WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Agnes Bukta | Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | W100 Trnava | Clay |
STATISTIEKEN
Agnes Bukta | Ekaterina Yashina | |
1e Service % | 61/76 (80%) | 46/69 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/61 (61%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/15 (27%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 35/76 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Agnes Bukta | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Agnes Bukta | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agnes Bukta | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Agnes Bukta | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agnes Bukta | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Agnes Bukta vs. Ekaterina Yashina - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Agnes Bukta | Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Trnava | Clay |
Agnes Bukta form & Ekaterina Yashina form
Agnes Bukta - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
24.01.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |