WEDSTRIJD
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Adrienn Nagy | Nelly Knezkova | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
02.12.03, 20 Jaar
02.12.03, 20 Jaar
Adrienn Nagy vs. Nelly Knezkova - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Adrienn Nagy | Nelly Knezkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Adrienn Nagy form & Nelly Knezkova form
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Nelly Knezkova - laatste wedstrijden
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
24.05.21 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |