WEDSTRIJD
17.08.21 | Kwalif. | Adriana Rajkovic | Elena Jamshidi | 3-6, 6-1, 10-3 | W15 Erwitte | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
Adriana Rajkovic vs. Elena Jamshidi - onderlinge wedstrijden
17.08.21 | Kwalif. | Adriana Rajkovic | Elena Jamshidi | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay |
Adriana Rajkovic form & Elena Jamshidi form
Adriana Rajkovic - laatste wedstrijden
W15 Amiens - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-3, - Adriana Rajkovic - scratch | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Merna Refaat | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Baltic | 7-5, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Sarah Mueller | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Skvrndova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail |
Elena Jamshidi - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 Kwalif. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |