WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Adrienn Nagy | Emma Van Poppel | 6-2, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
01.02.01, 23 Jaar
01.02.01, 23 Jaar
Adrienn Nagy vs. Emma Van Poppel - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Adrienn Nagy | Emma Van Poppel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Adrienn Nagy form & Emma Van Poppel form
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Emma Van Poppel - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail |