
1e ronde
Elmer Moller 2 6 6
Marlon Vankan 0 4 0
29.05.24
1e ronde
Maks Kasnikowski 2 7 6
Michel Hopp 0 5 4
29.05.24
1e ronde
Marko Topo 2 6 6
Lukas Pokorny 0 1 0
28.05.24
Kwalif.
Stefan Latinovic 1 6 2
Rafael Giotis scratch 0 1 0
28.05.24
Kwalif.
Michel Hopp 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 2 1
28.05.24
Kwalif.
Ivan Kazakov 2 6 6
Nino Toto 0 4 1
28.05.24
Kwalif.
Alen Mujakic 2 6 6
Tristan Nitschke 0 1 2
28.05.24
Kwalif.
Noa Vukadin 2 6 6
Mateo Martinovic 0 0 1
28.05.24
Kwalif.
Thomas Patton 1 6 1
Davud Amirov scratch 0 0 0
28.05.24
Kwalif.
Marko Mesarovic 2 2 6 10
Razvan Baiant 1 6 2 7
28.05.24
Kwalif.
Oskar Oliver Stuchlik 2 6 6
Andrej Radojicic 0 3 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Davud Amirov 2 6 6
Anthony Popyrin 0 2 4
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Razvan Baiant 2 6 6
Amir Skrijelj 0 0 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Latinovic 2 6 6
Luka Licina 0 1 0
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Rafael Giotis 2 6 6
Albert Calin 0 1 0
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Mateo Martinovic 2 2 6 13
Emiliano Jorquera 1 6 4 11
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Michel Hopp 2 6 6
Ismar Basalic 0 0 0
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Ivan Kazakov 2 2 7 10
Tymofiy Khrystyuk 1 6 5 4
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 6 6
Gabriel Schenekenberg 0 3 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Alen Mujakic 2 6 7
Lazar Dimitrijevic 0 1 64
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Noa Vukadin 2 6 6
Kristian Tumbas Kajgo 0 1 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Tarik Bajrovic 1 4
Nicola Ion scratch 0 4
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrej Radojicic 2 1 6 10
Boris Stojanovic 1 6 3 3
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Thomas Patton 2 6 6
Aleksa Stojcic 0 2 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Tristan Nitschke 2 6 6
Ricardo Batista 0 2 1
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Marko Mesarovic 2 6 6
Paul Howe 0 2 2
27.05.24
2e ronde van de kwal.
Oskar Oliver Stuchlik 2 6 6
Gasper Skof 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Boris Stojanovic 2 6 6
Kemal Asotic 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gasper Skof 1 w/o
Vansh Janghu 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Albert Calin 1 w/o
Kai Stetzer 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Amir Skrijelj 2 6 6
Nikola Lazetic 0 0 0
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Anthony Popyrin 2 6 6
Petar Biletic 0 0 1
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Emiliano Jorquera 2 4 7 14
Pavel Kelo 1 6 65 12
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Kristian Tumbas Kajgo 2 6 6
Temurmalik Amirov 0 2 4
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Dimitrijevic 2 6 7
Gabriele Mellerio 0 4 65
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Tristan Nitschke 2 6 6
Afan Nekovic 0 1 0
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicola Ion 2 6 6 10
Alexander Pustovit 1 0 75 7
27.05.24
1e ronde van de kwal.
Tymofiy Khrystyuk 2 6 6
Patrick Toman 0 2 0
Heren dubbelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak sets 1 2 3 4 5
01.06.24
Finale
Koki Matsuda/Rio Noguchi 2 2 7 11
Jakub Paul/Matej Vocel 1 6 65 9
31.05.24
Halve finale
Jakub Paul/Matej Vocel 2 6 7
Sergey Fomin/Marat Sharipov (RUS) 0 4 62
31.05.24
Halve finale
Koki Matsuda/Rio Noguchi 2 3 6 10
Finn Reynolds/Adam Taylor 1 6 3 8
30.05.24
Kwartfinale
Jakub Paul/Matej Vocel 2 6 4 13
John Sperle/Marlon Vankan 1 4 6 11
30.05.24
Kwartfinale
Sergey Fomin/Marat Sharipov (RUS) 1 w/o
Maks Kasnikowski/Elmer Moller 0
30.05.24
Kwartfinale
Koki Matsuda/Rio Noguchi 2 6 6
Razvan Baiant/Ivan Kazakov 0 2 1
30.05.24
Kwartfinale
Finn Reynolds/Adam Taylor 2 6 6
Ivan Biletic/Daniel Dutra Da Silva 0 3 3
28.05.24
1e ronde
John Sperle/Marlon Vankan 2 6 6
Koray Kirci/Faris Zakaryia 0 3 3
28.05.24
1e ronde
Jakub Paul/Matej Vocel 2 6 6
Tarik Bajrovic/Alexander Pustovit 0 1 1
28.05.24
1e ronde
Maks Kasnikowski/Elmer Moller 2 3 6 10
Jay Clarke/Lukas Pokorny 1 6 3 8
28.05.24
1e ronde
Sergey Fomin/Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Denys Klok/Patrick Toman 0 1 3
28.05.24
1e ronde
Razvan Baiant/Ivan Kazakov 2 6 3 11
Stefan Latinovic/Andrej Radojicic 1 2 6 9
28.05.24
1e ronde
Koki Matsuda/Rio Noguchi 2 6 6
Juan Bautista Otegui/Gabriel Schenekenberg 0 4 3
29.05.24
1e ronde
Finn Reynolds/Adam Taylor 2 6 6
Emiliano Jorquera/Anthony Popyrin 0 2 2
30.05.24
1e ronde
Ivan Biletic/Daniel Dutra Da Silva 2 7 6
Vladan Tadic/Marko Topo 0 65 1
<