WEDSTRIJD
24.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Abigail Tere-Apisah | Elyse Edwards | 6-3, 6-1 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
11.01.92, 32 Jaar
11.01.92, 32 Jaar
Abigail Tere-Apisah vs. Elyse Edwards - onderlinge wedstrijden
24.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Abigail Tere-Apisah | Elyse Edwards | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Abigail Tere-Apisah form & Elyse Edwards form
Abigail Tere-Apisah - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
19.05.19 Finale | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Halve finale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Elyse Edwards - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.07.18 Kwalif. | vs. Yuenu Li | 7-5, 0-6, - Elyse Edwards - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Marshall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Vulpio | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Victoria - I. hard | ||||
19.06.17 Kwalif. | vs. Helen Abigail Altick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Tere-Apisah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.10.16 1e ronde | vs. Xiangruyi Ji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.16 Kwalif. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, - Elyse Edwards - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yan-Tung Ki | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Minami Shuto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.16 Kwalif. | vs. Xue Zhang | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bishop | Madison Bishop - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
03.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Cabrera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.15 Kwalif. | vs. Aneta Miksovska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.15 1e ronde | vs. Karoline Kurz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cvackova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Nosek | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
02.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
20.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Omeara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |