M25 Reggio Emilia 2024 livescore, live uitslagen

M25 Reggio Emilia live, $25K

Heren enkelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Martin Klizan 2 6 6
Jelle Sels 0 4 4
18.05.24
Halve finale
Martin Klizan 2 7 6
Giovanni Fonio 0 5 0
18.05.24
Halve finale
Jelle Sels 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 2 3
17.05.24
Kwartfinale
Martin Klizan 2 6 6
Andrea Picchione 0 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Jelle Sels 1 4 7 3 3
Alexey Vatutin scratch 0 6 6 1
17.05.24
Kwartfinale
Enrico Dalla Valle 2 6 4 6
Giuseppe La Vela 1 4 6 4
17.05.24
Kwartfinale
Giovanni Fonio 2 6 6
Lorenzo Rottoli 0 4 3
16.05.24
2e ronde
Martin Klizan 2 6 6
Federico Bondioli 0 4 2
16.05.24
2e ronde
Alexey Vatutin 2 6 6
Facundo Juarez 0 3 3
16.05.24
2e ronde
Jelle Sels 2 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 1 6 3 3
16.05.24
2e ronde
Giovanni Fonio 2 6 6 6
Andrea Guerrieri 1 75 2 2
16.05.24
2e ronde
Lorenzo Rottoli 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 3 4
17.05.24
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Kaylan Bigun 0 2 4
17.05.24
2e ronde
Andrea Picchione 2 6 6
Luciano Carraro 0 0 0
17.05.24
2e ronde
Giuseppe La Vela 1 6
Alessandro Giannessi scratch 0 6
13.05.24
1e ronde
Alexey Vatutin 2 6 7
Martin Krumich 0 3 64
13.05.24
1e ronde
Giovanni Fonio 2 3 6 7
Federico Iannaccone 1 6 4 64
13.05.24
1e ronde
Lorenzo Rottoli 2 6 2 7
Luca Potenza 1 3 6 64
13.05.24
1e ronde
Kaylan Bigun 2 3 6 6
Gabriele Pennaforti 1 6 4 2
14.05.24
1e ronde
Martin Klizan 2 6 6
Kai Wehnelt 0 2 2
14.05.24
1e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 7
Massimo Giunta 0 65 5
14.05.24
1e ronde
Jelle Sels 2 7 6
Jay Clarke 0 64 2
14.05.24
1e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Mateo Del Pino 0 2 4
14.05.24
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 4 4
14.05.24
1e ronde
Andrea Guerrieri 1 5 6 3
Andrea Militi Ribaldi scratch 0 7 2 0
14.05.24
1e ronde
Luciano Carraro 2 4 6 7
Samuele Pieri 1 6 2 64
14.05.24
1e ronde
Oleksandr Ovcharenko 2 6 7
Alexander Zgirovsky 0 2 5
14.05.24
1e ronde
Andrea Picchione 2 6 5 6
Juan Carlos Prado Angelo 1 2 7 3
14.05.24
1e ronde
Giuseppe La Vela 2 6 6
Daniel Bagnolini 0 1 3
14.05.24
1e ronde
Toby Alex Kodat 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 3 1
14.05.24
1e ronde
Federico Bondioli 2 1 6 6
Giovanni Oradini 1 6 4 4
13.05.24
Kwalif.
Kai Wehnelt 2 6 7
Matteo Vavassori 0 4 63
13.05.24
Kwalif.
Facundo Juarez 2 6 6
Filippo Speziali 0 3 3
13.05.24
Kwalif.
Alexander Zgirovsky 2 4 6 10
Filippo Mazzola 1 6 0 8
13.05.24
Kwalif.
Luciano Carraro 2 6 6
Andrea Militi Ribaldi 0 4 4
13.05.24
Kwalif.
Federico Arnaboldi 2 4 6 10
Noah Perfetti 1 6 4 3
13.05.24
Kwalif.
Giuseppe La Vela 2 6 6
Alessandro Spadola 0 2 1
13.05.24
Kwalif.
Daniel Bagnolini 2 6 6
Filippo Giovannini 0 4 1
13.05.24
Kwalif.
Mateo Del Pino 2 2 7 11
Fausto Tabacco 1 6 62 9
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kai Wehnelt 2 6 6
Leonardo Iemmi 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 3 10
Hayden Jones 1 4 6 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Juarez 2 6 4 10
Sergio Badini 1 4 6 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Zgirovsky 2 6 7
Enrico Baldisserri 0 1 68
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Luciano Carraro 2 6 6
Alberto Morolli 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Riccardo Di Vita 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Militi Ribaldi 2 6 2 14
Riccardo Sansone 1 3 6 12
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Perfetti 2 7 6
Silvio Mencaglia 0 61 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Fausto Tabacco 2 6 6
Luca Parenti 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Speziali 2 6 6
Leonardo Taddia 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Giuseppe La Vela 2 4 6 10
Pasquale De Giorgio 1 6 3 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Spadola 2 3 6 10
Filippo Romano 1 6 1 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Bagnolini 2 6 6
Umberto Giovannini 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Del Pino 2 6 6
Simone Macchione 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Vavassori 2 2 7 10
Nicolo Consonni 1 6 63 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Mazzola 2 7 2 10
Stefano D'Agostino 1 63 6 8
Heren dubbelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Jay Clarke/Kai Wehnelt 2 5 6 10
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 1 7 2 8
16.05.24
Halve finale
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 2 6 6
Giovanni Oradini/Lorenzo Rottoli 0 3 4
16.05.24
Halve finale
Jay Clarke/Kai Wehnelt 2 6 6
Federico Bondioli/Filippo Romano 0 4 3
15.05.24
Kwartfinale
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 2 6 6
Alexey Vatutin/Alexander Zgirovsky 0 4 4
15.05.24
Kwartfinale
Federico Bondioli/Filippo Romano 2 6 6
Andrea Guerrieri/Riccardo Sansone 0 2 2
15.05.24
Kwartfinale
Giovanni Oradini/Lorenzo Rottoli 2 6 6
Filippo Giovannini/Umberto Giovannini 0 4 4
15.05.24
Kwartfinale
Jay Clarke/Kai Wehnelt 2 6 6
Alessandro Spadola/Matteo Vavassori 0 3 2
13.05.24
1e ronde
Alessandro Spadola/Matteo Vavassori 2 3 6 10
Facundo Juarez/Giuseppe La Vela 1 6 2 8
14.05.24
1e ronde
Filippo Giovannini/Umberto Giovannini 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko/Davide Spina 0 3 4
14.05.24
1e ronde
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 2 6 6
Luca Parenti/Leonardo Taddia 0 4 2
14.05.24
1e ronde
Federico Bondioli/Filippo Romano 2 6 6
Luca Potenza/Fausto Tabacco 0 2 4
14.05.24
1e ronde
Giovanni Oradini/Lorenzo Rottoli 2 6 6
Daniel Bagnolini/Alessio De Bernardis 0 4 4
14.05.24
1e ronde
Jay Clarke/Kai Wehnelt 2 6 6
Enrico Baldisserri/Noah Perfetti 0 3 3
14.05.24
1e ronde
Andrea Guerrieri/Riccardo Sansone 2 6 1 10
Giovanni Fonio/Alessandro Giannessi 1 3 6 6
14.05.24
1e ronde
Alexey Vatutin/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Buvaysar Gadamauri/Jelle Sels 0 4 3
<