Split Challenger 2024 livescore, live uitslagen

Split Challenger live, $74K, Officiƫle site

Heren enkelspel Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
14.04.24
Finale
Jozef Kovalik 2 6 5 7
Zsombor Piros 1 4 7 5
13.04.24
Halve finale
Jozef Kovalik 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 3
13.04.24
Halve finale
Zsombor Piros 2 6 6
Matej Dodig 0 3 3
12.04.24
Kwartfinale
Jozef Kovalik 2 6 7
Stefano Travaglia 0 4 62
12.04.24
Kwartfinale
Benjamin Bonzi 2 4 6 6
Henri Squire 1 6 3 4
12.04.24
Kwartfinale
Zsombor Piros 2 6 6
Filip Misolic 0 4 1
12.04.24
Kwartfinale
Matej Dodig 2 6 6
Elmer Moller 0 2 0
10.04.24
2e ronde
Stefano Travaglia 2 6 6
Marko Topo 0 4 2
10.04.24
2e ronde
Jozef Kovalik 2 6 3 6
Quentin Halys 1 2 6 4
10.04.24
2e ronde
Zsombor Piros 2 6 6
Lukas Neumayer 0 3 2
10.04.24
2e ronde
Filip Misolic 2 6 7
Michael Geerts 0 4 67
11.04.24
2e ronde
Benjamin Bonzi 2 6 4 7
Duje Ajdukovic 1 3 6 65
11.04.24
2e ronde
Henri Squire 2 6 6
Luka Mikrut 0 3 4
11.04.24
2e ronde
Elmer Moller 2 6 6
Tristan Lamasine 0 1 3
11.04.24
2e ronde
Matej Dodig 2 6 6
Maks Kasnikowski 0 4 4
08.04.24
1e ronde
Stefano Travaglia 1 3 6 4
Juan Manuel Cerundolo scratch 0 6 4 0
08.04.24
1e ronde
Jozef Kovalik 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 4 1
08.04.24
1e ronde
Quentin Halys 2 6 6
Ivan Gakhov 0 3 4
08.04.24
1e ronde
Zsombor Piros 2 4 6 6
Nerman Fatic 1 6 3 1
08.04.24
1e ronde
Filip Misolic 2 7 6
Billy Harris 0 5 3
09.04.24
1e ronde
Tristan Lamasine 2 6 6
Jiri Vesely 0 3 4
09.04.24
1e ronde
Benjamin Bonzi 2 6 6
Santiago Rodriguez Taverna 0 2 2
09.04.24
1e ronde
Michael Geerts 2 7 6
Lorenzo Rottoli 0 62 1
09.04.24
1e ronde
Duje Ajdukovic 2 6 7 6
Jonas Forejtek 1 77 5 1
09.04.24
1e ronde
Henri Squire 2 6 7
Jakub Nicod 0 2 64
09.04.24
1e ronde
Elmer Moller 2 7 6
Lukas Klein 0 63 3
09.04.24
1e ronde
Lukas Neumayer 2 6 6
Mathys Erhard 0 3 2
09.04.24
1e ronde
Maks Kasnikowski 2 6 6
Zdenek Kolar 0 1 2
09.04.24
1e ronde
Marko Topo 2 6 7
Felix Gill 0 2 62
09.04.24
1e ronde
Luka Mikrut 2 6 6
Damir Dzumhur 0 0 1
09.04.24
1e ronde
Matej Dodig 2 6 6
Alex Molcan 0 2 4
08.04.24
Kwalif.
Lorenzo Rottoli 2 6 6 6
Mili Poljicak 1 75 1 3
08.04.24
Kwalif.
Jonas Forejtek 2 6 6
Sebastian Gima 0 2 1
08.04.24
Kwalif.
Felix Gill 2 6 4 6
Robert Strombachs 1 1 6 3
08.04.24
Kwalif.
Elmer Moller 2 7 3 6
Dan Added 1 5 6 1
08.04.24
Kwalif.
Marko Topo 2 7 3 6
Oleksii Krutykh 1 5 6 3
08.04.24
Kwalif.
Jakub Nicod 2 6 7
Mathys Erhard 0 4 65
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Dan Added 2 7 6
Neil Oberleitner 0 5 3
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Mathys Erhard 2 7 7
Max Hans Rehberg 0 64 65
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Rottoli 2 7 6
Norbert Gombos 0 5 2
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Oleksii Krutykh 2 6 6
Aldin Setkic 0 1 1
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Robert Strombachs 2 6 6
Duje Markovina 0 2 2
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Sebastian Gima 1 4 6 3
Michael Vrbensky scratch 0 6 1 1
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Jonas Forejtek 2 6 7
Mircea-Alexandru Jecan 0 3 64
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Felix Gill 2 6 6
Josip Simundza 0 2 4
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Elmer Moller 2 6 6
Jakob Schnaitter 0 1 1
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Mili Poljicak 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 4 4
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Marko Topo 2 6 6
Jerko Brkic 0 4 4
07.04.24
1e ronde van de kwal.
Jakub Nicod 2 6 7
Mirza Basic 0 2 5
Heren dubbelspel Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
13.04.24
Finale
Jonathan Eysseric/Bart Stevens 2 0 6 10
Filip Bergevi/Mick Veldheer 1 6 4 8
12.04.24
Halve finale
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 6 10
Mircea-Alexandru Jecan/Szymon Walkow 1 4 72 6
12.04.24
Halve finale
Jonathan Eysseric/Bart Stevens 2 6 6
Andre Goransson/Sem Verbeek 0 1 4
11.04.24
Kwartfinale
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 0 4 4
11.04.24
Kwartfinale
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 7
Roman Jebavy/Philipp Oswald 0 2 66
11.04.24
Kwartfinale
Mircea-Alexandru Jecan/Szymon Walkow 2 6 7
N. Vijay Sundar Prashanth/Reese Stalder 0 3 5
11.04.24
Kwartfinale
Jonathan Eysseric/Bart Stevens 2 6 6
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 0 4 3
09.04.24
1e ronde
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 7 6
Dan Added/Neil Oberleitner 0 5 3
10.04.24
1e ronde
Roman Jebavy/Philipp Oswald 2 6 6
Billy Harris/Adam Taylor 0 3 3
10.04.24
1e ronde
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 7 6
Denys Molchanov/Igor Zelenay 0 65 4
10.04.24
1e ronde
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 7 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 68 2
10.04.24
1e ronde
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 2 7 6
Karol Drzewiecki/Michael Geerts 0 62 2
10.04.24
1e ronde
N. Vijay Sundar Prashanth/Reese Stalder 2 6 6
Matej Dodig/Marino Jakic 0 3 2
10.04.24
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan/Szymon Walkow 2 6 6
Zvonimir Babic/Filip Misolic 0 4 2
10.04.24
1e ronde
Jonathan Eysseric/Bart Stevens 2 7 7
Luka Mikrut/Mili Poljicak 0 5 64
<