WEDSTRIJD
21.03.16 | 2e ronde van de kwal. | Aiko Yoshitomi | Madaline Nedanovski | 6-0, 6-1 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
27.02.98, 26 Jaar
27.02.98, 26 Jaar
Aiko Yoshitomi vs. Madaline Nedanovski - onderlinge wedstrijden
21.03.16 | 2e ronde van de kwal. | Aiko Yoshitomi | Madaline Nedanovski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Aiko Yoshitomi form & Madaline Nedanovski form
Aiko Yoshitomi - laatste wedstrijden
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Madaline Nedanovski - laatste wedstrijden
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Prerna Bhambri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Ip | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fassone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Aiko Yoshitomi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Annie Donaldson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Calderwood | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glen Iris - Clay | ||||
31.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Micevski | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Salisbury - Hard | ||||
17.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Margaret River - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Dikosavljevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maddie Antoun | - Madaline Nedanovski - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
04.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Richelle Van Ryswyk | 6-2, 4-1, Richelle Van Ryswyk - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.13 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Tammy Srbinovski | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
25.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Gracia Cham | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Pamela Boyanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
18.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Deeon Mladin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |