WEDSTRIJD
07.03.23 | Kwalif. | Adrienn Nagy | Berta Bonardi | 6-2, 3-6, 10-7 | W25 Boca | Clay |
STATISTIEKEN
Adrienn Nagy | Berta Bonardi | |
1e Service % | 36/59 (61%) | 35/53 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/36 (58%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/23 (17%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/53 (64%) | 34/59 (58%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/112 (53%) | 53/112 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrienn Nagy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-3 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Adrienn Nagy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrienn Nagy vs. Berta Bonardi - onderlinge wedstrijden
07.03.23 | Kwalif. | Adrienn Nagy | Berta Bonardi | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Boca | Clay |
Adrienn Nagy form & Berta Bonardi form
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |