WEDSTRIJD
01.11.21 | Kwalif. | Adreanna Christopoulou | Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
09.03.93, 31 Jaar
09.03.93, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
14.07.03, 20 Jaar
14.07.03, 20 Jaar
Adreanna Christopoulou vs. Keira Blackbeard - onderlinge wedstrijden
01.11.21 | Kwalif. | Adreanna Christopoulou | Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Adreanna Christopoulou form & Keira Blackbeard form
Adreanna Christopoulou - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Frant | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Evstatieva | 6-2, 5-0, Anna Evstatieva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 6-0, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Dalakishvili | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
12.11.12 2e ronde | vs. Corina Jaeger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde | vs. Dalia Zafirova | 7-62, 4-1, Dalia Zafirova - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
05.11.12 2e ronde van de kwal. | vs. Corina Jaeger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Irini Papageorgiou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
29.10.12 Kwalif. | vs. Karolina Vlachova | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.12 1e ronde | vs. Abbie Myers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
15.10.12 1e ronde | vs. Laetitia Sarrazin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mytilini - Hard | ||||
08.10.12 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 5-75, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kalamata - Hard | ||||
01.10.12 1e ronde | vs. Stamatia Fafaliou | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rethymno - Hard | ||||
23.04.12 1e ronde | vs. Despoina Vogasari | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
16.04.12 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
09.04.12 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Margaroli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.12 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Camplone | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.12 Kwalif. | vs. Min Liu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
02.04.12 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.12 Kwalif. | vs. Patricia Maria Tig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Clay | ||||
19.09.11 Kwalif. | vs. Rona Lavian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Rafti - Hard | ||||
12.09.11 1e ronde | vs. Ximena Hermoso | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Keira Blackbeard - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - niet aangetreden | wedstrijd detail |