WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Abbie Myers | Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | W25 Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
Abbie Myers | Ya-Hsuan Lee | |
1e Service % | 31/57 (54%) | 50/69 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 12/19 (63%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/69 (45%) | 20/57 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/126 (54%) | 58/126 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Abbie Myers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Abbie Myers | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0 | ||
Abbie Myers | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0 | ||
Abbie Myers | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15 | ||
Abbie Myers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Abbie Myers | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Abbie Myers | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Abbie Myers vs. Ya-Hsuan Lee - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Abbie Myers | Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Brisbane | Hard |
12.10.18 | Kwartfinale | Ya-Hsuan Lee | Abbie Myers | 6-2, 6-71, 7-62 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
Abbie Myers form & Ya-Hsuan Lee form
Abbie Myers - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Alana Parnaby | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Catherine Aulia | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Lawless | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Tori Kinard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 2-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Bouchard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Taylah Lawless | 2-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Ellen Perez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 2e ronde | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Sara Tomic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Zara Brankovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
27.02.20 1e ronde | vs. Shiho Akita | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Asia Muhammad | 4-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail |
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W35 Osaka - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 7-68, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Ena Shibahara | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 7-61, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
31.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 7-68, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |