M25 Villeneuve Loubet 2024 livescore, live uitslagen

M25 Villeneuve-Loubet live, $25K

Heren enkelspel Clay France M25 Villeneuve Loubet sets 1 2 3 4 5
15.06.24
Finale
Remy Bertola 2 3 6 6
Yshai Oliel 1 6 4 3
14.06.24
Halve finale
Remy Bertola 2 6 6
Corentin Denolly 0 1 2
14.06.24
Halve finale
Yshai Oliel 2 6 7
Alexey Vatutin 0 2 63
13.06.24
Kwartfinale
Alexey Vatutin 2 6 6
Timo Legout 0 1 4
13.06.24
Kwartfinale
Corentin Denolly 2 7 4 6
Evan Furness 1 5 6 3
13.06.24
Kwartfinale
Remy Bertola 2 6 6
Laurent Lokoli 0 3 2
13.06.24
Kwartfinale
Yshai Oliel 2 7 6
Mohamed Safwat 0 5 3
12.06.24
2e ronde
Mohamed Safwat 2 5 6 7
Matisse Bobichon 1 7 2 5
12.06.24
2e ronde
Alexey Vatutin 1 1
Geoffrey Blancaneaux scratch 0 1
12.06.24
2e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6 6
Thomas Faurel 1 73 3 2
12.06.24
2e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Eliakim Coulibaly 0 3 2
12.06.24
2e ronde
Remy Bertola 2 6 6
Luca Potenza 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Evan Furness 2 7 6
Dan Added 0 65 2
12.06.24
2e ronde
Yshai Oliel 2 5 7 6
Raphael Perot 1 7 64 4
12.06.24
2e ronde
Timo Legout 2 6 6
Mehdi Sadaoui 0 1 1
11.06.24
1e ronde
Mohamed Safwat 2 6 6
Jakub Paul 0 2 2
11.06.24
1e ronde
Alexey Vatutin 2 6 6
Mathieu Scaglia 0 0 3
11.06.24
1e ronde
Laurent Lokoli 2 7 6
Matthew William Donald 0 5 3
11.06.24
1e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Mikail Alimli 0 0 4
11.06.24
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Pablo Trochu 0 0 1
11.06.24
1e ronde
Remy Bertola 2 6 4 6
Arthur Reymond 1 3 6 4
11.06.24
1e ronde
Evan Furness 2 6 6
Oscar Lacides 0 3 4
11.06.24
1e ronde
Dan Added 2 6 6
Maxime Chazal 0 2 3
11.06.24
1e ronde
Yshai Oliel 2 6 7
Antoni Fabre 0 2 63
11.06.24
1e ronde
Luca Potenza 2 7 6
Giulio Perego 0 61 4
11.06.24
1e ronde
Raphael Perot 2 6 7
Kenny de Schepper 0 4 63
11.06.24
1e ronde
Timo Legout 1 4
Kirill Kivattsev scratch 0 0
11.06.24
1e ronde
Mehdi Sadaoui 2 6 6
Cyril Respaut 0 4 0
11.06.24
1e ronde
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Tiago Pires 0 3 2
11.06.24
1e ronde
Matisse Bobichon 2 6 7 6
Nikolay Vylegzhanin 1 75 5 3
11.06.24
1e ronde
Thomas Faurel 2 6 7
Cooper Williams 0 4 5
10.06.24
Kwalif.
Arthur Reymond 2 6 6
Raffael Schaer 0 2 2
10.06.24
Kwalif.
Raphael Perot 2 7 6
Mat Epee 0 5 1
10.06.24
Kwalif.
Mehdi Sadaoui 2 7 6
Rudy Ceccon 0 66 3
10.06.24
Kwalif.
Giulio Perego 2 6 6
Damien Salvestre 0 2 3
10.06.24
Kwalif.
Pablo Trochu 2 6 6
Will Mayew 0 3 3
10.06.24
Kwalif.
Mikail Alimli 2 6 6
Ignasi Forcano 0 4 4
10.06.24
Kwalif.
Oscar Lacides 2 7 6
Pierre Antoine Tailleu 0 68 3
10.06.24
Kwalif.
Antoni Fabre 2 6 6
Cyril Respaut 0 3 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Arthur Reymond 2 6 6
Hugo Cardinaud 0 2 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Cyril Respaut 2 6 1 10
Matis Roche 1 3 6 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Ignasi Forcano 2 6 6
Paul-Antoine Brazet 0 0 1
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Damien Salvestre 2 0 6 10
Hoan Mouret 1 6 4 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Raphael Perot 2 6 6
Clement Hacquard 0 0 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mehdi Sadaoui 2 6 6
Sacha Lefebure 0 3 0
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Giulio Perego 2 6 6
Ryan Abell 0 1 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Trochu 2 7 6
Jules Auffray 0 5 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Rudy Ceccon 2 4 6 10
Valentin Faure 1 6 0 8
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mikail Alimli 2 6 6
Niccolo Festini Mira 0 0 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Raffael Schaer 2 6 6
Nicolas Dispas 0 2 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Pierre Antoine Tailleu 2 6 3 13
Benjamin Pietri 1 4 6 11
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Oscar Lacides 2 6 6
Tristan Piombo 0 1 3
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Antoni Fabre 2 6 6
Aaron Cohen 0 2 2
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Mat Epee 2 6 6
Leo Poupinel 0 3 4
09.06.24
1e ronde van de kwal.
Will Mayew 2 6 6
Aaron Gabet 0 2 3
Heren dubbelspel Clay France M25 Villeneuve Loubet sets 1 2 3 4 5
15.06.24
Finale
Remy Bertola/Jakub Paul 2 3 7 14
Dan Added/Arthur Reymond 1 6 63 12
14.06.24
Halve finale
Remy Bertola/Jakub Paul 2 6 3 10
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 1 3 6 1
14.06.24
Halve finale
Dan Added/Arthur Reymond 2 6 6
Alexander Merino/Christoph Negritu 0 1 2
13.06.24
Kwartfinale
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Corentin Denolly/Oscar Lacides 0 2 1
13.06.24
Kwartfinale
Remy Bertola/Jakub Paul 2 6 6
Tristan Piombo/Matis Roche 0 1 1
13.06.24
Kwartfinale
Dan Added/Arthur Reymond 2 6 6
Raphael Perot/Tiago Pires 0 3 0
13.06.24
Kwartfinale
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 2 5 7 10
Ignasi Forcano/Benjamin Pietri 1 7 66 5
11.06.24
1e ronde
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Hoan Mouret/Raffael Schaer 0 1 3
11.06.24
1e ronde
Ignasi Forcano/Benjamin Pietri 2 6 7
Paul-Antoine Brazet/Mat Epee 0 2 66
12.06.24
1e ronde
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Niccolo Festini Mira/Danylo Pustovoitenko 0 0 3
12.06.24
1e ronde
Remy Bertola/Jakub Paul 2 6 6
Mikail Alimli/Francois-Alexandre Rimbaud 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Tristan Piombo/Matis Roche 1 5
Evan Furness/Timo Legout scratch 0 1
12.06.24
1e ronde
Corentin Denolly/Oscar Lacides 2 6 6
Nicolas Dispas/Sacha Lefebure 0 0 0
13.06.24
1e ronde
Dan Added/Arthur Reymond 2 6 6
Aaron Cohen/Yshai Oliel 0 3 4
13.06.24
1e ronde
Raphael Perot/Tiago Pires 2 6 6
Cyril Respaut/Mathieu Scaglia 0 3 0
<