WEDSTRIJD
28.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Adela Moravcova | Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
10.09.03, 20 Jaar
10.09.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Adela Moravcova vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
28.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Adela Moravcova | Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Adela Moravcova form & Krystyna Pochtovyk form
Adela Moravcova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Poborilova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Michel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Cela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.22 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-710, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Chmielewska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |