WEDSTRIJD
25.04.23 | 1e ronde | Adrienn Nagy | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | W60 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Adrienn Nagy | Sara Lanca | |
1e Service % | 23/38 (61%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/53 (51%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adrienn Nagy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrienn Nagy | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrienn Nagy vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
25.04.23 | 1e ronde | Adrienn Nagy | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay |
Adrienn Nagy form & Sara Lanca form
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
25.05.23 3e ronde | vs. Ipek Oz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |