Heren enkelspel I. hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
08:00
2e ronde
Lorenzo Giustino  
Antoine Hoang [3]  
08:00
2e ronde
Lorenzo Musetti [6]  
Benjamin Bonzi  
09:30
2e ronde
Facundo Bagnis [4]  
Marc-Andrea Huesler  
09:30
2e ronde
Brandon Nakashima  
Arthur Rinderknech [q]  
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:30
2e ronde
Diego Hidalgo  
Facundo Juarez [q]  
08:30
1e ronde
Davide Galoppini [q]  
Denis Yevseyev  
08:30
2e ronde
Michael Vrbensky [4]  
Raul Brancaccio  
10:00
1e ronde
Nicolae Frunza [q]  
Viktor Galovic [2]  
12:00
2e ronde
Pedro Cachin [8]  
Carlos Gimeno Valero  
12:00
2e ronde
Felix Corwin  
Giovanni Fonio [q]  
12:00
2e ronde
Rudolf Molleker [1]  
Billy Harris [q]  
13:30
2e ronde
Mikail Alimli [WC]  
Vladyslav Orlov [7]  
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
09:00
2e ronde
Adam El Mihdawy  
Franco Agamenone [q]  
09:00
2e ronde
Pol Toledo Bague  
Johan Nikles [7]  
09:00
2e ronde
Juan Pablo Paz  
Roman Andres Burruchaga  
09:00
2e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin [q]  
Filip Cristian Jianu [3]  
09:00
2e ronde
Carlos Sanchez Jover  
Hernan Casanova [2]  
10:20
2e ronde
Miljan Zekic [6]  
Daniele Capecchi  
10:20
2e ronde
Facundo Diaz Acosta [4]  
Yurii Dzhavakian [q]  
11:30
2e ronde
Javier Barranco Cosano [1]  
Juan Bautista Torres  
Heren enkelspel I. hard France M15+H Bressuire sets 1 2 3 4 5
10:30
2e ronde
Igor Sijsling [3]  
Lilian Marmousez  
10:30
2e ronde
Luca Van Assche [WC]  
Gijs Brouwer [q]  
11:30
2e ronde
Jelle Sels [6]  
Kenny de Schepper [q]  
11:30
2e ronde
Corentin Denolly [5]  
Tak Khunn Wang [q]  
11:30
2e ronde
Zizou Bergs  
Jesper De Jong [4]  
13:00
2e ronde
Benjamin Hassan  
Baptiste Crepatte [8]  
13:00
2e ronde
Matteo Martineau  
Lucas Poullain [q]  
13:00
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc  
Holger Vitus Nodskov Rune  
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:50
2e ronde
Ilay Yoruk  
Ekaterina Makarova (1996)  
10:30
2e ronde
Justina Mikulskyte  
Julia Avdeeva  
10:30
2e ronde
Nuria Brancaccio  
Matilde Paoletti  
10:30
2e ronde
Mei Yamaguchi  
Zeynep Sonmez  
12:00
2e ronde
Gabriela Ce  
Sapfo Sakellaridi  
12:00
2e ronde
Miriam Bianca Bulgaru  
Aneta Laboutkova  
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
09:00
2e ronde
Elina Avanesyan  
Fanny Ostlund  
10:20
2e ronde
Anna Morgina  
Lucie Nguyen Tan  
11:00
2e ronde
Riya Bhatia  
Ziva Falkner  
11:00
2e ronde
Lexie Stevens  
Julie Belgraver  
12:30
2e ronde
Nicole Fossa Huergo  
Dea Herdzelas  
12:30
2e ronde
Sandra Samir  
Claudia Hoste Ferrer  
12:30
2e ronde
Sinja Kraus  
Marion Viertler  
12:30
2e ronde
Anastasia Zolotareva  
Chantal Skamlova  
Dames enkelspel Hard Spain W15 Manacor sets 1 2 3 4 5
11:00
2e ronde
Oksana Selekhmeteva  
Ivonne Cavalle-Reimers  
12:30
2e ronde
Tess Sugnaux  
Simona Waltert  
12:30
2e ronde
Alba Carrillo Marin  
Carole Monnet  
12:30
2e ronde
Emiliana Arango  
Victoria Jimenez Kasintseva  
13:00
2e ronde
Leolia Jeanjean  
Alice Rame  
13:00
2e ronde
Sara Cakarevic  
Lucia Cortez Llorca  
13:00
2e ronde
Mirjam Bjorklund  
Adithya Karunaratne  
14:30
2e ronde
Seone Mendez  
Alexandra Eala  
Dames enkelspel Hard UAE W25 Fujairah sets 1 2 3 4 5
09:30
Kwartfinale
Viktorija Golubic  
Cagla Buyukakcay  
09:30
Kwartfinale
Daria Snigur  
Cristina Bucsa  
11:00
Kwartfinale
Kurumi Nara  
Eva Guerrero Alvarez  
11:00
Kwartfinale
Maja Chwalinska  
Clara Tauson  
Heren dubbelspel I. hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
08:00
Kwartfinale
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara  
Zdenek Kolar/Szymon Walkow  
11:00
Kwartfinale
Antoine Hoang/Albano Olivetti  
Andre Goransson/David Pel [2]  
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker [ALT]  
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio  
11:30
1e ronde
Georgii Kravchenko/Alexandar Lazarov  
Ulises Blanch/Facundo Juarez  
12:30
1e ronde
Kaan Cepel/Suleyman Deniz Gursoy [WC]  
Tuna Altuna/Diego Hidalgo [2]  
13:00
1e ronde
Ivan Nedelko/Viacheslav Yulik [ALT]  
Raul Brancaccio/Davide Galoppini  
Heren dubbelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
12:00
Kwartfinale
Franco Agamenone/Hernan Casanova [1]  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Jose Fco. Vidal Azorin  
12:00
Kwartfinale
Bogdan Bobrov/Lenny Hampel  
Ivan Gakhov/Lucas Krainer  
12:00
Kwartfinale
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz  
Gerard Granollers/Pol Toledo Bague [2]  
12:00
Kwartfinale
Mikel Aranzabal/Mikolaj Lorens [WC]  
Piotr Matuszewski/Johan Nikles [3]  
Heren dubbelspel I. hard France M15+H Bressuire sets 1 2 3 4 5
14:30
Halve finale
Alafia Ayeni/Roy Smith  
Zizou Bergs/Michael Geerts  
14:30
Halve finale
Kenny de Schepper/Stefano Napolitano  
Viktor Durasovic/Tak Khunn Wang  
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Miyu Kato/Haine Ogata  
Aneta Laboutkova/Alica Rusova  
10:00
1e ronde
Daria Lopatetskaya/Zeynep Sonmez  
Soumeya Anane/Selina Atay  
11:00
1e ronde
Alara Ayaz/Doga Turkmen  
Olga Doroshina/Vlada Koval  
11:30
1e ronde
Elizabeth Mandlik/Mei Yamaguchi  
Matilde Paoletti/Aurora Zantedeschi  
Dames dubbelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
12:00
Kwartfinale
Anna Borovinskaya/Bojana Marinkovic  
Elina Avanesyan/Lexie Stevens  
12:00
Kwartfinale
Julie Belgraver/Ziva Falkner  
Riya Bhatia/Yuriko Miyazaki  
13:30
Kwartfinale
Fanny Ostlund/Sandra Samir  
Dea Herdzelas/Anita Husaric  
13:30
Kwartfinale
Nicole Fossa Huergo/Anna Morgina  
Emma Davis/Anastasia Nefedova  
Dames dubbelspel Hard Spain W15 Manacor sets 1 2 3 4 5
14:30
Halve finale
Angela Fita Boluda/Oksana Selekhmeteva  
Leolia Jeanjean/Ekaterina Yashina  
14:30
Halve finale
Shiho Akita/Tatiana Pieri  
Ylena In-Albon/Valentina Ryser  
Dames dubbelspel Hard UAE W25 Fujairah sets 1 2 3 4 5
08:30
Halve finale
Anastasia Gasanova/Sofya Lansere  
En Shuo Liang/Xiaodi You