Naam: Darja Suvirdjonkova
Land: Serbia
Geboortedag: 16.06.05, 18 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 54
Overwinningen: 20
Successen: 37.04 %
Land: Serbia
Geboortedag: 16.06.05, 18 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 54
Overwinningen: 20
Successen: 37.04 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 3/5 | 1/2 | 2/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 17/19 | 16/14 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2020 | 0/5 | 0/4 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 0/5 | 0/2 | 0/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 20/34 | 17/22 | 3/11 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
succ. % | 37.04 % | 43.59 % | 21.43 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Darja Suvirdjonkova / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Darja Suvirdjonkova form
Darja Suvirdjonkova / laatste 50 wedstrijden
28.02.24 | 1e ronde | Alice Rame | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
19.02.24 | 2e ronde van de kwal. | Mayuka Aikawa | Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | W35 Antalya | Clay | |
18.02.24 | 1e ronde van de kwal. | Darja Suvirdjonkova | Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
12.02.24 | 2e ronde van de kwal. | Alice Rame | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W35 Antalya | Clay | |
11.02.24 | 1e ronde van de kwal. | Darja Suvirdjonkova | Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.01.24 | 1e ronde | Anja Wildgruber | Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
04.01.24 | 2e ronde | Yasmine Mansouri | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
02.01.24 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.12.23 | 2e ronde | Selina Dal | Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
27.12.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.12.23 | 2e ronde | Stephanie Judith Visscher | Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
21.12.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.12.23 | 2e ronde van de kwal. | Lara Salden | Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard | |
09.11.23 | 2e ronde | Yasmin Ezzat | Darja Suvirdjonkova | 5-0, Darja Suvirdjonkova - scratch | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
08.11.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
03.11.23 | Kwartfinale | Ekaterina Shalimova | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
02.11.23 | 2e ronde | Darja Suvirdjonkova | Christine Gouws | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.11.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |||
24.10.23 | Kwalif. | Rebecca Munk Mortensen | Darja Suvirdjonkova | 6-3, Darja Suvirdjonkova - scratch | wedstrijd detail | W25 Sharm | Hard | |
23.10.23 | 2e ronde van de kwal. | Darja Suvirdjonkova | Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.10.23 | 2e ronde | Kamilla Bartone | Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
18.10.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.10.23 | 1e ronde | Daria Zelinskaya | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
06.10.23 | Kwartfinale | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
05.10.23 | 2e ronde | Darja Suvirdjonkova | Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.10.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |||
14.09.23 | 2e ronde | Patricia Grigoras | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
13.09.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Lara Pfeifer | 6-3, Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |||
08.09.23 | Kwartfinale | Lara Pfeifer | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
07.09.23 | 2e ronde | Darja Suvirdjonkova | Louise Brunskog | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
05.09.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Georgia Gulin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
25.08.23 | Kwartfinale | Michelle Dzjachangirova | Darja Suvirdjonkova | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Baku | Hard | |
24.08.23 | 2e ronde | Darja Suvirdjonkova | Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.08.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.08.23 | 1e ronde | Bojana Marinkovic | Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Eindhoven | Clay | |
26.07.23 | 1e ronde | Shachf Lieberman | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Vejle | Clay | |
08.07.23 | 1e ronde | Tyra Caterina Grant | Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass | |
04.06.23 | 1e ronde | Ella Mcdonald | Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
11.05.23 | 2e ronde | Andjela Lazarevic | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Kursumlijska | Clay | |
10.05.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Meiqi Guo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
10.02.23 | Kwartfinale | Georgia Pedone | Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard | |
09.02.23 | 2e ronde | Darja Suvirdjonkova | Michika Ozeki | 6-2, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |||
08.02.23 | 1e ronde | Darja Suvirdjonkova | Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
22.01.23 | 1e ronde | Anya Murthy | Darja Suvirdjonkova | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard | |
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Clara Vlasselaer | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay | |
02.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Carla Touly | Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
28.01.20 | 1e ronde | Nuria Brancaccio | Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Elisabeth Chantraine | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
14.01.20 | Kwalif. | Weronika Falkowska | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard | |
21.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Nakisa Djamshidi | Darja Suvirdjonkova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |