Naam: Laure Line Glaude
Land: Belgium
Geboortedag: 26.08.01, 22 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 104
Overwinningen: 33
Successen: 31.73 %
Land: Belgium
Geboortedag: 26.08.01, 22 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 104
Overwinningen: 33
Successen: 31.73 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2021 | 3/15 | 2/4 | 1/11 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 15/19 | 2/6 | 13/13 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 6/10 | 0/2 | 6/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 4/14 | 0/2 | 4/12 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 4/8 | 0/0 | 4/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 1/5 | 0/0 | 1/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 33/71 | 4/14 | 29/57 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 31.73 % | 22.22 % | 33.72 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Laure Line Glaude / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Laure Line Glaude form / speelgrond: Clay
Laure Line Glaude / speelgrond: Clay
22.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Lilly Elida Haseth | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay | |
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Helene Pellicano | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay | |
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Alice Robbe | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay | |
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Chiara Tomasetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay | |
25.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Demi Tran | Laure Line Glaude | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay | |
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anhzelika Isaeva | Laure Line Glaude | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Nana Kawagishi | Laure Line Glaude | 7-5, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Lia Karatancheva | Laure Line Glaude | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Laure Line Glaude | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Alica Rusova | Laure Line Glaude | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
10.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Tania Munteanu | Laure Line Glaude | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
22.12.20 | Kwalif. | Stefana Lazar | Laure Line Glaude | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
21.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Laure Line Glaude | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
30.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Diana Demidova | Laure Line Glaude | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.09.20 | 1e ronde | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Saint | Clay | |
06.09.20 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Zoe Richard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.09.20 | Kwalif. | Maria Lota Kaul | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay | |
31.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Louise Lampla | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
30.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Anastasia Kouchnareva | 6-2, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |||
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Nastasja Mariana Schunk | Laure Line Glaude | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay | |
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Annika Barth | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |||
09.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Julie Belgraver | Laure Line Glaude | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15+H Amiens | Clay | |
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Savine Erler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-71, 10-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Laure Line Glaude | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
27.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Elif Sanem Karadag | Elif Sanem Karadag - niet aangetreden | wedstrijd detail | |||
21.01.20 | Kwalif. | Barbara Dessolis | Laure Line Glaude | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Nikita Uberoi | 7-64, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |||
19.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Maria Simonenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
16.01.20 | 2e ronde | Silvia Njiric | Laure Line Glaude | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
15.01.20 | 1e ronde | Laure Line Glaude | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
14.01.20 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |||
13.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
08.01.20 | 1e ronde | Lucia Cortez Llorca | Laure Line Glaude | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
28.08.19 | 1e ronde | Sina Herrmann | Laure Line Glaude | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Haren | Clay | |
27.08.19 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Regina Husak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Sophie Wagemaker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.08.19 | 1e ronde | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay | |
20.08.19 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Giorgie Jones | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Perla Nieuwboer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Annick Melgers | Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay | |
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Juliane Triebe | Laure Line Glaude | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay | |
08.04.19 | Kwalif. | Ruxandra Schech | Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay | |
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Elena Jamshidi | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |||
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Pauline Demel | Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay | |
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Mayuka Aikawa | Laure Line Glaude | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
28.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Yuka Hosoki | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay | |
12.11.18 | Kwalif. | Zeynep Sena Sarioglan | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
11.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Aleksandra Stankovic | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
19.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Carmen Schultheiss | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay | |
12.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Sapfo Sakellaridi | Laure Line Glaude | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Oldenzaal | Clay | |
04.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Katharina Hering | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay | |
17.07.18 | 1e ronde | Valentina Ivanov | Laure Line Glaude | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Brussels | Clay | |
07.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Ana Lantigua De La Nuez | Laure Line Glaude | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Knokke | Clay | |
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Fiona Ganz | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Essen | Clay | |
13.05.18 | Kwalif. | Ana Lantigua De La Nuez | Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay | |
08.05.18 | 1e ronde | Federica Arcidiacono | Laure Line Glaude | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay | |
06.05.18 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Micheline Aubuchon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Sandy Callios | Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Le Havre | Clay | |
12.03.18 | Kwalif. | Camille Sireix | Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Gonesse | Clay | |
11.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Olivia Sonnekus-Williams | 6-74, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
10.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Lynn Janssens | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Marie Villet | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Amiens | Clay | |
27.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Nina Furmaniak | Laure Line Glaude | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
22.11.17 | 1e ronde | Satsuki Takamura | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
20.11.17 | 2e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Noelleda Ah San | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.11.17 | Kwalif. | Laure Line Glaude | Basak Akbas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Maria Manilova | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Clay | |
21.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Irina Cantos Siemers | Laure Line Glaude | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay | |
17.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Salma Djoubri | Laure Line Glaude | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Brussels | Clay | |
17.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Dilara Yurtkuran | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |||
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Maneva Rakotomalala | Laure Line Glaude | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Knokke | Clay | |
20.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Lea Tholey | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Le Havre | Clay | |
20.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Kristina Baran | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Mathilde Dury | Laure Line Glaude | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Amiens | Clay | |
05.09.16 | Kwalif. | Louise Lampla | Laure Line Glaude | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Engis | Clay | |
22.08.16 | 1e ronde | Yana Morderger | Laure Line Glaude | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay | |
01.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Laure Line Glaude | Emilia Gaelle Dejonckheere | def. | wedstrijd detail | Rebecq | Clay | |
01.08.16 | 2e ronde van de kwal. | Eleonora Molinaro | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
04.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Chelsea Vanhoutte | Laure Line Glaude | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Brussels | Clay | |
20.06.16 | 2e ronde van de kwal. | Tiffany Mylonas | Laure Line Glaude | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Nieuwpoort | Clay |