M25 Nussloch 2024 livescore, live uitslagen

M25 Nussloch live, $25K

Heren enkelspel Carpet Germany M25 Nussloch sets 1 2 3 4 5
28.01.24
Finale
Daniel Masur 2 6 6
Tom Gentzsch 0 1 3
27.01.24
Halve finale
Daniel Masur 2 6 6 6
Alastair Gray 1 4 75 1
27.01.24
Halve finale
Tom Gentzsch 2 7 3 6
Hazem Naow 1 63 6 3
26.01.24
Kwartfinale
Daniel Masur 2 6 6
Leopold Zima 0 0 2
26.01.24
Kwartfinale
Hazem Naow 1 6 4
Millen Hurrion scratch 0 4 3
26.01.24
Kwartfinale
Alastair Gray 2 5 7 6
Robert Strombachs 1 7 5 4
26.01.24
Kwartfinale
Tom Gentzsch 2 6 4 6
Max Hans Rehberg 1 2 6 4
25.01.24
2e ronde
Daniel Masur 2 6 2 7
Vincent Marysko 1 1 6 65
25.01.24
2e ronde
Hazem Naow 2 6 6
David Poljak 0 4 4
25.01.24
2e ronde
Leopold Zima 2 6 2 7
Kirill Kivattsev 1 4 6 66
25.01.24
2e ronde
Alastair Gray 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 3 3
25.01.24
2e ronde
Robert Strombachs 2 6 6
Patrick Zahraj 0 3 3
25.01.24
2e ronde
Max Hans Rehberg 2 6 7
Louis Wessels 0 2 5
25.01.24
2e ronde
Millen Hurrion 2 6 7
Daniil Glinka 0 3 5
25.01.24
2e ronde
Tom Gentzsch 2 6 6
Adam Heinonen 0 3 4
23.01.24
1e ronde
Hazem Naow 2 6 6
Neil Oberleitner 0 3 2
23.01.24
1e ronde
Patrick Zahraj 2 6 6
Kai Wehnelt 0 3 3
23.01.24
1e ronde
Daniil Glinka 2 6 6
Sander Jong 0 3 2
23.01.24
1e ronde
Alastair Gray 2 6 6
Florian Broska 0 3 4
23.01.24
1e ronde
Millen Hurrion 2 6 6
Elmar Ejupovic 0 3 4
23.01.24
1e ronde
Vincent Marysko 2 6 6
Lasse Poertner 0 3 4
24.01.24
1e ronde
David Poljak 2 6 6
Henrik Bladelius 0 2 1
24.01.24
1e ronde
Daniel Masur 2 5 6 6
Jannik Maute 1 7 4 2
24.01.24
1e ronde
Louis Wessels 2 6 7
Maurus Malgiaritta 0 3 67
24.01.24
1e ronde
Kirill Kivattsev 2 6 7
Kai Lemstra 0 1 62
24.01.24
1e ronde
Leopold Zima 2 6 2 6
John Echeverria 1 4 6 4
24.01.24
1e ronde
Alexandros Skorilas 2 6 6
Lewie Lane 0 3 3
24.01.24
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 6
Louis Van Herck 0 3 1
24.01.24
1e ronde
Adam Heinonen 2 7 7
Edison Ambarzumjan 0 610 5
24.01.24
1e ronde
Max Hans Rehberg 2 6 3 6
Maik Steiner 1 4 6 3
24.01.24
1e ronde
Tom Gentzsch 2 7 6
Mats Rosenkranz 0 66 3
22.01.24
Kwalif.
Louis Van Herck 2 6 7
Eskander Guryev 0 1 63
22.01.24
Kwalif.
Edison Ambarzumjan 2 6 6
Emil Rast 0 3 4
22.01.24
Kwalif.
Leopold Zima 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 2
22.01.24
Kwalif.
Maik Steiner 2 6 6
Moritz Hoffmann 0 4 1
22.01.24
Kwalif.
Adam Heinonen 2 6 3 10
Yvo Panak 1 1 6 7
22.01.24
Kwalif.
Maurus Malgiaritta 2 7 7
Mariano Dedura-Palomero 0 5 64
22.01.24
Kwalif.
Jannik Maute 1 6 3
Dario Drebenstedt scratch 0 0 1
22.01.24
Kwalif.
Henrik Bladelius 2 6 7
Jannik Opitz 0 2 66
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Yvo Panak 2 7 6
Vojtech Vlkovsky 0 5 1
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Karlo Cubelic 2 7 6
Nino Toto 0 60 1
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Leopold Zima 2 6 6
Gabriel Moroder 0 1 4
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Dario Drebenstedt 2 6 2 10
Stepan Pecak 1 3 6 8
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Moritz Hoffmann 2 6 6
Martin Benes 0 2 1
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Maik Steiner 2 6 6
Hanu Patel 0 3 0
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Adam Heinonen 2 6 6
Aaron Funk 0 4 4
21.01.24
2e ronde van de kwal.
Jannik Maute 2 6 6
Thibault Frumholz 0 1 3
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Jannik Opitz 2 6 6
Henri Haupt 0 4 2
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Louis Van Herck 2 6 5 10
Filip Krolo 1 4 7 8
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Edison Ambarzumjan 2 6 7
Cedric Holzmann 0 2 5
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Maurus Malgiaritta 2 3 6 10
Tom Frederik Siebold 1 6 4 6
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Eskander Guryev 2 6 3 15
Tim Ruehl 1 3 6 13
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Henrik Bladelius 2 7 3 10
Alexander Kuerschner 1 5 6 8
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Mariano Dedura-Palomero 2 7 6
Daan Meijer 0 5 4
22.01.24
2e ronde van de kwal.
Emil Rast 2 6 6
Mikail Alimli 0 4 2
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Kuerschner 2 7 4 10
Rob Van Den Berg 1 5 6 8
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Louis Van Herck 2 6 6
Vincent Stickdorn 0 4 2
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Dario Drebenstedt 2 6 6
Marc Schmidt 0 0 0
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Moritz Hoffmann 2 6 6
Patric Prinoth 0 2 1
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Elia Joel Affolter 0 1 3
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Thibault Frumholz 2 7 7
Torben Steinorth 0 63 61
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Cedric Holzmann 2 4 7 10
Mihailo Milenkovic 1 6 65 5
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 6 6
Erwin Troebinger 0 1 3
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Eskander Guryev 2 6 6
Volker Anhalt 0 0 1
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Moroder 2 7 6
Niklas Grunewald 0 5 4
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Henri Haupt 2 6 6
Vincent Vohl 0 3 3
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Daan Meijer 2 6 6
Nicolas Affolter 0 3 4
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Emil Rast 2 6 6
Iso Muhtorov 0 1 2
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Aaron Funk 2 6 6
Maxim Eyers 0 2 2
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Hanu Patel 2 6 6
Luca Parenti 0 4 0
21.01.24
1e ronde van de kwal.
Tom Frederik Siebold 2 6 7
Sergej Topic 0 4 67
Heren dubbelspel Carpet Germany M25 Nussloch sets 1 2 3 4 5
27.01.24
Finale
Daniel Masur/Kai Wehnelt 2 6 3 10
Patrik Rikl/Matej Vocel 1 1 6 8
26.01.24
Halve finale
Patrik Rikl/Matej Vocel 2 6 6
Florian Broska/Tim Ruehl 0 2 3
26.01.24
Halve finale
Daniel Masur/Kai Wehnelt 2 7 6
Kai Lemstra/Patrick Zahraj 0 5 3
25.01.24
Kwartfinale
Patrik Rikl/Matej Vocel 2 6 6
Sander Jong/Rik Muller 0 3 1
25.01.24
Kwartfinale
Kai Lemstra/Patrick Zahraj 2 6 4 10
Tom Gentzsch/Leopold Zima 1 4 6 5
25.01.24
Kwartfinale
Daniel Masur/Kai Wehnelt 2 6 6
John Echeverria/Hazem Naow 0 2 2
25.01.24
Kwartfinale
Florian Broska/Tim Ruehl 2 7 7
James Davis/David Stevenson 0 65 62
23.01.24
1e ronde
Patrik Rikl/Matej Vocel 2 7 7
Stepan Pecak/Vojtech Vlkovsky 0 5 65
23.01.24
1e ronde
Kai Lemstra/Patrick Zahraj 2 6 6
Simon Carr/Kirill Kivattsev 0 2 4
23.01.24
1e ronde
Daniel Masur/Kai Wehnelt 2 6 6
Patric Prinoth/Erwin Troebinger 0 1 1
23.01.24
1e ronde
Tom Gentzsch/Leopold Zima 2 6 6
Dario Drebenstedt/Jannik Maute 0 2 4
23.01.24
1e ronde
Florian Broska/Tim Ruehl 2 6 7
Neil Oberleitner/David Poljak 0 4 5
23.01.24
1e ronde
John Echeverria/Hazem Naow 2 6 6
Jannik Opitz/Maik Steiner 0 4 4
23.01.24
1e ronde
James Davis/David Stevenson 2 6 3 10
Millen Hurrion/Alexandros Skorilas 1 4 6 7
24.01.24
1e ronde
Sander Jong/Rik Muller 2 6 6
Cedric Holzmann/Tom Frederik Siebold 0 3 2
<