WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Agnes Bukta | Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, - scratch | W60 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Agnes Bukta | Sofia Shapatava | |
1e Service % | 23/33 (70%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/23 (61%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/40 (58%) | 16/33 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/73 (55%) | 33/73 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Agnes Bukta vs. Sofia Shapatava - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Agnes Bukta | Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | W60 Wiesbaden | Clay |
Agnes Bukta form & Sofia Shapatava form
Agnes Bukta - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
24.01.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Sofia Shapatava - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anne Schaefer | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nia Gelashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-67, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-75, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Szymczuch | 7-63, 1-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Ionescu | 3-6, - Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |