WEDSTRIJD
12.11.21 | Kwartfinale | Adithya Karunaratne | Nadine Keller | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Adithya Karunaratne | Nadine Keller | |
1e Service % | 25/42 (60%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 16/36 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 14/42 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adithya Karunaratne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Nadine Keller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nadine Keller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adithya Karunaratne | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Nadine Keller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nadine Keller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Adithya Karunaratne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nadine Keller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Nadine Keller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nadine Keller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 5-1 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adithya Karunaratne vs. Nadine Keller - onderlinge wedstrijden
12.11.21 | Kwartfinale | Adithya Karunaratne | Nadine Keller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Adithya Karunaratne form & Nadine Keller form
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |