Naam: Greetje Minnen
Land: Belgium
Geboortedag: 14.08.97, 26 Jaar
WTA Ranking: 79
TOP ranking positie: 59 (04.12.23, 99000 punten)
Punten: 908
Premies: 2019753 $
Aantal wedstrijden in totaal: 542
Overwinningen: 346
Successen: 63.84 %
Land: Belgium
Geboortedag: 14.08.97, 26 Jaar
WTA Ranking: 79
TOP ranking positie: 59 (04.12.23, 99000 punten)
Punten: 908
Premies: 2019753 $
Aantal wedstrijden in totaal: 542
Overwinningen: 346
Successen: 63.84 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 8/11 | 8/9 | 0/0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 56/20 | 12/6 | 13/4 | 22/6 | 4/1 | 5/3 | 0/0 |
2022 | 19/22 | 0/9 | 2/5 | 10/4 | 5/0 | 2/4 | 0/0 |
2021 | 39/27 | 19/12 | 7/6 | 8/7 | 0/0 | 5/2 | 0/0 |
2020 | 13/15 | 11/7 | 1/6 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 45/25 | 21/12 | 9/5 | 8/4 | 0/0 | 7/4 | 0/0 |
2018 | 70/21 | 17/4 | 23/7 | 6/3 | 24/7 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 9/7 | 1/2 | 0/1 | 5/3 | 3/1 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 32/18 | 21/8 | 4/4 | 4/4 | 3/2 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 40/15 | 17/6 | 9/6 | 13/2 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
2014 | 6/7 | 4/2 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 2/1 | 0/0 |
2013 | 9/8 | 1/3 | 7/4 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
TOTAAL | 346/196 | 132/80 | 75/52 | 77/37 | 39/11 | 23/16 | 0/0 |
succ. % | 63.84 % | 62.26 % | 59.06 % | 67.54 % | 78 % | 58.97 % | 0 % |
Greetje Minnen / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Greetje Minnen form / speelgrond: Clay
Greetje Minnen / speelgrond: Clay
25.05.23 | Kwalif. | Dayana Yastremska | Greetje Minnen | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
24.05.23 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Katharina Hobgarski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
14.05.23 | Finale | Yanina Wickmayer | Greetje Minnen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Trnava | Clay | |
13.05.23 | Halve finale | Greetje Minnen | Lucie Havlickova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.05.23 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Suzan Lamens | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.05.23 | 2e ronde | Greetje Minnen | Iryna Shymanovich | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
09.05.23 | 1e ronde | Greetje Minnen | Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
07.05.23 | Finale | Sloane Stephens | Greetje Minnen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Saint-Malo | Clay | |
06.05.23 | Halve finale | Greetje Minnen | Katie Volynets | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.05.23 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Emma Navarro | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.05.23 | 2e ronde | Greetje Minnen | Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
02.05.23 | 1e ronde | Greetje Minnen | Claire Liu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
29.04.23 | Halve finale | Nigina Abduraimova | Greetje Minnen | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay | |
28.04.23 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Justina Mikulskyte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.04.23 | 2e ronde | Greetje Minnen | Nefisa Berberovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |||
25.04.23 | 1e ronde | Greetje Minnen | Karman Kaur Thandi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
24.05.22 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Greetje Minnen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
12.05.22 | 2e ronde | Mai Hontama | Greetje Minnen | Greetje Minnen - niet aangetreden | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay | |
10.05.22 | 1e ronde | Greetje Minnen | Bibiane Schoofs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.04.22 | 1e ronde | Dayana Yastremska | Greetje Minnen | 6-3, 0-2, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | Madrid | Clay | |
27.04.22 | Kwalif. | Anna Bondar | Greetje Minnen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Chloe Paquet | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
19.04.22 | 1e ronde | Jil Teichmann | Greetje Minnen | 6-3, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | Istanbul | Clay | |
07.06.21 | 1e ronde | Anna Schmiedlova | Greetje Minnen | 6-2, 3-1, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | Bol | Clay | |
30.05.21 | 1e ronde | Petra Kvitova | Greetje Minnen | 6-73, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
27.05.21 | Kwalif. | Greetje Minnen | Ellen Perez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Ankita Raina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
24.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Urszula Radwanska | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
14.05.21 | Kwartfinale | Irina Khromacheva | Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W60+H La | Clay | |
13.05.21 | 2e ronde | Greetje Minnen | Simona Waltert | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
10.05.21 | 1e ronde | Greetje Minnen | Olga Saez Larra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
05.05.21 | 2e ronde | Viktorija Golubic | Greetje Minnen | 6-4, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | Saint-Malo | Clay | |
04.05.21 | 1e ronde | Greetje Minnen | Luisa Stefani | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
27.04.21 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Greetje Minnen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Zagreb | Clay | |
16.04.21 | 3e ronde | Despina Papamichail | Greetje Minnen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay | |
15.04.21 | 2e ronde | Greetje Minnen | Reka-Luca Jani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
03.11.20 | 1e ronde | Lauren Davis | Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Charleston | Clay | |
27.09.20 | 1e ronde | Nadia Podoroska | Greetje Minnen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
21.09.20 | 1e ronde | Elena Rybakina | Greetje Minnen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay | |
20.09.20 | Kwalif. | Greetje Minnen | Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
16.09.20 | 1e ronde | Daria Saville | Greetje Minnen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W80 Cagnes | Clay | |
09.09.20 | 1e ronde | Tereza Martincova | Greetje Minnen | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Istanbul | Clay | |
01.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Lara Arruabarrena | Greetje Minnen | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Palermo | Clay | |
29.07.19 | 1e ronde | Alison Van Uytvanck | Greetje Minnen | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay | |
24.05.19 | Kwalif. | Sofya Zhuk | Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
23.05.19 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Margot Yerolymos | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.05.19 | 2e ronde | Antonia Lottner | Greetje Minnen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W100 Trnava | Clay | |
15.05.19 | 1e ronde | Greetje Minnen | Evgeniya Rodina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
29.04.19 | Kwalif. | Fiona Ferro | Greetje Minnen | 7-63, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | Rabat | Clay | |
28.04.19 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Harmony Tan | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |||
27.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Georgina Garcia-Perez | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |||
24.04.19 | 2e ronde | Petra Kvitova | Greetje Minnen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Stuttgart | Clay | |
23.04.19 | 1e ronde | Greetje Minnen | Dominika Cibulkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
22.04.19 | Kwalif. | Greetje Minnen | Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |||
21.04.19 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Liudmila Samsonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
18.09.18 | 1e ronde | Julia Grabher | Greetje Minnen | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Podgorica | Clay | |
19.08.18 | Finale | Greetje Minnen | Arianne Hartono | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Oldenzaal | Clay | |
18.08.18 | Halve finale | Greetje Minnen | Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
17.08.18 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.08.18 | 2e ronde | Greetje Minnen | Laura Heinrichs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.08.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Alana Parnaby | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
06.08.18 | 1e ronde | Anna Bondar | Greetje Minnen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay | |
26.07.18 | 2e ronde | Jil Teichmann | Greetje Minnen | Greetje Minnen - niet aangetreden | wedstrijd detail | Porto | Clay | |
24.07.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
23.07.18 | Kwalif. | Greetje Minnen | Luniuska Delgado | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
22.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Helene Pellicano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
01.07.18 | Finale | Marina Yudanov | Greetje Minnen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Alkmaar | Clay | |
30.06.18 | Halve finale | Greetje Minnen | Oleksandra Oliynykova | 7-63, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |||
29.06.18 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Dominique Karregat | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.06.18 | 2e ronde | Greetje Minnen | Lucie Wargnier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
26.06.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.06.18 | 2e ronde | Miriam Kolodziejova | Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Klosters | Clay | |
18.06.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Petra Krejsova | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.06.18 | Kwalif. | Greetje Minnen | Chiara Merico | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.06.18 | Kwalif. | Nathaly Kurata | Greetje Minnen | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Essen | Clay | |
10.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Jennifer Wacker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.06.18 | Halve finale | Federica Bilardo | Greetje Minnen | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
01.06.18 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Melis Sezer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
31.05.18 | 2e ronde | Greetje Minnen | Ola Abou Zekry | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
30.05.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Jennifer Luikham | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
27.05.18 | Finale | Greetje Minnen | Julia Stamatova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
26.05.18 | Halve finale | Greetje Minnen | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
25.05.18 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Justine Pysson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
24.05.18 | 2e ronde | Greetje Minnen | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.05.18 | 1e ronde | Greetje Minnen | Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
07.08.17 | 1e ronde | Bibiane Schoofs | Greetje Minnen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay | |
11.05.16 | 1e ronde | Laetitia Sarrazin | Greetje Minnen | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Bol | Clay | |
21.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Charlotte Petrick | Greetje Minnen | 6-0, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | Naples | Clay | |
08.03.16 | 1e ronde | Beatriz Haddad Maia | Greetje Minnen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Curitiba | Clay | |
07.03.16 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Erika Drozd Pereira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
07.03.16 | Kwalif. | Greetje Minnen | Dejana Radanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.03.16 | 1e ronde | Myrtille Georges | Greetje Minnen | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Campinas | Clay | |
29.02.16 | Kwalif. | Greetje Minnen | Nathaly Kurata | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
29.02.16 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
31.08.15 | 1e ronde | Caroline Werner | Greetje Minnen | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | Engis | Clay | |
31.08.15 | Kwalif. | Greetje Minnen | Julia Kimmelmann | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.08.15 | 1e ronde | Marie Benoit | Greetje Minnen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay | |
03.08.15 | 1e ronde | Greetje Minnen | Susanne Celik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay | |
03.08.15 | 2e ronde | Myrtille Georges | Greetje Minnen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.07.15 | 1e ronde | Bibiane Schoofs | Greetje Minnen | 6-72, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | Maaseik | Clay | |
13.07.15 | 2e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Alicia Barnett | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | Nieuwpoort | Clay | |
13.07.15 | 1e ronde | Greetje Minnen | Justine De Sutter | 7-65, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | Finale | Sofie Oyen | Greetje Minnen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | Kwalif. | Greetje Minnen | Junsai Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | 2e ronde | Greetje Minnen | Sally Peers | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Katharina Lehnert | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | 1e ronde van de kwal. | Greetje Minnen | Julia Khamula | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.07.15 | Halve finale | Greetje Minnen | Petra Krejsova | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.06.15 | 1e ronde | Catherine Cartan Bellis | Greetje Minnen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
04.08.14 | 1e ronde | Nuria Parrizas-Diaz | Greetje Minnen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay | |
21.07.14 | 1e ronde | Quirine Lemoine | Greetje Minnen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Maaseik | Clay | |
14.07.14 | 1e ronde | Estelle Cascino | Greetje Minnen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Knokke | Clay | |
01.06.14 | 1e ronde | Luisa Stefani | Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
02.09.13 | Kwartfinale | Deborah Kerfs | Greetje Minnen | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Huy | Clay | |
02.09.13 | 1e ronde | Greetje Minnen | Klaartje Liebens | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.09.13 | 2e ronde | Greetje Minnen | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.08.13 | 2e ronde van de kwal. | Martina Caregaro | Greetje Minnen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Fleurus | Clay | |
19.08.13 | 1e ronde | Greetje Minnen | Agathe Timsit | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay | |
19.08.13 | 2e ronde | Kimberley Zimmermann | Greetje Minnen | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.07.13 | 2e ronde | Greetje Minnen | Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Maaseik | Clay | |
22.07.13 | Finale | Manon Arcangioli | Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
22.07.13 | Kwartfinale | Greetje Minnen | Katharina Lehnert | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.07.13 | Halve finale | Greetje Minnen | Myrtille Georges | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
22.07.13 | 1e ronde | Greetje Minnen | Eva Wacanno | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |