WEDSTRIJD
09.11.21 | 1e ronde | Adithya Karunaratne | Oceane Babel | 1-6, 6-2, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Adithya Karunaratne | Oceane Babel | |
1e Service % | 48/79 (61%) | 68/94 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/48 (58%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/31 (32%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/94 (51%) | 41/79 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/173 (50%) | 87/173 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adithya Karunaratne vs. Oceane Babel - onderlinge wedstrijden
12.10.22 | 1e ronde | Oceane Babel | Adithya Karunaratne | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Sozopol | Hard |
09.11.21 | 1e ronde | Adithya Karunaratne | Oceane Babel | 1-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Adithya Karunaratne form & Oceane Babel form
Adithya Karunaratne - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Oceane Babel - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |