Naam: Dabin Oh
Land: Republic of Korea
Geboortedag: 02.06.94, 29 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 94
Overwinningen: 39
Successen: 41.49 %
Land: Republic of Korea
Geboortedag: 02.06.94, 29 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 94
Overwinningen: 39
Successen: 41.49 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2022 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 8/8 | 8/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 8/8 | 6/7 | 0/0 | 2/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 9/6 | 9/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 1/8 | 1/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 3/7 | 3/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2014 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2013 | 3/5 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2012 | 2/3 | 2/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2011 | 3/4 | 3/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 39/55 | 37/53 | 0/0 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 41.49 % | 41.11 % | 0 % | 50 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Dabin Oh / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Dabin Oh form
Dabin Oh / laatste 50 wedstrijden
06.06.22 | Kwalif. | Han Hyeongju | Dabin Oh | 1-6, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard | |
05.06.22 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |||
29.05.22 | 2e ronde van de kwal. | Eunji Oh | Dabin Oh | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard | |
04.09.19 | 1e ronde | Amber Marshall | Dabin Oh | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard | |
28.08.19 | 1e ronde | Man Ying Maggie Ng | Dabin Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard | |
27.08.19 | Kwalif. | Jiho Shin | Dabin Oh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
18.06.19 | Kwalif. | Jiho Shin | Dabin Oh | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard | |
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
13.06.19 | 2e ronde | So-Ra Lee | Dabin Oh | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard | |
12.06.19 | 1e ronde | Dabin Oh | Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.06.19 | Kwalif. | Dabin Oh | Haine Ogata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Yidi Yang | Dabin Oh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard | |
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Chieh-Yu Hsu | Dabin Oh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Goyang | Hard | |
15.05.19 | 1e ronde | Hanna Chang | Dabin Oh | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard | |
14.05.19 | Kwalif. | Dabin Oh | Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |||
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Dami Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.09.18 | 1e ronde | Ha Yeong Ryu | Dabin Oh | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard | |
29.08.18 | 1e ronde | Dabin Kim | Dabin Oh | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard | |
23.08.18 | 2e ronde | Yujin Ahn | Dabin Oh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard | |
21.08.18 | Kwalif. | Dabin Oh | Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.08.18 | 1e ronde | Dabin Oh | Ah Song | 5-3, Ah Song - scratch | wedstrijd detail | |||
20.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Dainhee Kim | Dainhee Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |||
19.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Soyeon Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
12.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Mijeong Park | Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard | |
18.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Zhibek Kulambayeva | Dabin Oh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Daegu | Hard | |
17.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
11.06.18 | 2e ronde van de kwal. | I-Hsuan Cho | Dabin Oh | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Gyeongsan | Hard | |
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Mi Jin Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
05.06.18 | Kwalif. | Dayeon Back | Dabin Oh | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Sangju | I. hard | |
04.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Jiakang Li | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
03.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Fatima Bizhukova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Mijeong Park | Dabin Oh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Changwon | Hard | |
06.09.17 | 1e ronde | Yujin Ahn | Dabin Oh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard | |
04.09.17 | Kwalif. | Dabin Oh | Hyojung Yea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
04.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Hyejin Lee | 6-3, 3-1, Hyejin Lee - scratch | wedstrijd detail | |||
04.09.17 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Sumin Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.08.17 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Soomin Kim | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard | |
28.08.17 | Kwalif. | Eunji Lim | Dabin Oh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |||
12.06.17 | 2e ronde van de kwal. | You-Na Sul | Dabin Oh | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard | |
12.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Seung Hee Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
05.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Seunghyun Lee | Dabin Oh | 6-74, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard | |
29.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Hyeran Yun | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Sangju | Hard | |
29.05.17 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Thitirat Kanaphuet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
29.05.17 | Kwalif. | So Hee Jung | Dabin Oh | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |||
08.05.17 | Kwalif. | Sabastiani Leon | Dabin Oh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Changwon | Hard | |
08.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Jimin Kwon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.05.17 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Seo-Kyung Kang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |