Naam: Eline Audenaert
Land: Belgium
Geboortedag: 31.05.99, 24 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 92
Overwinningen: 38
Successen: 41.3 %
Land: Belgium
Geboortedag: 31.05.99, 24 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 92
Overwinningen: 38
Successen: 41.3 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2021 | 5/14 | 2/2 | 3/12 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 1/5 | 0/0 | 1/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 29/24 | 3/2 | 22/19 | 1/1 | 3/2 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 3/5 | 0/0 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 0/2 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 0/2 | 0/0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 0/2 | 0/0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 38/54 | 5/5 | 29/46 | 1/1 | 3/2 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 41.3 % | 50 % | 38.67 % | 50 % | 60 % | 0 % | 0 % |
Eline Audenaert / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Eline Audenaert form
Eline Audenaert / laatste 50 wedstrijden
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Andreea Alexandra Lila | Eline Audenaert | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
01.06.21 | 1e ronde | Michaela Bayerlova | Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Adele Burato | Eline Audenaert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
19.05.21 | 1e ronde | Anastasia Detiuc | Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
17.05.21 | Kwalif. | Juliane Triebe | Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |||
05.04.21 | 2e ronde van de kwal. | So-Ra Lee | Eline Audenaert | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |||
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Eline Audenaert | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
21.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Axana Mareen | Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Le | Clay | |
14.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Lena Papadakis | Eline Audenaert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay | |
08.03.21 | Kwalif. | Lois Boisson | Eline Audenaert | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15+H Amiens | Clay | |
08.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |||
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Emeline Dartron | Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard | |
31.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
26.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Adithya Karunaratne | Eline Audenaert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard | |
24.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |||
12.01.21 | 1e ronde | Anastasia Nefedova | Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay | |
05.01.21 | 1e ronde | Aya El Sayed | Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay | |
08.09.20 | 1e ronde | Vivian Wolff | Eline Audenaert | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Saint | Clay | |
26.08.20 | 1e ronde | Anouk Koevermans | Eline Audenaert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay | |
24.08.20 | Kwalif. | Sevil Yuldasheva | Eline Audenaert | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Aneta Laboutkova | Eline Audenaert | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15+H Amiens | Clay | |
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Martha Matoula | Eline Audenaert | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
10.12.19 | 1e ronde | Polina Leykina | Eline Audenaert | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
03.12.19 | 1e ronde | Oleksandra Oliynykova | Eline Audenaert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
26.11.19 | 1e ronde | Dominique Schaefer | Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay | |
14.11.19 | 2e ronde | Tayisiya Morderger | Eline Audenaert | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet | |
13.11.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Sara Lanca | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |||
10.11.19 | Kwartfinale | Maria Masini | Eline Audenaert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet | |
07.11.19 | 2e ronde | Eline Audenaert | Sara Lanca | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |||
05.11.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Giulia Paterno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
23.10.19 | 2e ronde | Olga Helmi | Eline Audenaert | 6-0, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Oslo | I. hard | |
21.10.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Matylda Burylo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
24.09.19 | 1e ronde | Sophia Biolay | Eline Audenaert | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay | |
23.09.19 | Kwalif. | Eline Audenaert | Sarah Mueller | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
19.09.19 | 2e ronde | Chelsea Vanhoutte | Eline Audenaert | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay | |
18.09.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Noelia Zeballos | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
11.09.19 | 2e ronde | Karin Kennel | Eline Audenaert | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Dijon | Clay | |
10.09.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Emmanuelle Girard | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
09.09.19 | Kwalif. | Eline Audenaert | Natalie Proese | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.08.19 | 1e ronde | Emily Arbuthnott | Eline Audenaert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Haren | Clay | |
22.08.19 | 2e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Eline Audenaert | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay | |
21.08.19 | 1e ronde | Eline Audenaert | Pauline Demel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.08.19 | Kwalif. | Eline Audenaert | Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Holly Staff | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Catherine Chantraine | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay | |
05.08.19 | Kwalif. | Marie Temin | Eline Audenaert | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |||
30.07.19 | 1e ronde | Rina Saigo | Eline Audenaert | 7-5, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay |