WEDSTRIJD
09.12.19 | Kwalif. | Adelina Krueger | Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
24.07.00, 23 Jaar
24.07.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Adelina Krueger vs. Stefana Lazar - onderlinge wedstrijden
09.12.19 | Kwalif. | Adelina Krueger | Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Adelina Krueger form & Stefana Lazar form
Adelina Krueger - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |