WEDSTRIJD
23.03.23 | 2e ronde | Abigail Amos | Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Abigail Amos | Dalila Spiteri | |
1e Service % | 60/89 (67%) | 56/79 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/60 (62%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/79 (44%) | 37/89 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Abigail Amos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Abigail Amos | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Abigail Amos | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Abigail Amos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Abigail Amos | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Abigail Amos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abigail Amos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Abigail Amos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Abigail Amos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Abigail Amos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Abigail Amos | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Abigail Amos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abigail Amos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 |
4 | ||
- scratch |
United Kingdom
11.12.96, 27 Jaar
11443 $
11.12.96, 27 Jaar
11443 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Abigail Amos vs. Dalila Spiteri - onderlinge wedstrijden
23.03.23 | 2e ronde | Abigail Amos | Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Abigail Amos form & Dalila Spiteri form
Abigail Amos - laatste wedstrijden
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Frey | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophya Devas | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Jasmina Stoppel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 6-3, 3-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Lee Anne Endler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |