WEDSTRIJD
18.08.20 | Kwalif. | Ainhoa Atucha Gomez | Louise Lampla | 6-3, 6-0 | W15 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
Ainhoa Atucha Gomez vs. Louise Lampla - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | Kwalif. | Ainhoa Atucha Gomez | Louise Lampla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Oeiras | Clay |
06.04.15 | 2e ronde | Ainhoa Atucha Gomez | Louise Lampla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | El Kantaoui | Hard |
Ainhoa Atucha Gomez form & Louise Lampla form
Ainhoa Atucha Gomez - laatste wedstrijden
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 Kwalif. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail |
Louise Lampla - laatste wedstrijden
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
18.08.20 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |