M25 Santa Margherita 2024 livescore, live uitslagen

M25 Santa Margherita di Pula live, $25K

Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
20.04.24
Finale
Gabriele Piraino 2 7 6
Kirill Kivattsev 0 5 4
19.04.24
Halve finale
Kirill Kivattsev 2 6 6
Omni Kumar 0 2 3
19.04.24
Halve finale
Gabriele Piraino 2 7 3 6
Clement Chidekh 1 63 6 3
18.04.24
Kwartfinale
Kirill Kivattsev 2 6 6
Noah Perfetti 0 2 3
18.04.24
Kwartfinale
Clement Chidekh 2 6 4 6
Carlos Lopez Montagud 1 3 6 4
18.04.24
Kwartfinale
Omni Kumar 2 7 6
Michele Ribecai 0 61 0
18.04.24
Kwartfinale
Gabriele Piraino 2 4 6 6
Massimo Giunta 1 6 4 3
17.04.24
2e ronde
Kirill Kivattsev 2 6 5 6
Lorenzo Carboni 1 3 7 4
17.04.24
2e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 7 6
Alejo Sanchez Quilez 0 5 0
17.04.24
2e ronde
Clement Chidekh 2 6 7
Gianluca Cadenasso 0 4 63
17.04.24
2e ronde
Omni Kumar 2 6 6
Simon Beaupain 0 0 3
17.04.24
2e ronde
Noah Perfetti 2 3 6 6
Dax Donders 1 6 2 2
17.04.24
2e ronde
Massimo Giunta 2 6 4 6
Marcello Serafini 1 3 6 4
17.04.24
2e ronde
Gabriele Piraino 2 6 4 6
Oleksii Krutykh 1 4 6 4
17.04.24
2e ronde
Michele Ribecai 2 7 6
Gabriele Pennaforti 0 62 2
15.04.24
1e ronde
Kirill Kivattsev 2 3 6 6
Yshai Oliel 1 6 2 4
15.04.24
1e ronde
Clement Chidekh 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 2 2
15.04.24
1e ronde
Omni Kumar 2 6 6
Kiyan Santino Kasemi 0 2 1
15.04.24
1e ronde
Marcello Serafini 2 6 3 6
Fausto Tabacco 1 4 6 3
15.04.24
1e ronde
Gianluca Cadenasso 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 2 4
15.04.24
1e ronde
Lorenzo Carboni 2 6 5 6
Andrea Meduri 1 3 7 3
16.04.24
1e ronde
Simon Beaupain 2 6 7
Rocco Piatti 0 3 66
16.04.24
1e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 7 6
Gabriele Maria Noce 0 5 4
16.04.24
1e ronde
Oleksii Krutykh 2 6 7
Antonio Caruso 0 4 5
16.04.24
1e ronde
Dax Donders 2 6 6
Luca Potenza 0 3 3
16.04.24
1e ronde
Noah Perfetti 1 7 9 3
Giovanni Oradini scratch 0 6 2
16.04.24
1e ronde
Massimo Giunta 2 7 6
Luigi Sorrentino 0 64 4
16.04.24
1e ronde
Gabriele Pennaforti 2 7 3 6
Fabrizio Andaloro 1 5 6 2
16.04.24
1e ronde
Gabriele Piraino 2 7 6
Alexander Klintcharov 0 65 2
16.04.24
1e ronde
Alejo Sanchez Quilez 2 6 6
Stefano D'Agostino 0 4 2
16.04.24
1e ronde
Michele Ribecai 1 6 4
Federico Arnaboldi scratch 0 2 1
15.04.24
Kwalif.
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 4 4
15.04.24
Kwalif.
Alexander Klintcharov 2 6 7
Federico Salomone 0 2 5
15.04.24
Kwalif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Antonio Caruso 0 2 3
15.04.24
Kwalif.
Dax Donders 2 6 7
Giorgio Ricca 0 1 61
15.04.24
Kwalif.
Noah Perfetti 2 6 7
Riccardo Ciulli 0 2 5
15.04.24
Kwalif.
Stefano D'Agostino 2 6 7
Daniele Rapagnetta 0 4 5
15.04.24
Kwalif.
Rocco Piatti 2 6 4 10
Fabrizio Andaloro 1 4 6 7
15.04.24
Kwalif.
Michele Ribecai 2 6 6
Dimitris Sakellaridis 0 2 2
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Lucas Heller 0 0 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Giorgio Ricca 2 6 6
Robert Paul Betuker 0 1 1
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Klintcharov 2 6 6
Graham Maassen 0 4 1
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Luigi Sorrentino 2 6 6
David Loccisano 0 0 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Pasquale De Giorgio 2 6 4 10
Matteo Mura 1 3 6 6
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Dax Donders 2 6 6
Paolo Emilio Cossu Floris 0 2 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Federico Salomone 2 6 6
Alessandro Concu 0 3 1
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Noah Perfetti 2 6 6
Jack Caso 0 0 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Stefano D'Agostino 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 3
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Fabrizio Andaloro 2 6 6
Paolo Schiavone 0 0 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Antonio Caruso 2 6 7
Marcel Marlon Sudzum 0 2 5
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Rocco Piatti 2 6 6
Gabriele Camilli 0 4 2
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Dimitris Sakellaridis 2 6 7
Valentin De Carvalho 0 1 5
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Daniele Rapagnetta 2 6 6
Boris Slesarev 0 2 1
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Michele Ribecai 2 6 6
Davide Ferrarolli 0 0 0
14.04.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Ciulli 2 7 6
Kyle Overmyer 0 5 4
Heren dubbelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
20.04.24
Finale
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 6 6
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 0 4 3
19.04.24
Halve finale
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 7 6
Gabriele Maria Noce/Augusto Virgili 0 62 3
19.04.24
Halve finale
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 2 6 7
Carlos Lopez Montagud/Alejo Sanchez Quilez 0 4 64
18.04.24
Kwartfinale
Gabriele Maria Noce/Augusto Virgili 2 6 6
Anthony Genov/Oleksii Krutykh 0 3 4
18.04.24
Kwartfinale
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 6 6
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 0 3 1
18.04.24
Kwartfinale
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 2 7 7
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 0 67 5
18.04.24
Kwartfinale
Carlos Lopez Montagud/Alejo Sanchez Quilez 1 1
Gabriele Piraino/Luigi Sorrentino scratch 0 2
16.04.24
1e ronde
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 2 6 6
Valentin De Carvalho/Alexander Klintcharov 0 2 2
16.04.24
1e ronde
Giovanni Oradini/Marcello Serafini 2 6 6
Boris Slesarev/Marcel Marlon Sudzum 0 2 1
16.04.24
1e ronde
Gabriele Piraino/Luigi Sorrentino 2 6 7
Dax Donders/Sidane Pontjodikromo 0 4 66
16.04.24
1e ronde
Carlos Lopez Montagud/Alejo Sanchez Quilez 2 6 6
Pasquale De Giorgio/Marco Dessi 0 3 2
17.04.24
1e ronde
Gabriele Maria Noce/Augusto Virgili 2 6 6
Stefano D'Agostino/Michele Ribecai 0 4 4
17.04.24
1e ronde
Luca Potenza/Giorgio Ricca 2 6 6 10
Simon Beaupain/Buvaysar Gadamauri 1 72 4 8
17.04.24
1e ronde
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 2 6 2 10
Fabrizio Andaloro/Massimo Giunta 1 3 6 3
17.04.24
1e ronde
Anthony Genov/Oleksii Krutykh 2 6 6
Lorenzo Carboni/Rocco Piatti 0 3 1
<