WEDSTRIJD
17.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Adriana Rajkovic | Sevil Yuldasheva | 7-64, 6-3 | W15 Erwitte | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adriana Rajkovic vs. Sevil Yuldasheva - onderlinge wedstrijden
17.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Adriana Rajkovic | Sevil Yuldasheva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay |
Adriana Rajkovic form & Sevil Yuldasheva form
Adriana Rajkovic - laatste wedstrijden
W15 Amiens - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-3, - Adriana Rajkovic - scratch | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Merna Refaat | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Baltic | 7-5, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Sarah Mueller | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Skvrndova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail |
Sevil Yuldasheva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |